18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komiks o pseudokibicach i policji - prawda.

do............! • 2012-05-08, 00:07
Komiks jest mojego autorstwa, wrzucony na znany serwis komiksowy w maju 2010r. Tak sobie o nim przypomniałem ;-)



Co ciekawe, komiks otrzymał b. dobrą ocenę ( ok 95% pozytywnych ocen ), pod komiksem oczywiście rozległa się ogromna dyskusja na temat pseudokibiców i policji... ci, którzy obwiniali policję byli od razu zasypywani minusami a ich komentarze były chowane pod spoiler, zaś inni którzy twierdzili odwrotnie byli plusowani i dominowali liczebnością, coś w tym jest, prawda? Warto dodać że 2 lata temu na znanym nam serwisie komiksowym nie było takiej gimbusiarni jaka jest dziś, więc komentarze zyskują na wartości.

Ostatecznie komiks na główną się nie dostał, z powodu wulgaryzmów i czegoś tam, że naruszenie coś tam :-|

Jest to mój pierwszy temat, jeżeli zły dział to przepraszam, odrobię w polu, proszę o przeniesienie

timmy77

2012-05-08, 10:07
@Magik2501
To ty k***a żyjesz? Myślałem, że "wzniosłeś" się ku niebu... :-D

Prowokacje wg. mnie skądś się wziąć musiały, gdyby kibice nie niszczyli stadionów to nie było by problemu. Ustawki owszem są organizowane tak, że nikomu nie przeszkadzają, ale nie wszyscy mają tyle rozumu, żeby zachować testosteron na właściwą okazję. Tak samo policja, nadużywanie władzy jest wszędzie. Politycy podpie**alają kasę, a policji zdarzy się nadużyć pałki, czasem zbyt często...

ch*je są wszędzie, więc nie widzę powodu by prowadzić w/w dyskusje. I w policji i w śród kibiców (nie obrażając tych normalnych). O polityce nie wspomnę bo to jest wyjątek potwierdzający regulę; tam kradną wszyscy...

Gszysztow

2012-05-08, 10:08
ZABIĆ ICH!!!! :pejcz:

A tak na poważnie, zajebiście mnie to cieszy, że miałeś 5 minut na renomowanym serwisie- szkoda, że tak krótko to opisałeś :amused:

Chyba coś cie się synek poj***ło, jeśli myślisz, że temat jest czarno-biały. Wstań od komputera, wyjdź na ulicę (na mecz nie idź, jeszcze Ci się odwidzi i zaczniesz robić nowe komiksy :ok***a: ) zobacz, że świat składa się z odcieni szarości. Poczytaj trochę o organizacjach kibicowskich, przejrzyj filmiki z telefonów komórkowych, poczytaj też artykuły na "mądrych" serwisach.

Też kiedyś byłem takim debilem, który myślał, że wina jest tylko po jednej stronie (najpierw po jednej, potem po drugiej). Na szczęście zmądrzałem i wiem, że obie grupy są siebie warte ale bliżej mi do kibiców gdzie na prawdę spora część to ludzie z sercem(reszta ma na swoim koncie parę niezłych produkcji z kamer przemysłowych/ochrony :amused: ), dla których liczą się pewne wartości niż do najemników, od których humoru zależy czy np. będziesz chudszy o 500 zł.(Nie, nie dostaję mandatów, ale widzę co się dzieję i staram się analizować.)

Gi...........sz

2012-05-08, 10:16
ruszyła maszyna której nikt nie zatrzyma. no chyba że jakiś admin wszystkie piwa wyleje

do............!

2012-05-08, 10:25
Cytat:

bliżej mi do kibiców gdzie na prawdę spora część to ludzie z sercem, dla których liczą się pewne wartości



No i chwała Ci za to, ale po ch*j kibolki wyrywają siedzenia na stadionie, niszczą ogrodzenia, rzucają race w innych kibiców? To są ci ludzie z sercem?

Mockba

2012-05-08, 10:38
ogolnie komiks spoko, ale @dojcz.! jak przeczytalem twoj wielokrotnie zlozony komentarz na temat tego czy dany post byl ch*jowy czy nie to szczerze mowiac nie wiedzialem o co w nim chodzi dopoki sie nie zastanowilemm ;)

mniejsza o to, jezeli chodzi o ustawki to ja jestem za, chce sie ktos ponapie**alac w miare fair to niech to robi, tak jak oni po lasach polach itd. co do stadionow, sa emocje i w ogole ale napie**alanie sie tam nie jest juz tak super jakby sie zdawac moglo. a ze policja uzywa sily to trzeba miec na uwadze. proporcja przypuszczalnie jest taka ze kibicow jest 10 000, policjantow tysiac, wiec ni ch*ja nie ma innej mozliwosci niz uzyc sily, tarcz, armatek czy gazu. jak nie mozna sila to trzeba sposobem.

