18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejna małpa dostała prawo jazdy pod choinkę

kydeM • 2015-12-29, 21:07
Swój taniec na drodze zaczyna mniej więcej od 1:10


Pawlogen

2015-12-30, 07:19
Albo wiózł kogoś do szpitala, albo zjeb i tyle. Widziałem podobna akcje koleś naginał jak poj***ny, okazało się że wiózł nieprzytomnego syna do szpitala.

SpeedyG

2015-12-30, 07:40
Nie chcę bronić debila w Audi bo jest zjebem, ale ja podchodzę to sytuacji trochę inaczej.
Sam jeżdżę tylko Vectrą 2.0 DTi i jest to bardzo wolny samochód. Wkurzają mnie takie sytuacje, w których wlecze się z przodu jakaś ciężarówka,a za nią kolumna aut (kierowców p*zd) , które boją się wyprzedzić. Mój opel demon prędkości nie dałby rady wyprzedzić wielkiej kolumny aut, dlatego ciągle patrzę w lusterka. Gdy widzę z tyłu dobry samochód, lub jeżeli ktoś dużo szybciej jedzie, to k***a robię mu miejsce z przodu i zjeżdżam na pas awaryjny, - umożliwiam mu chociaż wyprzedzenie mnie. Jest to wynik mojej kultury i rozwagi, bo wiem że jeżeli wyprzedzający jest debilem to nie zabije mnie, tylko kogoś z wlekących się przede mną.
Tutaj debile z przodu, jak i ciężarówka doprowadzają to wkurzenia ludzi- ciężarowiec powinien zjechać na pas awaryjny chociaż jednym kołem- przed nim jest pusto,więc widzi czy pas awaryjny jest wolny. Z kolei debile w osobówkach bezpośrednio powinni albo go wyprzedzić albo sami zrobić miejsce dla innych osobówek do wyprzedzenia.
Niestety w Polsce ludzie nie potrafią jeździć, sami pani i władcy szosy, wcale nie myślą a najgorsze to już baby w trasie- jedzie taka p*zda ma wolną drogę rozpędza się do 120 i nagle zwalnia do 70 i tak ciągle, nie idzie jechać na jednym biegu, wyprzedzasz ją to nagle w drodze się nie mieści i zjeżdża do środka. Zakręt- ta przyspiesza. Niedługo zaczną się mrozy w nocy, lub spadnie śnieg to znowu co kilka km na mojej trasie będą stać samochodziki po rowach :P

Paw_Kosmosu

2015-12-30, 08:42
Kurde, szkoda, że nie widać numerów rejestracji. Bo policja by się nim zajęła odpowiednio.

Dzisiaj

2015-12-30, 09:04
kenzol napisał/a:

@Dzisiaj

Poznałeś trochę świata, pojeździłeś po różnych drogach... naprawdę? Przecież gość nie może wyprzedzić nie dlatego, że jest ograniczenie prędkości, bo gdzieś stodoła stoi i jest teren zabudowany i gość przestrzega przepisów ale dlatego, że z naprzeciwka ciągle coś jedzie...



Jesli przez 3/4 trasy smigasz po szybkim pasie (bo taki jest) jesli masz mozliwosc wyprzedzenie bo droga rozwidla sie na 2 pasy (na odcinku powiedzmy 1.5km) itd.

to przy ograniczeniu predkosci, wysepkach itd. zwieracze Ci nie eksploduja i dasz rade jechac 5min zgodnie z przepisami. Jesli nie to jestes bezmozgim ku*asiarzem.

Jesli natomiast 3/4 trasy wleczesz sie za traktorem/dziadziem czy orszakiem prowadzonym przez tira... to starasz sie wykorzystac kazdy metr drogi by kogos wyprzedzic :/ dlatego wlasnie zdarzaja sie takie sytuacje jak na filmiku.


Ciekawostka 2 :
- kultura jazdy; brak szeryfow drogowych w innych krajach lub naprawde znikoma patologia...
Jeszcze inna sprawa - jedzie traktor i zrobi sie "kolumna" samochodow za nim np 6 czy 7 samochodow - przewaznie rolnik zjezdza na pierwsze pobocze i puszcza uwiezionych za nim kierowcow, potem wskakuje na droge i jedzie dalej... mozna ? mozna...

