18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejna małpa dostała prawo jazdy pod choinkę

kydeM • 2015-12-29, 21:07
Swój taniec na drodze zaczyna mniej więcej od 1:10


KWINTAL

2015-12-30, 00:35
Ostatni manewr zasługuje na nagrodę DARWINA!

co...........us

2015-12-30, 00:36
wieśniak z poznania

thehck

2015-12-30, 00:36
Co jak co ale Dzisiaj ma 100% racji. Nie wszystko to wina ch*jowych dróg itp ale też nie raz jak śpieszę się do roboty a jakiś pojeb leci lewym pasem j***ne 80 i za ch*ja Pan Władca nie zjedzie na prawy nawet gdybyś j***ł długimi cały czas... i później musisz zapie**alać slalomem pomiędzy innymi pojazdami aby zdążyć na czas. do was wszystkich j***ni ku*asiarze którzy narzekają na innych gdy sami siedzą na lewym blokując go gdy do zjazdu mają (sic!) 5km - się k***a nie dziwcie że ludzie was wyprzedzają prawym pasem czy tak jak koleś na filmiku na skrzyżowaniu gdy na czerwonym stoicie. weźcie nie bądźcie ku*asami na drogach bo pała wam od tego nie urośnie, a sk***ysyństwo na drodze wraca do nas z podojoną siła (sprawdzone info!)

panchamityle

2015-12-30, 00:41
Nie, Dzisiaj nie ma racji, bo widać że ścigał się z tym drugim Audi i tym sposobem srebrny wygrał.

tranzystor

2015-12-30, 00:47
wojtek_zet napisał/a:

Dlaczego nakleił sobie znaczek AUDI na BMW ?




Dlaczego jesteś mało dowcipnym bezmózgiem?

~Beniu_Beniu

2015-12-30, 00:52
wyłączcie głośniki, Ja pie**olę jaki sadyzm :)

qwerq221

2015-12-30, 01:04
Ostry popie**ol bez dwóch zdań.

AllanAkbar

2015-12-30, 01:15
niezła nutka :| kobieta mi zasnęła w tle... a miałem zar*chać.

dzięki k***a.

bjl

2015-12-30, 01:44
Może mu sie srać zachciało

Guzik

2015-12-30, 02:00
thehck, Tak, tak k***a. Właśnie widzę po jakiej ch*jowej drodze jadą. Jeszcze k***a jakieś pojebańce śmią w naprzeciwka jechać i król nie może k***a wyprzedzić. Albo k***a wysepkę jebną za pasem do skrętu i król nie może wyprzedzić frajerów. Na rower wypie**alaj jak nie potrafisz szanować przepisów albo k***a zarządzaj swoim czasem i wyjedź do roboty, na święta czy wakacje z odpowiednim zapasem czasu a nie potem musisz zapie**alać jak poj***ny żeby zdążyć. Autostrad Ci brakuje? Trochę km ostatnio powstało i mistrzowie pokazują klasę. Polacy nawet z autostrad nie potrafią korzystać więc mamy obleganie lewego pasa i jazdy pod prąd.

Nie mówię oczywiście, że kwestia słabej infrastruktury w Polsce nie występuje ale proponuję zacząć od siebie i swoich umiejętności/odpowiedzialności za kółkiem. Na zachodzie takich akcji nie ma i to nie dlatego, że mają tam autostrady tylko dlatego, że każdy taki "spieszący się" delikwent jest zaraz zgłaszany na policję i traci prawo jazdy (często wraz z pojazdem).

fantastico

2015-12-30, 02:02
tranzystor napisał/a:




Dlaczego jesteś mało dowcipnym bezmózgiem?



Dlaczego jeździsz BWM??

zły_skurwiel

2015-12-30, 02:16
typowa j***na k***a drogowa z niedoj***niem mózgowym

TORnadziejaNETA

2015-12-30, 02:45
Ja pie**ole, następny ormowiec z j***ną kamerką... trzeba było go zatrzymać i doj***ć mu garści a nie płakać na sadolu... :idzpanwch*j:

strangelove

2015-12-30, 03:25
Najgorsze jest to, że jak się w końcu rozpie**oli, zabijając przy tym rodzinkę w samochodzie jadącym z przeciwnej strony to pewnie nikogo z kamerką w pobliżu nie będzie bo zostanie na światłach wcześniej

MaczoJuh

2015-12-30, 04:43
wk***il sie,ze zadna z p*zd nie wziela sie za wyprzedzenia tego dostawczaka :) SAm mam czasem zajebiste nerwy jak korek na 100m, a jedynie blokujacym ruch jest DOSTAWCZAK, zadnej ch*j go nie wyprzewdzi bo sra po gadziach przekraczajac magiczne 70kmh, przez co ty do wyprzedzania masz juz klumne aut.