No ale, ze w tym kraju kazdy jest pokrzywdzony to co poradzic. Jakby takiemu kibolowi, ktos rozpie**olil caly dom i z rozpedu jebnal tez matke, to kto wie czy by bo policjantow nie zadzwonil, wtedy by nie mieli problemow co do gazu, broni czy palek.

merci [/b]

varti

2012-05-08, 10:49
Widać że większość piszących tutaj komentarze nie ma pojęcia jak wygląda praca w Policji. Tak się składa że jestem Policjantem i chciałbym wam zakomunikować że do prewencji się nie bierze, każdy dosłownie KAŻDY Policjant musi odsłużyć ustawowe 90 dni w tej formacji. Sam też tam służyłem i kilka razy zabezpieczałem taką wspaniałą "imprezę" jak mecz. Ktoś tam zarzuca że w stronę kibiców lecą wyzwiska, ale do tego bydła inaczej się nie da. Nie podejdę do nich przecież i nie zacznę grzecznie prosić żeby odłożyli krzesełka. Raz dostałem kostką chodnikową w głowę, założyli mi piętnaście szwów. Innym razem kolega dostał płonącą racą w twarz, niestety nieszczęśliwie wpadła mu za ochraniacz. Poparzenia pierwszego stopnia karku i głowy. Nie wrócił do służby. Policjant nie jest terminatorem. Policjant też się boi, czasem puszczają nerwy, ale jest to spowodowane bardzo agresywnym zachowaniem ludzi których tak de facto mamy BRONIĆ ale sami siebie bronić nie możemy. Nas obliguje prawo i jesteśmy przed nim bardzo skrupulatnie rozliczani (nie daj Boże złamałbym rękę panu który jeszcze przed chwilą biegł na mnie z kawałkiem chodnika) ekipa po drugiej stronie natomiast czuje się bezkarna.
Ludzie zrozumcie że my mamy rodziny, dzieci i chcemy do nich wrócić. Nie rajcuje nas naparzanie pałką i pryskanie gazem po oczach. Ja nie chce brać udziału w ustawkach ale przez pewną grupę pół mózgów muszę. Czasem żałuję że nie można użyć broni, bo problem w pewnym sensie rozwiązałby się sam. Permanentnie.
Aha, i jeszcze co do selekcji. W mojej sekcji (a pracuję w Wydziale zwalczania terroru kryminalnego) nie ma człowieka bez wyższego wykształcenia. Idąc do Policji przechodzi się bardzo skrupulatne testy (też psychologiczne i na inteligencję), a tutaj widzę że że ludzie dlaej patrzą na tą formację przez pryzmat PRL-u gdzie nie matura a chęć szczera zrobi z ciebie oficera.

Dekorator

2012-05-08, 10:51
jest to mój pierwszy temat , przepraszam ze żyje

Leothyr

2012-05-08, 11:14
Boski komiks, sama prawda po prostu :)
varti napisał/a:

