18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny popis komorowskiego

P@...........@C • 2012-02-14, 12:17
wspaniałe wystąpienie naszego prezydenta :samoboj:


pakicito

2012-02-14, 16:33
Cytat:

k***a, typ się przejęzyczył i już afera. jak kaczuch nas i siebie ośmieszał to co k***a było ok?


co tak bronisz komora? rodzice kazali, bo w urzedzie pracuja?

michael323

2012-02-14, 17:06
ans83[Ż] napisał/a:

k***a, typ się przejęzyczył i już afera. jak kaczuch nas i siebie ośmieszał to co k***a było ok?




Czy mi się wydaje czy jesteś kolejnym debilem który na argumenty przeciwko PiS/po potrafi tylko odpowiedzieć: "A PiS/po to lepsze było? Wolisz PiS/po?" (skreślić pis lub po w zależności od wersji) ?
Czy ludzie w tym kraju są tak ograniczeni, że potrafią dać sobie wmówić przez rządzących, że liczą się tylko te dwie partie?
To tak samo jakbym mówił coś złego o Hitlerze to ktoś by mi zarzucił, że wole Stalina. A prawda jest taka, że to i to jest złem tak samo jak złe jest i pis i po (psl i sld też nie lepsze). Sorry jeśli za bardzo odniosłem się do tego w rozumieniu politycznym ale denerwuje mnie już strasznie tok rozumowania o polityce w Polsce jak o dwóch partiach (które mało co się różnią).

kamil666000

2012-02-14, 17:47
Ale ten sadistic zrobił sie poj***ny sami j***ni poloniści, którzy dla kilku pie**olonych wirtualnych piw wypomną ci małe 'przejęzyczenie' lub zle dobrane słowo. pie**ole usowam konto bo mnie k***ica bierze. Same poj***ne dzieci tu są co myślą że pozjadały rozumy z całego świata. pie**ole was w dupy cwe*e niedoj***ne. Wyjdzicie z domu kiedys to moze coś zar*chacie.

<<<<I na ch*j sie patrzysz??>>>>

Zl...........ny

2012-02-14, 17:51
ans83[Ż] napisał/a:



na wstępie: dureń to r*chał twoją matkę, a jak się już urodziłeś to zaczął r*chać i ciebie.



Brawo gimbusku :)


contracts

2012-02-14, 19:03
wstawki i komentarz jak na efuktcie :)

cannabis7777

2012-02-14, 19:22
ans83[Ż] napisał/a:

k***a, typ się przejęzyczył i już afera. jak kaczuch nas i siebie ośmieszał to co k***a było ok?




dobrze, że tego do ust nie włożył

dupelherz

2012-02-14, 19:48
ans83[Ż] napisał/a:



na wstępie: dureń to r*chał twoją matkę, a jak się już urodziłeś to zaczął r*chać i ciebie. skoro są od tego odpowiedni ludzie to czemu się z tym od razu do nich nie zgłosił tylko majstruje coś, nie wiadomo co? poza tym co za problem jest założyć słuchawkę? ośmiesza nas to jako naród, który wybrał na prezydenta człowieka nie potrafiącego sobie poradzić z tak prostą czynnością. nie mam zamiaru nikogo bronić bo komorowski nie jest moim idolem i ulubieńcem, natomiast ty przypomnij sobie, że kaczyński zaliczył wh*j dużo wpadek tak samo jak i bronek. i to była cała idea mojego komentarza. jeżeli nie zrozumiałeś tego (biorąc pod uwagę, że broniąc kaczorka sączysz hektolitry jadu -jest to wielce prawdopodobne) to spokojnie możesz spojrzeć w twarz twojej starej i durniowi i powiedzieć, że jesteś ich największą porażką



Dureń nie r*chał jego matki, chyba, że jesteście braćmi. To generalnie tyle do ciebie psi wytrysku. Co do Bronka - zaliczył więcej wpadek od Kaczora, i były to dużo bardziej ch*jowe wpadki - obiektywnie rzecz ujmując. Gafy Lecha to literówki, gafy Bronka to brak wiedzy i obycia. I nie pie**ol, że nie jest Twoim ulubieńcem, bo jesteś mało autentyczny piesku. Wyprowadź starego, bo znów ci się zleje pod drzwiami, potem możesz wypie**alać.

