18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pepepe

2013-01-29, 15:03
nawet nie wiem jak opisac to co sie dzieje teraz w mojej glowie.

Gamge

2013-01-29, 15:07
Zakład o piwo że to jakiś zj***ny żart ??

wiesiors4

2013-01-29, 15:09
Przecież widać, że o fejk. Takie ogłoszenia są wywieszane na tablicach pod kościołem to po pierwsze. Po drugie kartka nie ma żadnej pieczątki ani podpisu. Po trzecie każdy atol lub gimboateista może taką kartkę wydrukować, a potem strzelić fotkę i wstawić ją do neta. Ale jak trzeba być głupim, żeby się dać na to nabierać :facepalm:

Kombivar

2013-01-29, 15:09
mózg rozj***ny!

~tip.top

2013-01-29, 15:09
Gamge napisał/a:

Zakład o piwo że to jakiś zj***ny żart ??


Dobra dobra proszę księdza :D

pkh

2013-01-29, 15:14
wiadomo że to żart, ale dobry :)

Gamge

2013-01-29, 15:17
@tip.top
k***a Ja po Tobie Stary nie cisnę. To po ch*j mnie od najgorszych wyzywasz ??

~tip.top

2013-01-29, 15:18
Gamge napisał/a:

k***a Ja po Tobie Stary nie cisnę. To po ch*j mnie od najgorszych wyzywasz ??


Skoro nie jesteś księdzem, to za pewne jesteś mieszkańcem tego bloku i już trzęsiesz portkami na samą myśl o sobocie :krejzi:

Smutas

2013-01-29, 15:19
Młodszy brat chodził po kolędzie jako ministrant. Nie raz widział mieszkania z drogimi meblami, wypasionym sprzętem RTV, barki zastawione drogimi alkoholami. A księdzu w kopercie 10 lub 20 zeta dają. Po ch*j tacy kolędę przyjmują?

Chwytak

2013-01-29, 15:21
ojej, to mówicie, że się parafianie poprawin nie doczekają i będą musieli sami zanieść ten hajs i alko na zakrystię? :roll: biedni emeryci, jeszcze sobie kto nogę złamie, tak ślisko teraz :amused: i flaszki potłuc łatwo...

~tip.top

2013-01-29, 15:23
Smutas napisał/a:

Młodszy brat chodził po kolędzie jako ministrant. Nie raz widział mieszkania z drogimi meblami, wypasionym sprzętem RTV, barki zastawione drogimi alkoholami. A księdzu w kopercie 10 lub 20 zeta dają. Po ch*j tacy kolędę przyjmują?


Dają tyle ile uważają za stosowne... ile ty byś dał gościowi za to, że pokręci Ci się po mieszkaniu/domu, pokropi wodą i pójdzie dalej? No i z tego co napisałeś wnioskuję, że kolęda jest tylko po to żeby zebrać kasę :roll:

macleod

2013-01-29, 15:30
Smutas napisał/a:

Młodszy brat chodził po kolędzie jako ministrant. Nie raz widział mieszkania z drogimi meblami, wypasionym sprzętem RTV, barki zastawione drogimi alkoholami. A księdzu w kopercie 10 lub 20 zeta dają. Po ch*j tacy kolędę przyjmują?



Dobra, dobra, lepiej powiedz dlaczego podpierdzielałeś bratu snickersy? :amused:

pakicito

2013-01-29, 15:52
Cytat:

Młodszy brat chodził po kolędzie jako ministrant. Nie raz widział mieszkania z drogimi meblami, wypasionym sprzętem RTV, barki zastawione drogimi alkoholami. A księdzu w kopercie 10 lub 20 zeta dają. Po ch*j tacy kolędę przyjmują?


i tak dużo, w kopercie się daje obrazek albo się nie wpuszcza legalnego złodzieja