18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny popis komorowskiego

P@...........@C • 2012-02-14, 12:17
wspaniałe wystąpienie naszego prezydenta :samoboj:


BlackWiz

2012-02-15, 02:14
ans83[Ż],
Skoro tak dobrze pamiętasz prezydencję Kaczyńskiego, to przypomnij sobie w jakim świetle pokazywały go media. O ile dobrze pamiętam to prawie każda jego gafa była szeroko upubliczniona. Upubliczniona z naciskiem do tego stopnia, że powstały nieśmiertelne memy stylu "borubar", które zapewne każdy ma głęboko wbite w pamięć. Następnie przeanalizuj sobie jak media pokazują Komorowskiego. O sporej ilości jego gaf nawet nie słyszałeś pewnie. Trzeba się już trochę postarać, żeby do nich dotrzeć, bo nie jest robiony wokół nich taki cyrk przez media jaki był robiony w czasie, kiedy zimny Lechu sprawował urząd prezydenta. No, a wiadomo, że człowiek z coraz większym postępem jest uczony lenistwa oraz głupoty i gdy dociera do niego jakaś porcja informacji, która nie jest powtarzana przez opinię publiczną po tysiąckroć, to uznaje ją za wrogą i sprzeczną z gotowymi wzorcami. Propaganda robi swoje i powstają sobie jednostki o takim rozumowaniu jaki reprezentujesz. Zachęcam do racjonalniejszego ogarniania rzeczywistości, bo określanie, tu niektórych fanami Kaczyńskiego jest co najmniej groteskowe. Jeśli ktoś śmieje się z platformersów, to automatycznie jest zwolennikiem pisuarowców? I na odwrót logika również jest taka sama? Świetny algorytm segregacji... Życzę wszystkim, kierującym się tym tokiem myślenia, szybkiej poprawy stanu zdrowia psychicznego. :)

LoveNekro

2012-02-15, 20:25
ans83[Ż] napisał/a:

k***a, typ się przejęzyczył i już afera. jak kaczuch nas i siebie ośmieszał to co k***a było ok?


Czy ty naprawdę jesteś tak tępy, że myślisz że jak nabijam się z ułomnego prezydenta to myślę sobie "ehh.. za kaczora to było dobrze" ?

Każdego ch*ja co wyjeżdża z politykowaniem jak tylko ktoś się śmieje z naszych osłów powinni od razu banować..
bez żadnych warnów, od razu ban najlepiej na ip i niech sp***ala na fb czy nk wyrażać swoje poglądy polityczne.
To sadol nie komitet lizania dupy władzy.

Wojna:)

2012-02-15, 20:31
k***ę mamy za prezydenta, ot co. A każdego kto broni Komora zapraszam do psychiatryka, może przejdzie...

lapps

2012-02-16, 12:05
iHadToGo napisał/a:

Nie jestem żadnym fanem kaczyńskiego czy komorowskiego.
Na wybory nie chodzę od 4 lat, bo po prostu mój głos gówno daje, o czym się przekonałem już parę razy.



glosuj na jkm co ci szkodzi to 10minut poswiecic;P