WhyMe?

2012-02-14, 20:07
Jarek jest spoko, ja nie niego głosuje :P

sc...........la

2012-02-14, 21:44
j***ć PO i j***ć PiS, ale bardziej PiS

iHadToGo

2012-02-14, 21:48
Ten frajer co dał filmik w komentarzach, ma zerowe pojęcie o polityce. Kaczyński sobie nie mógł poradzić ze słuchawką bo to człowiek starej daty, tak samo jak moi no i może wasi rodzice, którzy też ledwo potrafią coś zrobić na komputerze.
Co do filmiku, komorowski to kompletny idiota, nie dość, że nie umie ortografii, to jeszcze nie umie się zachować na różnych spotkaniach. Dziwne, że nie pokażą tego w telewizji, no ale cóż poradzić mamy same skorumpowane media. Pamiętam jaka była afera z "czarne jest czarne a białe jest białe", media się wtedy mało nie posrały.

Wasze głupie komentarze po prostu są znakiem bardzo małej wiedzy, a zabójczych chęci ośmieszenia Kaczyńskiego.

ans83[Ż]

2012-02-14, 23:46
tacy z was fani kaczyńskiego, to ciekawe kto głosował na PO w tych i poprzednich wyborach? na pewno żaden z was, prawda? ja sie otwarcie mogę przyznać, że głosowałem. ale też mnie powoli wk***ia, to co tusk z bronkiem wyprawiaja. z tym, że chyb bardziej mnie wk***ia jakieś głupie przypie**alanie się o przejęzyczenie. prosta sprawa. nie jestem jakimś obrońcą uciśnionych, synem komorowskiego, czy nie wiadomo czym jeszcze. zwyczajnie chciałem pokazać, że każdy zalicza wpadki różnej maści i tak samo można się przyj***ć do kaczyńskiego jak i do komorowskiego

edit:
Zly_wrecz_okropny -dla ciebie jeżeli już to panie gimbusku szczylu zaj***ny

iHadToGo

2012-02-15, 00:05
Nie jestem żadnym fanem kaczyńskiego czy komorowskiego.
Na wybory nie chodzę od 4 lat, bo po prostu mój głos gówno daje, o czym się przekonałem już parę razy.

makasa20

2012-02-15, 00:14
Smiejesz sie z kaczora a k***a pewnie twoj stary nie potrafi włączyć komputera. Matole. POwcu j***ny !

dupelherz

2012-02-15, 00:31
ans83[Ż] napisał/a:

tacy z was fani kaczyńskiego, to ciekawe kto głosował na PO w tych i poprzednich wyborach? na pewno żaden z was, prawda? ja sie otwarcie mogę przyznać, że głosowałem. ale też mnie powoli wk***ia, to co tusk z bronkiem wyprawiaja. z tym, że chyb bardziej mnie wk***ia jakieś głupie przypie**alanie się o przejęzyczenie. prosta sprawa. nie jestem jakimś obrońcą uciśnionych, synem komorowskiego, czy nie wiadomo czym jeszcze. zwyczajnie chciałem pokazać, że każdy zalicza wpadki różnej maści i tak samo można się przyj***ć do kaczyńskiego jak i do komorowskiego

edit:
Zly_wrecz_okropny -dla ciebie jeżeli już to panie gimbusku szczylu zaj***ny



ch*j Ci do tego kto na kogo głosował. Sam sobie udzieliłeś odpowiedzi na swoje pytanie. Dla mnie Bronek jest debilem i prostakiem, więc się z niego śmieję. Może Lechu nie był idealny, ale Komor, to zwykły pastuch. Mam w dupie Twoje poglądy polityczne i poczucie wrażliwości na przypie**alanie się. Nie głosowałem na PO i jak patrze na tych niedoj***nych pseudointeligentów to mam satysfakcję, że nie jestem naiwny jak Ty.