Widać że większość piszących tutaj komentarze nie ma pojęcia jak wygląda praca w Policji. Tak się składa że jestem Policjantem i chciałbym wam zakomunikować że do prewencji się nie bierze, każdy dosłownie KAŻDY Policjant musi odsłużyć ustawowe 90 dni w tej formacji. Sam też tam służyłem i kilka razy zabezpieczałem taką wspaniałą "imprezę" jak mecz. Ktoś tam zarzuca że w stronę kibiców lecą wyzwiska, ale do tego bydła inaczej się nie da. Nie podejdę do nich przecież i nie zacznę grzecznie prosić żeby odłożyli krzesełka. Raz dostałem kostką chodnikową w głowę, założyli mi piętnaście szwów. Innym razem kolega dostał płonącą racą w twarz, niestety nieszczęśliwie wpadła mu za ochraniacz. Poparzenia pierwszego stopnia karku i głowy. Nie wrócił do służby. Policjant nie jest terminatorem. Policjant też się boi, czasem puszczają nerwy, ale jest to spowodowane bardzo agresywnym zachowaniem ludzi których tak de facto mamy BRONIĆ ale sami siebie bronić nie możemy. Nas obliguje prawo i jesteśmy przed nim bardzo skrupulatnie rozliczani (nie daj Boże złamałbym rękę panu który jeszcze przed chwilą biegł na mnie z kawałkiem chodnika) ekipa po drugiej stronie natomiast czuje się bezkarna.
Ludzie zrozumcie że my mamy rodziny, dzieci i chcemy do nich wrócić. Nie rajcuje nas naparzanie pałką i pryskanie gazem po oczach. Ja nie chce brać udziału w ustawkach ale przez pewną grupę pół mózgów muszę. Czasem żałuję że nie można użyć broni, bo problem w pewnym sensie rozwiązałby się sam. Permanentnie.
Aha, i jeszcze co do selekcji. W mojej sekcji (a pracuję w Wydziale zwalczania terroru kryminalnego) nie ma człowieka bez wyższego wykształcenia. Idąc do Policji przechodzi się bardzo skrupulatne testy (też psychologiczne i na inteligencję), a tutaj widzę że że ludzie dlaej patrzą na tą formację przez pryzmat PRL-u gdzie nie matura a chęć szczera zrobi z ciebie oficera.


Witam kolegę, jest dokładnie tak jak piszesz.

ILoveCoffee

2012-05-08, 11:20
Do varti - w końcu ktoś kompetenty sie odezwał!!! Przez taką bande pajaców jak pseudokibice prawdziwi miłosnicy tego sportu są zepchnieci do własnych mieszkań bo tylko tam moga wspólnie z rodziną czy to z własnym synem, szwagrem bratem, a czasami i z żoną obejrzeć dobry mecz nie słysząc słow j***ć żydów k***y pedały h*je i tym podobne epitety, które można zachować dla siebie albo poromawiać ze znajomymi w pubie po kilku głębszych.

Brak szacunku który okazuja sobie pseudokibice jest niesłychany i niespotykany w żadnym innym sporcie wyjaśnijscie mi ten fenomen jak czterolatkowi bo nie moge pojąć dlaczego takich idotów i bezmózgów jak Ci samozwańczy "fanatycy piłki nożnej" nie ma na stadionie żużlu meczu piłki siatkowej piłki recznej czy pie**olonej partii szachów?

Nie jestem policjantem nie mam w rodzinie gliny ani nawet nim nie zostane ale wjazdy na niebieskich to juz staje sie czymś na poziomie rozmowy dzieci z gimnazjum i tzw. pokolenia jp czy jak to się mówi. Jeżeli znajdą sie tacy którzy mnie za to zjadą to spójrzcie w lustro i powidzcie sobie sami - nosicie dres jesteście posiadaczami lub macie zamiar nabyć bmw 3 lub golfa z wielka tubą basowa ogoleni na łysko tudzież bardzo krótko przystrzyżeni i jeżeli jesteście pracujacymi dresami to zapewne macie złota branzolete lub łańców od krowy na szyi - i żeby nie było ja ludzi nie szufladkuje ja stwierdzam fakty.

~Tołdi

2012-05-08, 11:26
Magik2501 napisał/a:


-ustawki są organizowane w cichych miejscach, gdzie nie nikt nie będzie przeszkadzał. Biorą udział tylko "zainteresowani", samo ochotnicy. ch*j tobie, władzom i państwu do tego


Kolego tutaj się z Tobą nie zgodzę do końca bo w tym kraju są takie ekipy jak ŁKSu i Lecha(znany tylko jeden przypadek u Lechitów) które lubią atakować inne ekipy wyjazdowe(które jak nie mają ogona policji to mają ogon tajniaków, którzy jadą 0.5-1km za autokarami, prewencja jedzie z jeszcze większym odstępem) na stacjach benzynowych i drogach publicznych.

EDIT: jeszcze jedno. Jak mówił JKM(z pamięci) 'zalegalizować im ustawki ale koszty leczenia niech pokrywają sami'.

BongMan

2012-05-08, 11:35
Akcja z jednego z meczów: Tłuką się, stoi ochroniarz - chłop koło 40 lat, w ręce pałka a w drugiej gaz. Podchodzi rozjuszony, pryszczaty, na oko 15-letni szczyl:
- Ty k***o j***na, gdyby nie gaz i pała to bym cię rozpie**olił!
Ochroniarz schował pałę i gaz:
- Chodź.
Szczyl machnął ręką, spuścił łeb i poszedł.

