18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hu...........ia

2012-11-21, 09:23
@castagir
Człowiek, który z powodu pierścienia atlantów zasuwa do egzorcysty. Skoro powinien być według Ciebie prezydentem (lub premierem), to ja pie**ole ten system... :homer:

K-...........an

2012-11-21, 09:53
co do języków obcych to ma racje, wystarczy ponglish i dogadamy się wszędzie... bo jak się korzysta z rozmówek to jedziesz do japonii i zamiast "dzień dobry, poproszę pastę do zębów" wychodzi "chciałbym j***ć Twoją matke w każdy otwór"

A co do sprzedaży bez zezwoleń to nie zgadzam się, żeby tak żywność sprzedawano, skąd mam wiedzieć, czy Pani Krysia nie oszczędza na majonezie i jej mąż nie wali gruchy do tych kanapek, a wędline ma od wujka Staśka, który ma dwa wyroki za handlowanie wieprzowiną zakażoną włośnicą?

AdresatNieznany

2012-11-21, 10:04
@K-Paxian ok, a jak kupujesz hamburgera w budce, czy jakieś danie w hipermarkecie to myślisz, że jest zdrowsze? Osobiście jestem pewien, że taka babcia Stefcia ma rzeczy lepszej jakości niż żarcie robione na masę w hipermarketach i przydrożnych stołówkach ;) Pracowałeś na produkcji? Może ktoś Ci opowie jak się robi np. pierogi z mięsem albo kluski śląskie w hurcie ;)

marcinek6000

2012-11-21, 11:28
@K-Paxian zadajesz pytanie, które jest wyjaśnione w filmie, nie będziesz tego wiedzieć, dlatego nikt ci nie będzie kazał kupować u takich Krysiek, poważniejsze firmy na pewno będą chciały sobie załatwić jakieś poświadczenia sanepidu, jakieś tam plakietki instytutu matki i dziecka, więc to nie jest tak, że brak obowiązku posiadania jakichś tam zezwoleń, sanepidów, itp. spowoduje, że nikt nie będzie ich miał. Będziesz miał wybór.

torro

2012-11-21, 12:31
~Sklej napisał/a:





Widzę koledzy nie ogarniają wypowiedzi Pana Wojtka :ok:


Lepiej żeby on się sam ogarnął. pie**oli wieśniak te swoje głupoty, a im bardziej i głośniej pie**oli tym się bardziej nakręca i jeszcze bardziej pie**oli...

ErmEr1908

2012-11-21, 12:38
Co do Języka to się zgodzę :D
Kiedyś za dzieciaka będąc w Paryżu nawijałem do kelnerki po Polsku żeby podała mi sztućce, chyba tak z 10 minut napie**alałem i gestykulowałem i wyzywałem ją od głupich krów gdy w końcu podała mi upragnione sztućce :lol:

torro

2012-11-21, 12:41

krecik

2012-11-21, 12:44
zmień tytuł na " Kolejny raz Wojciech Cejrowski pie**oli smuty ;) "

SharpSe

2012-11-21, 13:58
Widze CK Kwadrans. Pomijam. Oszolom bez butow na zoldzie TV Trwam.

ko...........rz

2012-11-21, 14:11
Cytat:

Widze CK Kwadrans. Pomijam. Oszolom bez butow na zoldzie TV Trwam.



Widzę oszołom bezmyślny na żołdzie TVN :)

▲ ▲

2012-11-21, 14:36
AdresatNieznany napisał/a:


Przecz z niemieckim !



nein
nicht
kein/keine

Miotacz_Maczet

2012-11-21, 14:56
Pan Wojtek zawsze rzeczowo i mądrze. Żaden z niego kretyn, ludzie ogarnijcie się. Nóż się w kieszeni otwiera, kiedy tylko Cejrowski poda przykłady absurdów w tym kraju. Szkoda, że nie było tego zamachu :/

A jeśli chodzi o języki. Jeśli od podstawówki się ma styczność z tym angielskim, to zawsze się można dogadać z każdym anglojęzycznym człekiem. Po rusku też wcale tam nie trudno jakoś się porozumieć. Może z niemieckim gorzej, ale język wroga trzeba przynajmniej lekko znać ;)

SharpSe

2012-11-21, 15:30
saymonek napisał/a:



Widzę oszołom bezmyślny na żołdzie TVN :)



Widze studenciak zarzadzania i marketingu polem namiotowym. Szczeniak jeszcze.

~Sunday

2013-01-02, 10:57
Tym razem Cejrowski mówi jak jest. :)