18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komunizm w nowym wydaniu

Simon2020 • 2012-11-11, 14:45
Tak właśnie działa w Polsce komunizm w nowszej wersji.
Władza zaczyna się bać?



Dodam że podczas transmisji marszu z Bronkiem gdy wzniosły się brzydkie okrzyki TVN natychmiast wyłączył głos :idzwch*j:
Gdzie my k***a żyjemy?

go...........et

2012-11-11, 18:07
Tołdi napisał/a:

Obrazek



Dzielna i wspaniała polska młodzież. Elita i przyszłość narodu!

sidian

2012-11-11, 18:21


Tajest, widać gołym okiem, jak to policja prowokuje maszerujących. Normalnie prowokacje sypią się jedna za drugą, podobnie jak race i cegły ze strony maszerujących.

Przeczytałem ładne parę razy słowo "demokracja" w tym temacie. Chciałbym tylko zwrócić uwagę, szczególnie "patriotom", że ustrój w Polsce to nie jest demokracja. Panowie "patrioci" powinni to doskonale wiedzieć.

~Tołdi

2012-11-11, 18:22
gordonviet napisał/a:



Dzielna i wspaniała polska młodzież. Elita i przyszłość narodu!


Raczej
Cytat:

Dzielna i wspaniała polska policja. Elita intelektualna narodu!


stery_srh

2012-11-11, 18:25
Prometeus Coprophagus napisał/a:



Spisek, spisek, wszędzie spisek. Żydzi, komuniści, muzułmanie, homoseksualiści i lewica dążą do zniszczenia Polski, opłacają swoich agentów, którzy podrzucają praworządnym obywatelom torebki z narkotykami.

EDIT:

I masoni, zapomniałem o masonach. Przepraszam.


Ty chyba jesteś jakiś obłąkany. Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem? Jeżeli nie, to skończ z udzielaniem się tutaj i gdziekolwiek indziej. A jeżeli potrafisz, to jesteś perfidnym manipulantem. Wkleję treść swojego poprzedniego wpisu:

"Póki co, znamy wersję tylko jednej ze stron. Równie dobrze mogło to być na takiej zasadzie, że gliniarze sami podrzucili te woreczki, żeby zatrzymać tę grupę i nie dopuścić do jej udziału w marszu. A to byłoby zagranie rodem z komuny..."

Jak widać, nie napisałem że tak było, a jedynie że tak mogło tak być. Stwierdzenie czegoś, a przypuszczenie - to dwie różne rzeczy. Ale ty oczywiście musiałeś wybiórczo zacytować i doj***ć do tego szyderczy komentarz. Masz w tym jakiś interes, czy po prostu jesteś zwyczajnie tępy i złośliwy?

sidian

2012-11-11, 18:26
@Tołdi: W życiu nie widziałem policjanta w takiej koszulce. Koszulki policji są czarne z białym napisem i bez belki pod literami.

sidsky

2012-11-11, 18:28
Tołdi napisał/a:

Obrazek


Przejmując waszą argumentację z zeszłego roku, kiedy to twierdziliście, że "każdy może ubrać szalik albo wziąść flagę i wtopić się w tłum" - każdy może kupić koszulkę policja, a potem nią świecić aby na zdjęciach było widać.
Żaden dowód.

Koniec Świata

2012-11-11, 18:35
Tołdi napisał/a:

Obrazek



Cały rok pakowali, żeby dzisiaj walczyć o Polskę. :terror:

Na filmiku widać jak koordynatorzy marszu w pomarańczowych kamizelkach panują nad sytuacją. "Nie dajcie się sprowokować!" :fiufiu:

Prometheus_Coprophagus

2012-11-11, 19:12
stery_srh napisał/a:

Ale ty oczywiście musiałeś wybiórczo zacytować i doj***ć do tego szyderczy komentarz. Masz w tym jakiś interes, czy po prostu jesteś zwyczajnie tępy i złośliwy?



Najzwyczajniej w świecie lubię robić sobie jaja. Widzisz w tym coś złego?

stery_srh

2012-11-11, 19:16
Prometeus Coprophagus napisał/a:



Najzwyczajniej w świecie lubię robić sobie jaja. Widzisz w tym coś złego?


Taaa, jasne. Kto by pomyślał, że taki jajcarz jesteś... :roll:
Ale podoba mi się cytat w stopce twojego profilu:
"Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest" - Johann Wolfgang von Goethe

~Tołdi

2012-11-11, 19:21
sidsky, jak nie zrozumiesz o co chodzi patrząc na poniższe zdjęcie to nawet nie będę z Tobą dyskutować



P.S. i nie twierdzę że część uczestników marszu też było świętoszkami

prof. Matolewicz

2012-11-11, 19:38
Weźcie wy się pozabijajcie w p*zdu na tych waszych marszach, a nie na rozrywkowy portal co chwile wrzucacie ten syf. j***ne głupiutkie biedaki co nic nie potrafią, albo stoją całe dnie pod klatką z ziomeczkami w dresikach, a później wylewają swoje żale jak to im źle.

tds1974

2012-11-11, 19:39
Simon2020 napisał/a:

Akurat mam szczęście nie mieszkać już w tym p*******nym państwie



To gówno wiesz, co tu się dzieje. Możesz co najwyżej dalej obrażać i brandzlować się znajomością emotikonów.
Fakty pozostają faktami: sp***oliłeś stąd, a teraz się mądrzysz.

lapps

2012-11-11, 19:58
Prometeus Coprophagus napisał/a:



Najzwyczajniej w świecie lubię robić sobie jaja. Widzisz w tym coś złego?



w jaki sposob robisz sobie z ludzi jaja pokazujac swoja tepote?

"Stoleczna policja zatrzymala kilkadziesiat osob... mlodzi ludzie MOGLI posiadac przy sobie srodki odurzajace... PRAWDOPODOBNIE podczas akcji dwie z tych osob odrzucily male torebki z srodkami odurzajacymi"

zadnych dowodow, nikt nie zostal zlapany na goracym uczynku, ale istnieje mozliwosc, ze 2 osoby mialy przy sobie narkotyki wczesniej. dlatego kilkadziesiat osob zostalo aresztowanych.

jak wszystko wydaje ci sie w tym normalne, to az sie zaczynam bac jakie gowno mozna czlowiekowi z glowy zrobic

susher

2012-11-11, 20:03
..... posiadali polskie flagi ..... (w które zwinięte były maczety, noże, rurki) i mogli udawać, że są patriotami :)