okrężnica

2015-12-30, 12:06
Dzisiaj napisał/a:

powiedzialbym, ze debil... ale poznalem troche swiata, pojezdzilem po roznych drogach i powiem jedno : ja sie nie dziwie...
no k***a jak mozna inaczej ? wioska za wioską a miedzy nimi pola... ni ch*ja tylko pola... stoi 1 smierdzaca stodola i pojeby dali znak ograniczenia do 50 i "teren zabudowany" :homer:
chcesz dojechac do celu i trase masz okolo 3 godzin a tu k***a tir za tirem, z naprzeciwka, na Twoim pasie... tiry wszedzie - brak porzadnych drog ekspresowych i autostrad.
jedzie przed Toba jakas babcia lub dziadzia... ewentualnie traktor... myslisz sobie - zaraz bedzie krotki odcinek 2 pasmowy, gdzie wolniejsze pojazdy zjada na wolny pas a przyblokowani ludzie smigna raz dwa bo "slimaki" sa na wolnym pasie... Taki ch*j! Niema takich rzeczy w Polsce!
takich "wariatow" byloby o polowe mniej jakby te j***ne drogi byly normalne...
ps. ciekawostka - zjazdy z autostrad. W innych krajach lagodne, ciagna sie jakis czas niczym dodatkowy pas i lagodnie odbijaja w prawo/lewo... w Polsce ? :homer: zaby zaoszczedzic - trzeba wychamowac prawie do 0 bo zjazd 45 stopni... :/
zaplacisz za autostrade - jeb... remont autostrady oddanej do uzytku 2 laa wczesniej :/
ja pie**ole :homer: wiem, ze "szypcy i wsciekli" z audi, golfow i bmw to pojeby... ale gdyby za afery gospodarcze pakowano by ludzi do wiezien... skonczylyby sie przekrety i zaczeliby budowac normalne drogi...



Sporo racji, ale chciałbym zwrócić uwage na 2 rzeczy. Na filmiku kierowca z którego punktu widzenia patrzymy jest do samego końca nagrania w zasadzie w tym samym miejscu co gościu w Audi, a żadnego podjeżdżania do zderzaka i tańców nie wykonywał.
Druga - wszystko o czym mówisz odnośnie ogranieczeń i terenów zabudowanych wydzielonych pośrodku ciemnego zadupia popieram, jednak NIC nie może usprawiedliwiać tego co kierowca Audi odpie**olił na tych światłach. Chyba że własnie odeszły mu wody w co wątpie.
Wyobraź sobie że właśnie wjeżdżasz z boku na to skrzyżowanie, z tyłu siedzi Twoje dziecko. I ten właśnie magik przypie**ala w bok Twojego samochodu. Bo nie mógł wyjechać 10 minut wcześniej z domu.
j***ć takie most wanted na drodze, da sie wyprzedzać z głową, troche cierpliwości i wyczucia.

bzyk1357

2015-12-30, 12:33
Jak fajnie zobaczyć swoją wieś na sadolu. :D
To lepsze niż zobaczyć ją w TV. :D

Tassadar

2015-12-30, 12:58
U nas tak jako tako się jedzie taką trasą Gdańsk Katowice. Ale na przykład Bydgoszcz Wrocław to jest jakaś pomyłka. Wszędzie jednopasmówki. Nie da się jechać normalnie i bezpiecznie. Chyba że ktoś ma zajebiste nerwy i cierpliwość żeby jechać 50 km/h przez 4 h.

Loaloa

2015-12-30, 14:53
PO 6K159

Co za pie**olony skretyniały cymbał. Z polactwem jest jak z bydłem na pastwisku - dopóki włączone są elektryczne pastuchy, to bydło siedzi sobie na terenie ogrodzonym i jest spokój. Ale wyłączyć te pastuchy (czyli dać wam wolność), to od razu się porozłazi po okolicy i narobi szkód.


Przykład cymbała w pojeździe o numerze rejestracyjnym PO 6K159 pokazuje, że w Polsce fotoradary i kamery muszą być umieszczane co sto metrów, bo w przeciwnym razie zdebilałe polactwo pozabija swoimi wypasionymi furami siebie i innych użytkowników dróg. Co ten zjeb z furze z numerem PO 6K159 chciał odpie**olić? Przymierzał się do wyprzedzenia poboczem, potem chciał wj***ć się pod prąd, wreszcie przejechał skrzyżowanie na czerwonym. Jak mu się tak spieszy, to niech sobie helikopter kupi.

Dzięki za wstawienie tego filmika. Poszło doniesienie na cymbała w furze o numerach PO 6K159, niech mu mandaty lekkimi będą.

tranzystor

2015-12-30, 15:22
fantastico napisał/a:



Dlaczego jeździsz BWM??




Bo mnie stać. Jakby było inaczej zapie**alałbym z Tobą autobusem, albo w pierdzącej "hani".

neutrall

2015-12-30, 15:44
Loaloa napisał/a:


Dzięki za wstawienie tego filmika. Poszło doniesienie na cymbała w furze o numerach PO 6K159, niech mu mandaty lekkimi będą.



:homer:

Aż się nóż w kieszeni otwiera... pie**olone szeryfy.
Nagrywający kolejny szeryf, jedzie taczką w dieslu i udostępnia nagrania ze swojej kamerki. Weź tu k***a wyjedź na drogi, prędzej Cie ktoś podpie**oli niżeli jak policja wlepi mandat.
:samoboj:


Odj***ł ? Odj***ł, wy w życiu nigdy nic nie odj***liście przecież...

