18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komiks o pseudokibicach i policji - prawda.

do............! • 2012-05-08, 00:07
Komiks jest mojego autorstwa, wrzucony na znany serwis komiksowy w maju 2010r. Tak sobie o nim przypomniałem ;-)



Co ciekawe, komiks otrzymał b. dobrą ocenę ( ok 95% pozytywnych ocen ), pod komiksem oczywiście rozległa się ogromna dyskusja na temat pseudokibiców i policji... ci, którzy obwiniali policję byli od razu zasypywani minusami a ich komentarze były chowane pod spoiler, zaś inni którzy twierdzili odwrotnie byli plusowani i dominowali liczebnością, coś w tym jest, prawda? Warto dodać że 2 lata temu na znanym nam serwisie komiksowym nie było takiej gimbusiarni jaka jest dziś, więc komentarze zyskują na wartości.

Ostatecznie komiks na główną się nie dostał, z powodu wulgaryzmów i czegoś tam, że naruszenie coś tam :-|

Jest to mój pierwszy temat, jeżeli zły dział to przepraszam, odrobię w polu, proszę o przeniesienie

marcinsud

2012-05-08, 12:24
Jak słyszę o tych honorowych ustawkach w lesie, to mi się śmiać chce biorąc pod uwagę, że na stadionie u mnie w mieście goście już siedzą w klatce bez krzesełek, bo za każdym razem jak przej***li rozjebywali stadion :D Co prawda żużel nie piłka, ale to ci sami ludzie najczęściej.

Pi...........is

2012-05-08, 12:27
Problem nie polega na tym kto pierwszy zaczął policja czy kibice zresztą kogo to obchodzi nie jesteśmy w przedszkolu, nie jestem jakimś tam przeciwnikiem kibiców czy też zwolennikiem JP, w każdym razie skoro powstają zamieszki trzeba je stłumić nie ważne wtedy kto zaczął pytanie o co wtedy walczą kibice o swój klub? kolegów? o to by żyło się lepiej? czy też z nienawiści do policji? (można to powiązać z polskim rządem), nie ma konkretnego celu, a zamieszki prowadzone są w sposób zbyt chaotyczny i w niewłaściwym miejscu bo powinny się odbywać w warszawie każdy wie gdzie. Dlatego też prowadzi to donikąd. Jeżeli wy (bo co poniektórzy na pewno) kibice chcecie coś tym osiągnąć to nie problem leży w policji tylko w sercu naszej polski białym domu warszawskim tam są głowy państwa które was okradają i ograniczają. Jeśli będzie to decydujący cel nawet się dołączę.

Dziękuję pozdrawiam

varti

2012-05-08, 12:52
Ciekawe tutaj panują zwyczaje.
Do moderatora:
W którym miejscu mój post był niezgodny z regulaminem?
Bo widzę że ten regulamin działa wybiórczo.

Pener

2012-05-08, 12:55
varti,
t*** p*** b** c*****
nie musisz dziękować za odpowiedź ;)

M.ChObi

2012-05-08, 12:57
Do wszystkich jadących po drogówce :

Walcie ich jeździjcie przepisowo i nic wam nie zrobią :mrgreen:

A sory zapominałem przecież w swoją 15 letnią BeMKą nie będziecie jechać mniej niż 120 w zabudowanym ( jak już generalizujemy i szufladkujemy ludzi to wszystkich bez wyjątku )

varti

2012-05-08, 13:01
Pener666 napisał/a:

varti,
t*** p*** b** c*****
nie musisz dziękować za odpowiedź ;)



Ciekawe rzeczy opowiadasz :idzwch*j:

Ale dobre, pies już nie szczeka.

TPaury

2012-05-08, 13:05
Robić jak na normalnych ludzi przystało, a jak ktoś woli być zwierzęciem to go zamknąć do ZOO.

bezetkabzk

2012-05-08, 13:13
Ci co się leją o klub to imbecyle. Są ważniejsze rzeczy w życiu, tym bardziej, że jest jedno.

djpaczu94

2012-05-08, 13:24
mjolnir napisał/a:


A mi się wydaję że macie kaski na tych pustych łbach wiec co ty pie**olisz 15 szwów?


Nigdy nie będę miał do was szacunku za dużo w życiu widziałem i możecie sobie płakać jacy to biedni jesteście, pamiętam jak po 11.11.11 na forum policyjnym czytałem o tym jak policjant z 2-go filmiku dał się złapać na kamerę, koledzy go wyśmiali wiec ciekawe co robią jak nikt nie widzi.

PS1. Twierdzisz że jesteś z terroru to powinieneś doskonale wiedzieć kim są kibice tz ustawkowicze i czy naprawdę są to same dzieci jpe i "półgłówki" czy może ktoś inny...
PS2. "Ludzie zrozumcie że my mamy rodziny, dzieci i chcemy do nich wrócić." trzeba było iść do pracy gdzie indziej np. lody sprzedawać albo do biura a nie się teraz żalić, bierzesz za to pieniądze nie pracujesz charytatywnie. Ja pracuję samochodem i też w każdej chwili mogę mieć wypadek zginąć lub nieźle się poturbować więc kierowcy siedźcie na dupie bo "Ludzie zrozumcie że my mamy rodziny, dzieci i chcemy do nich wrócić."



