18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejna małpa dostała prawo jazdy pod choinkę

kydeM • 2015-12-29, 21:07
Swój taniec na drodze zaczyna mniej więcej od 1:10


ellsworth

2015-12-30, 19:15
Powinni takiemu ch*jowi dożywotni odebrać uprawnienia do kierowania jakimikolwiek pojazdami i za jaja do sosny przybić sk***ysyna!

thehck

2015-12-30, 19:15
Guzik Widzę że i tak na koniec się ze mą zgadzasz żeby wpierw zacząć od siebie a później wieszać k***y na innych :)

Ale jednego nie łapię w Twoim poście - gdzie ja za to obwiniam infrastrukturę? Jadę tylko po ch*jach którzy za życiowy cel obrali sobie blokowanie lewego i cisną im na równo z TIRami. (mówię drogach gdzie są dwa pasy w jedną stronę - czyli tak jak powinno być również na filmiki)

Czytaj uważniej posty kolego ;)

Wolowytylek

2015-12-31, 01:12
Mnie natomiast wk***iają zawalidrogi, którzy się boją i stare babcie za kierownicą, które nie widzą. Jadą poza zabudowanym 60km/h, do k***y nędzy jak się ktoś boi jechać chociażby te 90 to niech prawo jazdy spuści w kiblu i zapie**ala autobusem. Więcej jest wypadków przez takich oszołomów niż przez "szybkich wściekłych" bo tak jak wyżej koledzy wspomnieli, normalny kierowca jadący za takim ślimakiem nie myśli o niczym innym, niż wyprzedzeniu.

Sosen9

2016-01-01, 17:45
A czy ktokolwiek wziął pod uwagę, że gościu na przykład wiózł żonkę na poród lub dzieciaka z urazem itp? Nikt na darmo tak nie ryzykuje, jeśli nie ma powodu (chyba, że chęć wpisania się na harda:))