Na filmie widać idealny przykład sytuacji na drodze, która doprowadza do niemiłosiernego wk***ienia. Co chwile ogarniczenia, TIR ,któremu nie opłaca się przyspieszać i hamować, za nim osobówka, której kierowca nie wyprzedzi TIR-a, ani nie puści osobówki za sobą, a za tą osobówką kolejna osobówka, której kierowca chciałaby wyprzedzić, ale nie zrobi tego, bo nie ma czym i nie ma miejsca. I jedziesz k***a tak 100km przyspieszając hamując nie osiągając prędkości bliskiej ograniczenia, bo imbecyle wyjechały na drogi wraz z szeryfami. Nie wyprzedze, bo przecież bezpiecznie do domu dojade, ch*ja prawda. Prędzej rozjebiesz się jadąc za tym co jedzie 70km/h niż za tym co 120km/h.

Fura gwizda, tylko kierowca p*zda, miał wcześniej miejsce żeby ich objechać, ale przecież lepiej było kombinować...

A mandat to powinien dostać kierowca czarnego audi, za to ostre hamowanie po wyprzedzeniu...

Loaloa

2015-12-30, 17:13
Cytat:

Nagrywający kolejny szeryf, jedzie taczką w dieslu i udostępnia nagrania ze swojej kamerki.




A co tu do rzeczy ma czym koleś jedzie?


Cytat:

Weź tu k***a wyjedź na drogi, prędzej Cie ktoś podpie**oli niżeli jak policja wlepi mandat.



Nikt cię nie podpie**oli, ani nie dostaniesz mandatu, jeżeli będziesz przestrzegał przepisów. Ty w ogóle zdajesz sobie sprawę jak śmieszny jesteś w swoich narzekaniach? To tak jakby włamywacz napisał: "weź tu k***a idź na robotę. albo ch*je mają psy, które rzucają ci się do gardła, albo j***ne alarmy z czujnikami pokitranymi wszędzie, albo pie**olone drzwi antywłamaniowe ze zbrojonej stali."

Cytat:

Na filmie widać idealny przykład sytuacji na drodze, która doprowadza do niemiłosiernego wk***ienia.




Jeżeli takie sytuacje wywołują u ciebie "niemiłosierne wk***ienie", to znaczy, że nie powinieneś prowadzić żadnych pojazdów mechanicznych.

Cytat:

Prędzej rozjebiesz się jadąc za tym co jedzie 70km/h niż za tym co 120km/h.



Logika drogowego frustrata. Pewnie, trzeba zlikwidowac wszystkie ograniczenia predkości, bo jaśniepanu się spieszy.

Sądząc po twojej wypowiedzi, jesteś niewyżytym drogowym frustratem, jeżdżącym agresywnie i łamiącym nie tylko przepisy, ale tez zdrowy rozsądek. Im mniej takich jak ty na drogach, tym lepiej. Niech ci jak najprędzej i raz na zawsze odbiorą prawo jazdy.

memphis60raines

2015-12-30, 17:50
Dzisiaj napisał/a:

powiedzialbym, ze debil... ale poznalem troche swiata, pojezdzilem po roznych drogach i powiem jedno : ja sie nie dziwie...

no k***a jak mozna inaczej ? wioska za wioską a miedzy nimi pola... ni ch*ja tylko pola... stoi 1 smierdzaca stodola i pojeby dali znak ograniczenia do 50 i "teren zabudowany" :homer:

chcesz dojechac do celu i trase masz okolo 3 godzin a tu k***a tir za tirem, z naprzeciwka, na Twoim pasie... tiry wszedzie - brak porzadnych drog ekspresowych i autostrad.

jedzie przed Toba jakas babcia lub dziadzia... ewentualnie traktor... myslisz sobie - zaraz bedzie krotki odcinek 2 pasmowy, gdzie wolniejsze pojazdy zjada na wolny pas a przyblokowani ludzie smigna raz dwa bo "slimaki" sa na wolnym pasie... Taki ch*j! Niema takich rzeczy w Polsce!

takich "wariatow" byloby o polowe mniej jakby te j***ne drogi byly normalne...

ps. ciekawostka - zjazdy z autostrad. W innych krajach lagodne, ciagna sie jakis czas niczym dodatkowy pas i lagodnie odbijaja w prawo/lewo... w Polsce ? :homer: zaby zaoszczedzic - trzeba wychamowac prawie do 0 bo zjazd 45 stopni... :/

zaplacisz za autostrade - jeb... remont autostrady oddanej do uzytku 2 laa wczesniej :/

ja pie**ole :homer: wiem, ze "szypcy i wsciekli" z audi, golfow i bmw to pojeby... ale gdyby za afery gospodarcze pakowano by ludzi do wiezien... skonczylyby sie przekrety i zaczeliby budowac normalne drogi...



Należy Ci się krata piwa. Sam bym tego lepiej nie ujął.

Dexterous

2015-12-30, 18:24
Sadolowe bóldupce i eksperci :D Jak czytam wasze pie**olenie, to zawsze mi się humor poprawia :amused:

po...........di

2015-12-30, 18:26
Trasa Poznań-Oborniki? :D