Ty debilu... Jak można być tak ograniczonym intelektualnie człowiekiem żeby wierzyć w takie brednie jakie są w 1 filmiku. Koleś który był na marszu niepodległości był winny i mu to udowodnią wcześniej czy później. Na co mu były te rękawiczki? Po ch*j szedł w grupce neofaszystów? A teraz struga pokrzywdzonego. Haha, i jeszcze jak się wypowiada na temat typka z Antify, skąd wiedział że złamał rękę akurat na kasku policyjnym? Żal mi ludzi którzy wierzą w te brednie.Widać że jesteś jednym z tych, co tak lubią j***ć policje.

mjolnir

2012-05-08, 14:01
djpaczu94 napisał/a:



Ty debilu... Jak można być tak ograniczonym intelektualnie człowiekiem żeby wierzyć w takie brednie jakie są w 1 filmiku. Koleś który był na marszu niepodległości był winny i mu to udowodnią wcześniej czy później. Na co mu były te rękawiczki? Po ch*j szedł w grupce neofaszystów? A teraz struga pokrzywdzonego. Haha, i jeszcze jak się wypowiada na temat typka z Antify, skąd wiedział że złamał rękę akurat na kasku policyjnym? Żal mi ludzi którzy wierzą w te brednie.Widać że jesteś jednym z tych, co tak lubią j***ć policje.


Komuś tu puszczają nerwy ;-) . Nie jestem jp ale po prostu najzwyczajniej was nie lubię, uważam że jesteście potrzebni bo bez was pewnie nie mógłbym wyjść na ulice co nie zmienia faktu że jesteście często prowodyrami zajść a później tak właśnie płaczecie. Boli mnie też wasze zachowanie rodem z strażnika teksasu traktowanie ludzi z góry bo ja mam władzę więc siedź cicho a jak nie będziesz to pozamiatane mandatami lub absurdalnymi oskarżeniami. Zaraz zaraz gdzieś odkopie zeznania tego policjanta z 2-go filmiku... a mam filmik

I powiedz komu wierzyć w tej sytuacji gdyby nie ten film to pan Andrzej C. pewnie by żadnych konsekwencji nie poniósł a poszkodowany pewnie by siedział.

ziehzeit

2012-05-08, 14:24
pie**olicie jak potłuczeni. Prawdziwi chuligani nie skarżą się na interwencje policji taka prawda. Zresztą już nie jest tak jak kilka lat temu. Nie wiem po ile macie lat ale wnioskuje że nie za dużo a meczami interesujecie się od niedawna. Era chuliganów się skończyła. Śmieszy mnie nagłe zainteresowanie mediów tym tematem od roku czy tam dwóch lat. W latach 90 i w pierwszej połowie dekady to naprawdę było niebezpiecznie na stadionie ale od kilku lat ten problem zniknął. Już nie jest tak jak kiedyś kiedy to na derbach Łodzi było po 13 tys a Kraków w czasie derbów był polem bitwy. Mecze Ruchu z Górnikiem przesiąknięte nienawiścią co zawsze skutkowało przerwaniem meczu. Na większości meczów ligowych były zamieszki. Ale teraz kiedy na sezon zdarzy się kilka ekscesów jest to wyolbrzymiane przez media. Już nawet nie ma tyle ustawek co kiedyś. Wulgarnych przyśpiewek i wyzwisk nie da się wyeliminować zresztą na wszystkich stadionach świata jest tak samo. Obejrzyjcie chociaż w telewizji jak nie macie możliwości na żywo, mecze bundesligi, premier league, serie A czy ligue 1. Wszędzie jest tak samo, szczególnie na wyspach jest bardzo dużo wyzwisk i to zdecydowanie więcej niż u nas w lidze. Naprawdę polecam najpierw przejść się na mecz zanim zacznie się wypisywać bzdury. ;-) Dużo moich znajomych z różnych miast w większości z dziećmi chodzi na mecze i nigdy nie zostali pobici, narażeni na niebezpieczeństwo i wyzwiska ze strony innych ludzi. Ale najlepiej wypowiedzieć się na temat znając go jedynie z mediów bo na mecz nie chodzę bo sami chuligani na stadionach. :lol: Rozpisałem się ale mam nadzieję że jest tu kilka normalnych osób które mimo wszystko były kiedyś na meczach i znają temat chociaż z jednej strony. ;-)

Earth

2012-05-08, 14:35
k***a, aż się słabo robi od tych pierdół.

Ostra amunicja albo paralizatory i się skończy z tym gównem raz na zawsze.

varti

2012-05-08, 14:44
Paralizatorem nie można. Bo potraktowany paralizatorem pieniacz stadionowy w mgnieniu oka leci na skargę, a traktujący go Policjant w mgnieniu oka trafia na dywanik.

Nie znasz tego? Jak chcesz dać komuś w morde daj Policjantowi. Nie odda. Nie dlatego że się boi, tylko że mu prawo zakazuje...

mjolnir

2012-05-08, 14:57
varti napisał/a:


Nie znasz tego? Jak chcesz dać komuś w morde daj Policjantowi. Nie odda. Nie dlatego że się boi, tylko że mu prawo zakazuje...



:amused:

varti

2012-05-08, 15:08
A to Polska podbiła Hiszpanię? Kiedy? :D