18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kolejne odwracanie uwagi od klęski über Tüska

Dildo • 2012-01-31, 10:24
Jak zwykle ani słowa w mediach o kolejnej dramatycznej klęsce płemieła, ale za to nowa nagonka na PIS - "Wniosek o ukaranie Suskiego za "rasizm i ksenofobię". O tym prawdopodobnie bedzie sie mowic w najbliższych dniach, beda zapraszani goscie, psycholodzy, inni murzyni w celu debatowania i lamentowania jak zły jest PIS i jego posłowie. Z resztą miał racje, murzyn to murzyn, a może niedługo bedą kary za mowienie na Anne Grodzką per Pan?

Cytat:

Dziennikarze zamiast zajmować się wczorajsza klęską Tuska na szczycie EU gdzie Polska zasiadając przy nim i tak nie będzie miał prawa głosu czy veta, i będzie tam tylko jako obserwator nic poza tym, na domiar złego zapłacimy za Greckie długi ponad 6 miliardów nie będąc jednocześnie w Eurostrefie gdzie emeryt grecki idzie na emeryturę w wieku 55 lat pobierając średnią emeryturę 1100 euro.
Dziennikarze zajmują się Suskim który zresztą przeprosił za te słowa od razu jak ktoś widział to potwierdzi moje słowa, dlatego sądzę że toz znowu odwracanie uwagi przez rząd Tuska wczorajsza klęską.

Dlaczego dziennikarze nie są bezstronni gdzie jest opozycja która powinna mówić klęsce gdzie są bezstronni dziennikarze , w jakim my państwie żyjemy ?


W końcu sprawa porwanego dziecka ucichła to trzeba nagłośnić co innego.

żal.pl :emo:

BongMan

2012-01-31, 11:35
Dildo napisał/a:

Z resztą miał racje, murzyn to murzyn, a może niedługo bedą kary za mowienie na Anne Grodzką per Pan?


Ja pie**olę, niedługo będziemy musieli przepraszać czarnych i transów za to, że jesteśmy biali i nigdy nie zmieniliśmy płci. Adolf, k***a, gdzie jesteś kiedy cię trzeba?

.:...........:.

2012-01-31, 11:37
BongMan napisał/a:

Adolf, k***a, gdzie jesteś kiedy cię trzeba?



Czaszka niby jest w Moskwie. :roll:

Gravity_die

2012-01-31, 12:01
wszystko pięknie ładnie, ale za hasło "żal.pl" obywatele powinni mieć prawo, by strzelić porzadnie w ryj.

pisage

2012-01-31, 12:13
Dildo, czy ty na pewno wiesz o czym piszesz? Chyba nie, więc ci wytłumaczę.
Po pierwsze pan Suski to prostak, który nie powinien nigdy zostać posłem, ale niestety takie są prawa demokracji. Zachował się jak kretyn i powinien ponieść karę. Dokładnie tak samo jak każdy inny poseł, który wypowie się w niewłaściwy sposób.
Po drugie Anna Grodzka ma w dowodzie "kobieta" i tak powinno się do niej zwracać. Zupełnie innym problemem jest dlaczego ktoś taki znalazł się w sejmie (kwestia kompetencji).
Po trzecie wszystkie kraje, które mogą pomagają ratować inne, upadające. Wstępując do UE zgodziliśmy się na zasadę subsydiarności. Dzięki niej polscy rolnicy mogą pierdzieć w stołki dostając dopłaty do nieużytków i mleka.
Po czwarte, obecność polskiego przedstawiciela na szczytach eurostrefy to mały, ale sukces. Żaden inny kraj nie będzie miał takiego przywileju. To oznacza, że o wielu rzeczach będziemy wiedzieć wcześniej, a pewne da się załatwić zakulisowo.
I na koniec: czy w swoim zaślepieniu uważasz, że dziennikarze i rodzice zaginionego dziecka wymyślili całą historię, by coś przykryć?
sugeruję więcej rozwagi w tym co piszesz i wklejasz.

stich69

2012-01-31, 12:43
@up ratujmy tonące statki oddając im drewno z naszego kadłuba. I przykrywajmy sprawę niedobrego suskiego tym, że h*ja znaczymy w unii i musimy ssać pałki wszystkim krajom po kolei, bo podpisaliśmy jakiś h*jowy traktat. To ma sens. A i przywilej jaki wielki, w końcu nie każdy może dobrowolnie obciągać.


