18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Roszp

2012-11-20, 22:05
Wrzuć wszystkie. Po co się pie**olić w drobnicę?

ma...........er

2012-11-20, 22:12
A sprzedawca na to :" Panie k***a ja tu pączki sprzedaje ! " :P

oc...........an

2012-11-20, 22:16
W podróży jak w podróży. Ale w życiu potrzebujesz 3 języków obcych:

- Angielski, żeby się dogadać z naszymi obecnymi "przyjaciółmi" (USA i takie tam)
- Rosyjski, żeby zrozumieć co mówią na filmikach z Rosji (czyli na 90% wszystkich filmików z sadola), oczywiście trzeba pamiętać, że to nasi byli i możliwe, że przyszli "przyjaciele", więc trzeba znać i kropka
- Niemiecki, język trudny, ale potrzebny, bo możliwe, że kiedyś Niemcy będą dla nas więcej niż "przyjaciółmi" - okupantami (takie brzydkie słowo, powiedzmy, że "wyzwolicielami polskiego gazu łupkowego, węgla i polskich kobiet" ;) )

salmonellas

2012-11-20, 22:26
Roszp napisał/a:

Wrzuć wszystkie. Po co się pie**olić w drobnicę?



Niech zapoda link do TVN Style

raper900

2012-11-20, 23:36
Nie ma to jak puścić pierwszy film w ch*j cicho, żeby baran pogłośnił na maksa, a potem drugi tak głośno, żeby uszy rozj***ło. Iście sadystyczne podejście.

Fullmoon

2012-11-21, 03:02
szkoda czasu komentować jego wypowiedzi :facepalm:

l_witek

2012-11-21, 08:26
zawsze się zastanawiałem jak taki światowy człowiek może być tak ograniczony...

torro

2012-11-21, 08:41
Nie można by zrobić zbiorczego dla tego idioty?

Suka_Blyat

2012-11-21, 09:16
torro napisał/a:

Nie można by zrobić zbiorczego dla tego idioty?



Fullmoon napisał/a:

szkoda czasu komentować jego wypowiedzi :facepalm:



Widzę koledzy nie ogarniają wypowiedzi Pana Wojtka :ok:

castagir

2012-11-21, 09:17
Za pana Wojtka zawsze piwko. Zawsze dobrze go posluchac. Praktycznie we wszystkim ma racje. Jak dla mnie to powienien on juz dawno byc prezydentem albo premierem. Wtedy by nasz kraj stal sie kraina mlekiem i miodem plynacym.

Kutas Szatana

2012-11-21, 09:23
@castagir
no nie przesadzaj, miło go posłuchać, tutaj akurat mądrze mówi, ale wielokrotnie pie**oli bez sensu jak potłuczony i uszy więdną od jego średniowiecznego spojrzenia na świat. ale z tym, że państwo/ue czy coś jeszcze chroni głupich poczarnobyli przed samo-selekcją to niestety ma rację. a szkoda, wielu debili było by mniej