Magnic

2012-05-08, 11:37
Tak się rozpisaliście, że aż sam bym opisał swoje przygody z policją ale ja raczej jestem po jasnej stronie "mocy". Może kiedyś wszystko opiszę ale jak patrzę na tę gimnazjalność umysłowa co u niektórych to wolę to sobie darować. Jak ktoś kiedyś powiedział "człowiek wyjdzie ze wsi ale wieś z człowieka nigdy" tak samo z niektórymi byłymi gimnazjalistami.

mjolnir

2012-05-08, 12:06
varti napisał/a:

Widać że większość piszących tutaj komentarze nie ma pojęcia jak wygląda praca w Policji. Tak się składa że jestem Policjantem i chciałbym wam zakomunikować że do prewencji się nie bierze, każdy dosłownie KAŻDY Policjant musi odsłużyć ustawowe 90 dni w tej formacji. Sam też tam służyłem i kilka razy zabezpieczałem taką wspaniałą "imprezę" jak mecz. Ktoś tam zarzuca że w stronę kibiców lecą wyzwiska, ale do tego bydła inaczej się nie da. Nie podejdę do nich przecież i nie zacznę grzecznie prosić żeby odłożyli krzesełka. Raz dostałem kostką chodnikową w głowę, założyli mi piętnaście szwów. Innym razem kolega dostał płonącą racą w twarz, niestety nieszczęśliwie wpadła mu za ochraniacz. Poparzenia pierwszego stopnia karku i głowy. Nie wrócił do służby. Policjant nie jest terminatorem. Policjant też się boi, czasem puszczają nerwy, ale jest to spowodowane bardzo agresywnym zachowaniem ludzi których tak de facto mamy BRONIĆ ale sami siebie bronić nie możemy. Nas obliguje prawo i jesteśmy przed nim bardzo skrupulatnie rozliczani (nie daj Boże złamałbym rękę panu który jeszcze przed chwilą biegł na mnie z kawałkiem chodnika) ekipa po drugiej stronie natomiast czuje się bezkarna.
Ludzie zrozumcie że my mamy rodziny, dzieci i chcemy do nich wrócić. Nie rajcuje nas naparzanie pałką i pryskanie gazem po oczach. Ja nie chce brać udziału w ustawkach ale przez pewną grupę pół mózgów muszę. Czasem żałuję że nie można użyć broni, bo problem w pewnym sensie rozwiązałby się sam. Permanentnie.
Aha, i jeszcze co do selekcji. W mojej sekcji (a pracuję w Wydziale zwalczania terroru kryminalnego) nie ma człowieka bez wyższego wykształcenia. Idąc do Policji przechodzi się bardzo skrupulatne testy (też psychologiczne i na inteligencję), a tutaj widzę że że ludzie dlaej patrzą na tą formację przez pryzmat PRL-u gdzie nie matura a chęć szczera zrobi z ciebie oficera.


A mi się wydaję że macie kaski na tych pustych łbach wiec co ty pie**olisz 15 szwów?

Nigdy nie będę miał do was szacunku za dużo w życiu widziałem i możecie sobie płakać jacy to biedni jesteście, pamiętam jak po 11.11.11 na forum policyjnym czytałem o tym jak policjant z 2-go filmiku dał się złapać na kamerę, koledzy go wyśmiali wiec ciekawe co robią jak nikt nie widzi.

PS1. Twierdzisz że jesteś z terroru to powinieneś doskonale wiedzieć kim są kibice tz ustawkowicze i czy naprawdę są to same dzieci jpe i "półgłówki" czy może ktoś inny...
PS2. "Ludzie zrozumcie że my mamy rodziny, dzieci i chcemy do nich wrócić." trzeba było iść do pracy gdzie indziej np. lody sprzedawać albo do biura a nie się teraz żalić, bierzesz za to pieniądze nie pracujesz charytatywnie. Ja pracuję samochodem i też w każdej chwili mogę mieć wypadek zginąć lub nieźle się poturbować więc kierowcy siedźcie na dupie bo "Ludzie zrozumcie że my mamy rodziny, dzieci i chcemy do nich wrócić."

uLove

2012-05-08, 12:07
Za dużo TVN-u zmanipolowany człowieku

xon123x

2012-05-08, 12:12
Policja to największe k***y i drogówka szuka tylko h*ja do dupy stojąc np: na torach sk***iele przejścia nie zrobią albo nadziemnego lub podziemnego a stoją i łapią głupie h*je . . .