18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komunizm w nowym wydaniu

Simon2020 • 2012-11-11, 14:45
Tak właśnie działa w Polsce komunizm w nowszej wersji.
Władza zaczyna się bać?



Dodam że podczas transmisji marszu z Bronkiem gdy wzniosły się brzydkie okrzyki TVN natychmiast wyłączył głos :idzwch*j:
Gdzie my k***a żyjemy?

Prometheus_Coprophagus

2012-11-11, 14:53
Nie komunizm, tylko artykuł 62 Kodeksu karnego. Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. A to, czy idzie na marsz niepodległości, czy do babci, jest sprawą drugorzędną. Prawo jest prawem i tyle, a jak się komuś nie podoba, niech w następnych wyborach zagłosuje na osobę gotową to prawo zmienić. Z komunizmem albo ze strachem władzy przed obywatelami nie ma to nic wspólnego.

Pater patriae

2012-11-11, 14:55
Brawo!! Co za brawurowa akcja policji! Dzięki temu, będę się czuł teraz, o wiele bezpieczniej na ulicach i w domu. Rozbicie tak groźnego gangu, to wielki sukces. Mam nadzieję, że teraz wszyscy trafią do więzienia na co najmniej 25 lat, gdzie będą sobie żyli za nasze podatki, ale przynajmniej będziemy wszyscy bezpieczni!!

Cytat:

Z komunizmem albo ze strachem władzy przed obywatelami nie ma to nic wspólnego.



Prawda, to żaden przypadek, że zatrzymali tak groźną grupę właśnie dzisiaj.

""Dajcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf"- zwykł mawiać Andrzej Wyszyński, radziecki prokurator generalny."

stery_srh

2012-11-11, 14:55
Prometeus Coprophagus napisał/a:

Nie komunizm, tylko artykuł 62 Kodeksu karnego. Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. A to, czy idzie na marsz niepodległości, czy do babci, jest sprawą drugorzędną. Prawo jest prawem i tyle, a jak się komuś nie podoba, niech w następnych wyborach zagłosuje na osobę gotową to prawo zmienić. Z komunizmem albo ze strachem władzy przed obywatelami nie ma to nic wspólnego.


Nie rozumiem powodu zatrzymania całej grupy, skoro tylko dwie osoby coś tam posiadały. Coś tam, bo póki nie przeprowadzą badań, to nie wiadomo czy czy są to jakieś środki odurzające, czy może mleko w proszku, albo majeranek. No chyba, że użyli na szybko narkotestów i stwierdzili to.
Ale pozostałych, to wychodzi nato, że za flagi zgarnęli. Może flaga też podlega pod "środki odurzające lub substancje psychotropowe". ;-)
No i ciekawe, czy faktycznie ktoś z owej grupy wyrzucił te szaszetki - bo wiem, że policja potrafi znaleźć takie fanty przy osobach, które w życiu w rękach tego nie miały. Dla chcącego, nic trudnego. I wiem, że takie numery mają miejsce nie od osiedlowych ćpunów, ale od znajomych stróżów prawa... 8-)

Simon2020

2012-11-11, 14:59
Prometeus Coprophagus napisał/a:

Nie komunizm, tylko artykuł 62 Kodeksu karnego. Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. A to, czy idzie na marsz niepodległości, czy do babci, jest sprawą drugorzędną. Prawo jest prawem i tyle, a jak się komuś nie podoba, niech w następnych wyborach zagłosuje na osobę gotową to prawo zmienić. Z komunizmem albo ze strachem władzy przed obywatelami nie ma to nic wspólnego.



Nic tylko POgratulować rozumu! Zapewne jest to taki przypadek że policja zauważyła w tłumie 2 osoby z jakimiś substancjami psychotropowymi, masz rację.

tds1974

2012-11-11, 15:01
Simon2020 napisał/a:

Dodam że podczas transmisji marszu z Bronkiem gdy wzniosły się brzydkie okrzyki TVN natychmiast wyłączył głos :idzwch*j:
Gdzie my k***a żyjemy?



A co miał puszczać k***y lecące w stronę demokratycznie wybranego prezydenta? Jak ci się nie podoba Polska, to won do Ruskich. Prosta sprawa.