Vivat polska polityka!

pisage

2012-01-31, 12:56
Stich69, widzę, że nie do końca zrozumiałeś o co mi chodzi. Wiem, że polityka to wielkie gówno i jak do każdego gówna należy podchodzić z dystansem. Ale nie możesz powiedzieć, że masz w dupie Grecję, bo w dzisiejszych czasach upadek jednego państwa pociągnie za sobą kolejne. Dlatego musimy tym kłamliwym leniwcom patrzeć na ręce jak wydają wspólne pieniądze (ktoś na tym forum oburzał się dlaczego Unia wysyła swojego komisarza do Grecji -właśnie dlatego). Musimy też patrzeć na ręce krajom ze strefy euro, bo ich polityka w dużej mierze nas dotyczy. Pamiętaj, że idea Unii Europejskiej była bardzo podniosła i szczytna, ale niestety zbytnio się zbiurokratyzowała.
Co do sprawy Suskiego to ja, jako odbiorca programu informacyjnego, chcę wiedzieć, że został skierowany przeciwko niemu wniosek do komisji etyki poselskiej. I nie musi to być podane, jako wiadomość dnia (nigdzie nie było)

stich69

2012-01-31, 13:18
w normalnym świecie państwo które nie umie funkcjonować (czytaj grecja) by nie istniało. Ktoś by przejął je, h*j mnie obchodzi kto, grecji na mapie nie powinno być. Dziwi mnie czemu reanimujemy zimnego trupa

Quovadis

2012-01-31, 15:30
Nie ma bezstronnych dziennikarzy :<

meofergreen

2012-01-31, 15:38
pisage jako zwolennik Tuska to wogóle tu się nie powinieneś wypowiadać :)

owek

2012-01-31, 15:39
stich69 napisał/a:

w normalnym świecie państwo które nie umie funkcjonować (czytaj grecja) by nie istniało. Ktoś by przejął je, h*j mnie obchodzi kto, grecji na mapie nie powinno być. Dziwi mnie czemu reanimujemy zimnego trupa


Grecja sama chciała wyjść ze strefy Euro, ale im nie pozwolono. Unia narzuciła im nowego Premiera, który nie został wybrany w powszechnych wyborach :lodowka: A teraz pytanie dlaczego ona nie może opóścić strefy Euro? A no dlatego że to Banki Franzuskie i Niemieckie im kase pożyczały i muszą najpierw spłacić długi, więc teraz te dwa zj***ne państwa ciągną kase z całej Europy w tym Polski. W normlanej koleji rzeczy to Unia powinna sama ich wyjebac ze sterfy zeby nie zaniżała kursu, a Grecja powinna ogłośić bankrutctwo to by sie sk***ysyny nauczyli wydawać kase.

A no i jeszcze teraz jest tak ze Grecja nie ma nic do gadania nie może wyjśc z Euro, a i podatki i zasiłki i inne bzdety ustalaja w euro parlamencie.

majkelson

2012-01-31, 15:40
Gdybyśmy nie wstąpili do tej UE, to większość z was pasałaby krówki u siebie na wsi i jeździła dużym fiatem po mleko do babci.

Ale Grecja, za oburzenie się, bo nakazano im kontrolę wydatków i ich zmniejszenie powinna dostać kopa w ryj albo zagrabić to państwo w p*zdu. Greków na niewolników, greczynki do burdelów za pół ceny.

NR...........er

2012-01-31, 15:44
pisage napisał/a:

Stich69, widzę, że nie do końca zrozumiałeś o co mi chodzi. Wiem, że polityka to wielkie gówno i jak do każdego gówna należy podchodzić z dystansem. Ale nie możesz powiedzieć, że masz w dupie Grecję, bo w dzisiejszych czasach upadek jednego państwa pociągnie za sobą kolejne. Dlatego musimy tym kłamliwym leniwcom patrzeć na ręce jak wydają wspólne pieniądze (ktoś na tym forum oburzał się dlaczego Unia wysyła swojego komisarza do Grecji -właśnie dlatego). Musimy też patrzeć na ręce krajom ze strefy euro, bo ich polityka w dużej mierze nas dotyczy. Pamiętaj, że idea Unii Europejskiej była bardzo podniosła i szczytna, ale niestety zbytnio się zbiurokratyzowała.
Co do sprawy Suskiego to ja, jako odbiorca programu informacyjnego, chcę wiedzieć, że został skierowany przeciwko niemu wniosek do komisji etyki poselskiej. I nie musi to być podane, jako wiadomość dnia (nigdzie nie było)



Bez obrazy ale daj sobie spokój z vademakum do WOSu z Operona i z tymi bredniami o UE. Prawda jest taka że bez względu na to czy Polska jest w UE czy nie to interes naszego kraju powinien być dla nas najważniejszy a nie Grecji czy całej UE. Także powinniśmy j***ć greków bo i tak tej kasy nikt nie odzyska którą oni wydali na ch*j wie co. I faktem jest to że komisja poselska to temat zastępczy. I od razu widać po co PO ACTA; po to żeby takie info które szkodzi Tuskowi do nas nie doszło.

omenomen

2012-01-31, 15:45
Taka euro dz**ka z tej polski, każdy obiecuje potem dyma jak chce, a na koniec i tak nic za to nie ma.

sc...........la

2012-01-31, 15:47
Jeszcze jeden temat o polityce to na złość wam wszystkim będę głosował na PO