18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~tip.top

2013-01-29, 19:29
gandzik napisał/a:

w której klasie gimnazjum pierwszy raz uciekłeś od księdza chodzącego po kolędzie?


Muszę Cie rozczarować, ale za moich czasów gimnazjum nie było, ale patrząc po Twoim roczniku Ty masz większe doświadczenie w tej dziedzinie :roll:

gandzik napisał/a:

jesteś wierzący?


Nie
gandzik napisał/a:

praktykujesz?


Nie
gandzik napisał/a:

chcesz wziąć ślub w kościele


Nie
gandzik napisał/a:

i sprawić przyjemność swojej dziewczynie bo ona od dziecka marzyła o białej sukience?


Jeżeli ona będzie tego chciała to mogę się na to zgodzić, bo mnie to wsio radno
gandzik napisał/a:

chcesz móc ochrzcić dzieci


Wolę dać dzieciom wolny wybór
gandzik napisał/a:

mieć normalny pogrzeb dla rodziny?


wtedy to mi już będzie wszystko jedno :roll:

Więc jak by Ci to powiedzieć... Twoje argumenty są inwalidą :trollencjusz:

805K1

2013-01-29, 19:33
gandzik napisał/a:

ksiądz dostaje wypłatę właśnie od kurii a nie z budżetu państwa



A kuria to pieniądze skąd bierze? Z nieba pan bóg im zsyła? Co za głupia p*zda...

bartnik1

2013-01-29, 19:50
Spokojnie - ta organizacja przetrwała 2000 lat - przetrwa też gimnazjalnych ateistów i oswieconych agnostyków. Mam nadzieje ze przetrwa tez Islam , ale to juz inna historia

EdmundKemper

2013-01-29, 20:06
indrikoterium napisał/a:

Czy normalny człowiek robi co roku rundkę po kumplach/koleżankach i jeszcze wyciąga rękę po kasę?



Jeszcze nie. Ale od jutra moi znajomi mają nową kolędę :D

rusofil

2013-01-29, 21:12
Smutas napisał/a:

Młodszy brat chodził po kolędzie jako ministrant. Nie raz widział mieszkania z drogimi meblami, wypasionym sprzętem RTV, barki zastawione drogimi alkoholami. A księdzu w kopercie 10 lub 20 zeta dają. Po ch*j tacy kolędę przyjmują?



By dalej wyglądać jak przykładne polaczki (nie mylić z Polakam.

javal

2013-01-30, 01:45
"mieć normalny pogrzeb dla rodziny?"

Bo jak rozumiem pogrzeb bez księdza jest nienormalny? W kiblu mnie spuszczą czy do kontenera na śmieci wyjebią?

Czytając i słuchając takiego gówna jestem przekonany że prawdziwie wierzących ludzi w polsce jest 5 maksymalnie 10%, reszta to "tradycja" bo tak wypada, bo tak się robi, bo co ludzie powiedzą.

wksik

2013-01-30, 02:28
wiesiors4 napisał/a:

Przecież widać, że o fejk. Takie ogłoszenia są wywieszane na tablicach pod kościołem to po pierwsze. Po drugie kartka nie ma żadnej pieczątki ani podpisu. Po trzecie każdy atol lub gimboateista może taką kartkę wydrukować, a potem strzelić fotkę i wstawić ją do neta. Ale jak trzeba być głupim, żeby się dać na to nabierać :facepalm:



Założyłem konto żeby ci dać piwo! Stary jesteś mistrzem...

Chwytak

2013-01-30, 08:56
bartnik1 napisał/a:

ta organizacja przetrwała 2000 lat

tylko dzięki temu, że netu nie było ;-)