Prometheus_Coprophagus

2012-11-11, 15:10
Cytat:

Prawda, to żaden przypadek, że zatrzymali tak groźną grupę właśnie dzisiaj.



Policja widzi grupę osób. Chcą sprawdzić kim są te osoby - mają prawo do wylegitymowania obywateli. Wyszło jak wyszło, teraz wszyscy "zostaną przesłuchani na okoliczność ujawnienia środków odurzających", jak to ładnie rzecznik prasowy policji ubrał w słowa.

Cytat:

Zapewne jest to taki przypadek że policja zauważyła w tłumie 2 osoby z jakimiś substancjami psychotropowymi



Zapewne przez przypadek wspomniane osoby dysponowały środkami odurzającymi?

~Bambi~

2012-11-11, 15:15
No tak. Mają flagi i chcą udać się na marsz, wiec powinni być nietykalni :roll: Zawsze są dwie strony medalu.

go...........et

2012-11-11, 15:15
Co ma komunizm wspólnego z zatrzymaniem ćpunków? (nawet niezasadnym)

Jak już wymyślasz tytuł to postaraj się bardziej.

St...........el

2012-11-11, 15:17
Cytat:

Nic tylko POgratulować rozumu!



k***a, Simon2020 - jesteś z siebie dumny, że znalazłeś kolejny wyraz zawierający literki PO? :homer:

a ten co tu wrzucał to antyrządowy kretyn, co nie ma innych, mocnych argumentów przeciw. Pewnie PiS-owska świnia, bo poziom dopie**alania się taki sam.

Simon2020

2012-11-11, 15:26
Sllipp napisał/a:



k***a, Simon2020 - jesteś z siebie dumny, że znalazłeś kolejny wyraz zawierający literki PO? :homer:

a ten co tu wrzucał to antyrządowy kretyn, co nie ma innych, mocnych argumentów przeciw. Pewnie PiS-owska świnia, bo poziom dopie**alania się taki sam.



Ja pi*****e kolejny cieć który kogoś komu nie podoba się obecny rząd nazwie PiS-owcem.. człowieku może wejdź już na wp czy onet bo szalejesz a tam wiadomo sami swoi. Naprawdę aż tylu jest debili w Polsce że nawet ja tutaj na takiego trafiam?

tds1974 napisał/a:


A co miał puszczać k***y lecące w stronę demokratycznie wybranego prezydenta? Jak ci się nie podoba Polska, to won do Ruskich. Prosta sprawa.




Akurat mam szczęście nie mieszkać już w tym p*******nym państwie ale k***a chętnie bym do niego wrócił a takich przez takich jak Ty zapewne nie będzie mi to dane.. pomnożył sobie 3-krotnie wiek w profilu i myśli że wzbudza szacunek.. masz tyle :cumshot:

stery_srh

2012-11-11, 15:33
gordonviet napisał/a:

Co ma komunizm wspólnego z zatrzymaniem ćpunków? (nawet niezasadnym)

Jak już wymyślasz tytuł to postaraj się bardziej.


Póki co, znamy wersję tylko jednej ze stron. Równie dobrze mogło to być na takiej zasadzie, że gliniarze sami podrzucili te woreczki, żeby zatrzymać tę grupę i nie dopuścić do jej udziału w marszu. A to byłoby zagranie rodem z komuny...

Prometheus_Coprophagus

2012-11-11, 15:42
stery_srh napisał/a:

gliniarze sami podrzucili te woreczki



Spisek, spisek, wszędzie spisek. Żydzi, komuniści, muzułmanie, homoseksualiści i lewica dążą do zniszczenia Polski, opłacają swoich agentów, którzy podrzucają praworządnym obywatelom torebki z narkotykami.

EDIT:

I masoni, zapomniałem o masonach. Przepraszam.

Pater patriae

2012-11-11, 15:51
@Prometeus Coprophagus, a właśnie, że się mylisz, bo to byli agenci templariuszy, doucz się. :roll:

Koniec Świata

2012-11-11, 16:00
Teraz się zacznie pie**olenie spiskowe: łapanka patriotów, oni mieli flagi, chcieli tylko iść na marsz, komuna powraca...

:sraczka:

Jakiś grubas dostanie wpie**ol od policji i znowu będą wklejać "analizy" z opisami: a tu pies kopnął go w głowę, a tam wsadził ch*ja w dupę.