18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny popis komorowskiego

P@...........@C • 2012-02-14, 12:17
wspaniałe wystąpienie naszego prezydenta :samoboj:


drowze

2012-02-14, 14:01
Wybrnął skubany, ni to sz, ni to cz ani dż, trz. Każdy sobie wybierze, co ma być. Ja, jak w podstawówce miałem problem z ortografią to albo pisałem er zet z kropką albo u otwarte z kreską.

gregor40

2012-02-14, 14:03
Dla Ciebie Pana Prezydenta Komorowskiego, gówniarzu. Szacunek ma być niezależnie od wymowy, znajomości ortografii, wzrostu czy umiejętności wywęszenia helu.

_PTK_

2012-02-14, 14:03
Nie róbcie tyle afery wokół tej babki bo tusk zaraz wymyśli podatek pogrzebowy.

skowrons

2012-02-14, 14:03
Może najpierw sprawdźcie jego profil na youtube, a wtedy oceniajcie i krytykujcie, że pewnie nie potrafi grać. Jego cała rodzina gra na instrumentach - robią covery różnych piosenek, sami też tworzą.

Po raz kolejny sprawdza się tekst: "Nie znasz - nie oceniaj"

lapps

2012-02-14, 14:03
czym by byla czymborska gdyby nie komurczakowski

skowrons

2012-02-14, 14:04
No k***a jego mać. Nie ten temat. ;o

vincvega

2012-02-14, 14:09
dlaczego pie**olony rząd i prezydent sprawiają, że zaczynam żałować, że jestem Polakiem :/

P@...........@C

2012-02-14, 14:10
gregor40 napisał/a:

Dla Ciebie Pana Prezydenta Komorowskiego, gówniarzu. Szacunek ma być niezależnie od wymowy, znajomości ortografii, wzrostu czy umiejętności wywęszenia helu.



dobrze tato!
już poprawiam :idzwch*j:

gregor40

2012-02-14, 14:27
P@N K@C napisał/a:



dobrze tato!
już poprawiam



No, k***a, synek, bo będzie bicie!

khalifa

2012-02-14, 14:40
@ans83

tylko zwróć uwagę, że prawie każde publiczne wystąpienie komorusa to jakaś gafa..

LICH0

2012-02-14, 14:51
Co do filmiku z Kaczyńskim i Komorowskim to prawda jest taka, że jeden matoł i drugi matoł.

j***ć PO!!!

Zl...........ny

2012-02-14, 15:00
ans83[Ż] napisał/a:

k***a, typ się przejęzyczył i już afera. jak kaczuch nas i siebie ośmieszał to co k***a było ok?



Tzn jak Nas na tym filmie ośmieszył durniu? Bo nie mógł sobie poradzić ze słuchawką? To nie leży kompetencjach prezydenta. Od tego są odpowiedzialni inni ludzie. Za to Komor co nie wyjdzie jak jebnie głupotą to śmieje się cały naród, nietaktowne zachowanie, braki w ortografii, nieznajomość podstawowych zagadnień związanych z polityką itp itd. Tak broń swojego matoła historyka i pluj na osoby wykształcone po prawie czy politologii.

Avitus

2012-02-14, 15:12
Z nas to już się nawet nie śmieją bo im się znudziło.

ans83[Ż]

2012-02-14, 15:29
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Tzn jak Nas na tym filmie ośmieszył durniu?(...)



na wstępie: dureń to r*chał twoją matkę, a jak się już urodziłeś to zaczął r*chać i ciebie. skoro są od tego odpowiedni ludzie to czemu się z tym od razu do nich nie zgłosił tylko majstruje coś, nie wiadomo co? poza tym co za problem jest założyć słuchawkę? ośmiesza nas to jako naród, który wybrał na prezydenta człowieka nie potrafiącego sobie poradzić z tak prostą czynnością. nie mam zamiaru nikogo bronić bo komorowski nie jest moim idolem i ulubieńcem, natomiast ty przypomnij sobie, że kaczyński zaliczył wh*j dużo wpadek tak samo jak i bronek. i to była cała idea mojego komentarza. jeżeli nie zrozumiałeś tego (biorąc pod uwagę, że broniąc kaczorka sączysz hektolitry jadu -jest to wielce prawdopodobne) to spokojnie możesz spojrzeć w twarz twojej starej i durniowi i powiedzieć, że jesteś ich największą porażką

FkUNoob

2012-02-14, 15:51
ans83[Ż] napisał/a:

k***a, typ się przejęzyczył i już afera. jak kaczuch nas i siebie ośmieszał to co k***a było ok?




a co jesteś obrońca uciśnionych ?