18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kuchnie Europy, handel jedzeniem w Unii

soqu1 • 2012-11-08, 15:50
Od 2:45 menu "ulubionej" kuchni jenieckiej ;-)



Tu z kolei przykład jak demokratycznie wybierane :swinia: :swinia: dbają o swój lud w najprostszych sytuacjach życiowych


think666

2012-11-08, 16:15
To jest k***a mój kot...

ilves

2012-11-08, 16:30
To je po francusku, tego nie przeczytasz!

Graboss

2012-11-08, 16:39
drugi filmik 1:15 zdrowo popie**olił po prawej

yoshi88-88

2012-11-08, 18:04
Jezu co on pie**oli , jak zwykle k***a , nie zajmię się podróżowaniem tylko o kuchni pie**oli teraz.
Kuchnia polska może i jest nieco ciężka , ale z czego się orientuję to chodzi w niej o charakterystyczne przyprawy - nie ma nic na świecie lepszego niż micha żuru i k***a gar babcinnego bigosu
Kuchnia niemiecka - nie wyrażam się bo nie znam jej za bardzo
Kuchnia francuska - k***a w kazdej knajpie w Paryżu dogadasz się po angielsku , no i jest to wykwitna kuchnia , sorka - ale takie ma tradycje a temu "katolowi" chyba głownie o tradycje chodzi

No a kwintesencją jego pie**olenie jest to , że nie wie co to jest ratatuj , albo adler. Nosz k***a , serio wystarczy w wiki wpisać , albo otworzyć pierwsząl lepszą książkę kucharską - bo to jest abecadło kuchni. Jeszcze on , wielki podróżnik a k***a nie wie.
Bo on chce szybko zamówić -to zapie**alaj do maca , subłeja albo na kebsa - problem z głowy

soqu1

2012-11-08, 18:29
yoshi88-88 napisał/a:


nie wie co to jest ratatuj , albo adler. Nosz k***a , serio wystarczy w wiki wpisać , albo otworzyć pierwsząl lepszą książkę kucharską



Na randce w restauracji:
Kelner: czy chcieliby państwo złożyć zamówienie?
Klient: a wie pan gdzie jest najbliższa kawiarenka internetowa, bo muszę wyszukać na wikipedii czym są te potrawy, co je serwujecie...

St...........el

2012-11-08, 20:13
yoshi88-88 błędnie też zakładasz, że ktoś nak***i do Paryża na obiad. Często ludzie idą do mniejszych miejscowości albo po prostu są na południu, więc mają miasta takie jak Cannes, czy Nicea. Byłem i wiem, że żabojady po anglais ne parle vu, więc musisz w ich języku prawie na migi się porozumiewać, jeśli nie znasz franca, dobrze, że ja miałem na lekcjach trochę i dostęp do neta był, ale i tak przech*j :D

DinAlt

2012-11-08, 21:49
Jak on mnie wnerwia ten katol powalony. Lubię jego stare filmy podróżnicze,ale teraz jego ego wyleciało wyżej Felixa, tylko spaść nie chce. Kretyn, kuchnia polska przedwojenna była dobra, a teraz fe. Co on wiem o przedwojniu!? Kretyn jeden. Inne kuchnie też złe, bo jedyna dobra to w południowej hameryce pewnie. Sorry, wnerwia mnie kolo tymi pierdołami co opowiada teraz.

Ant1984

2012-11-08, 22:44
Cejrowskiemu mogę postawić piwo jeszcze przed obejrzeniem filmiku i nigdy później nie żałuję.

Jeszcze się nie spotkałem, żeby on powiedział coś, co jest niemądre, czy nieprawdziwe.

krishna

2012-11-08, 22:44
k***a, już wolę oglądać Urbana od tego pajaca..

straatveger

2012-11-08, 22:53
ma racje, też nie lubie tej polzki

sz...........an

2012-11-08, 22:57
to sobie k***a idź i zamknij się z Urbanem w tym koszu na śmieci co ostatnio prezentował.

Nikloon666

2012-11-08, 23:01
k***a, co on gada,skoro sam przyznał że jest to opisane pod spodem i wszystko jest git,to do czego on się dopie**ala,a tak swoją drogą to w każdej kuchni jest coś dobrego,a każdy je ile uważa (nie każdy wpie**ala jak świniak tucznik i zalewa się toną piwa), i tylko cymbał się dopie**ala do czegoś takiego. Nie lubisz,nie jedz,twoja sprawa - przecież nie stoi Ci typ z lufą przy łbie i mówi żryj to czy tamto...nonsens jak ch*j, lubię go (ale czasem odbija mu się tym zaściankowym katolem , mimo że jest inteligentny)

PRG

2012-11-08, 23:03
Jaki on jest głupi...
Nie wie co to fenkuł czy inne wymyślne warzywo to sie pyta k***a kelnera, problem z głowy.

Gizmobba

2012-11-08, 23:10
@Ant1984

W 100% sie z tobą zgodze ;)

Czytając kilka komentarzy krytykujących słowa P.Cejrowskiego potwierdza się mój pogląd o Polakach ze polak to debil !! Bo najlepiej jest k***a siąść na dupie, zarabiać "jałmużnę" (czyt. 1250 brutto) i nie wtykać nosa w żadne sprawy co jego w znaczny sposób nie dotycza !!. Typowe myślenie polaka to jest:
1. Przeżyć do wypłaty ( bo na h*j szukać lepiej płatnej roboty czy zrobić jakieś kursy/uprawnienia, byle by gorzej nie było)
2. Podpie**olić czasem by zostać w robocie w razie zwolnień ( to już pozostawię bez komentarza)
3. Wybierać mniejsze zło podczas wyborów ( No tak k***a niech okradają nas dalej zasrane komuchy w rządzie. Bo oni w dupie maja dużo i ważne żeby oni mieli bo co ich 40 milionów polaków obchodzi).

A zastanówcie się dlaczego "Dług publiczny" rośnie ?? z jakiej to k***a racji jest tak nazwane ?? Bo to jest po to żeby inny mógł kraść bo wie ze debil polaczek na etacie to odda, oni moga zrobić podwyżkę vat, akcyzy, i innych bzdurnych podatków (np. Podatek od wzbogacenia, ten kto ma auto i byl w skarbówce zapłacić 2% podatku od kupionego auta to wie o czym mowie).

Tym na wiejskiej tak naprawdę nie zależy na takiej osobie jak ty czy ja !! oni od 20 lat maja sie dobrze i juz tyle nakradli ze nawet jak sie nie dostana na kolejna kadencje to bd mieli za co zyc !! a wybierajac ciagle tych samych komuchów to w polsce bedzie jeszcze gorzej, i ci rozsadni niech wybieraja mądrze i łażą na te zasrane wybory bo tak naprawde to 48% polaków wybiera a 120% narzeka !!

Już nie bede nawet pisał co mówia o nas za granica bo nie wiem czy bym do rana skończył. Tyle odemnie Amen


Ps. Do moderatora proszę o zostawienie tego posta lub wlepienie od razu bana bo mnie juz wk***ia postawa polskiego społeczeństwa. Pozdro


Gimbaza do ataku możecie smiało hejtowac