18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Okash

2013-01-29, 15:55
ch*jowe i mało wiarygodne. Jak ja nie lubie tego typu akcji...
każdy głupi se może coś takiego wydrukować, nakleić byle gdzie [nawet w domu], zrobić fote i iść na podbój internetu...

i najlepsze jest to, że wielu z automatu wierzy w takie gówna

babycow

2013-01-29, 15:56
sam za gowniarza bylem ministrantem... ahh te czasy.... To prawda j***ni bogacze dawali nam mandarynki, a rentowne babcie z 'szopek pseudo domow' 50/100zl w lape :D

indrikoterium

2013-01-29, 16:00
Smutas napisał/a:

Młodszy brat chodził po kolędzie jako ministrant. Nie raz widział mieszkania z drogimi meblami, wypasionym sprzętem RTV, barki zastawione drogimi alkoholami. A księdzu w kopercie 10 lub 20 zeta dają. Po ch*j tacy kolędę przyjmują?




Masz rację nie powinnyśmy nic płacić i w ogóle nie przyjmować księdza po kolędzie, jak ktoś ma do niego sprawę to niech ruszy dupę by ją załatwić i Vice Versa. Czy normalny człowiek robi co roku rundkę po kumplach/koleżankach i jeszcze wyciąga rękę po kasę?

Dzoton

2013-01-29, 16:04
Ciekawe ilu z was zagorzałych sadolowych ateistów, popylało z głową spuszczoną w dół po zeszyt do religii, bo ksiądz przyszedł po kolędzie?

Gl0BaL

2013-01-29, 16:14
@UP
Dzisiaj miałem kolędę. Powiedziałem wprost dla księdza że nie uczęszczam na religię (Ostatnia IV klasa), no nie mam zamiaru słuchać GŁUPOT jakie wpajać nam próbował Ksiądz. Spytał się mnie czy nauka o Bogu to głupota. Odpowiedziałem że nie, ale nauka o tym jak głosować na PiS, oraz nauka o cudach jakie przeżył sam Ksiądz (Żebyście wy słuchali te jego pełne prawdy historie...) to owszem są głupoty. Wk***iony ksiądz opuścił lokal. Rodzice wk***ieni jeszcze bardziej.
Czy to znaczy że jestem lepszy od jakiegoś gimbusa? NIE
Dlatego niem wiem jakim ch*jem nabijasz się z takich, skoro sam pewnie kiedyś takowy zeszyt podawałeś.

lukaasm

2013-01-29, 16:20
Cytat:

Ciekawe ilu z was zagorzałych sadolowych ateistów, popylało z głową spuszczoną w dół po zeszyt do religii, bo ksiądz przyszedł po kolędzie?



Jak było się gówniarzem, któremu rodzice i kościół głupot próbowali na sile do głowy nawciskać to się popylało po zeszycik jak na grzecznego synka przystało, ale gdy rozwinąłeś się dostatecznie by wyrobić sobie własną opinie to już miałeś wyj***ne na to co sobie reszta pomyśli za brak zeszyciku :F

socjalmmv

2013-01-29, 16:27
Może i fake co nie znaczy że nie jest prawdą że na kolędę chodzą dla hajsu.

rpccoco

2013-01-29, 17:14
Kuurwa po ch*j wrzucacie takie ścierwo. Przecież każdy to może wydrukować. j***ne lewaki żeby zbesztać kościół posuną się już do wszystkiego. Stulcie dupy popie**oleni komuniści już dość szkód narobiliście, wiec po co się czepiacie instytucji, które w żaden sposób wam nie zagrażają. k***a jacy ci ludzie są popie**oleni. Dla kilku piw zrobią wszystko, a że tematyka w modzie wśród gimbusów, to jazda napie**alać bezbronnego. I j***ć przy okazji hejterów, którzy przypie**olą się do mojego postu. ch*j wam w gardło do porzygu zwierzęta bez smyczy.

dumad

2013-01-29, 17:33
specjalnie wchodzę na demoty sprawdzić czy stamtąd wrzucane są obrazki na sadola.
I co? I są.

Cz...........as

2013-01-29, 17:50
@rpccoco weź może coś na uspokojenie, albo setkę trzaśnij bo się trochę spiąłeś i Ci żyłka pęknie.

Sz...........jk

2013-01-29, 18:10
A ja się wypisałem z religii po tym jak ksiądz zaczął w ch*ja lecieć. Nie przychodził na lekcje i miał wyj***ne, wpisywał oceny tak jak mu się podobało (jak kogoś znał to 6, jak nie znał to maks 3 na koniec). Kiedyś musieliśmy przez ch*ja czekać w szkole na kolejną lekcje na korytarzu, wpadł dyro i się pyta co mamy, powiedziałem, że religie, ale nie ma księdza. Dyro się wk***ił, później ksiądz sapał, że powiedziałem dyrektorowi, że go nie ma więc wyjaśniłem mu co o nim myśle. Swoją drogą ksiądz bzykał szwagierke znajomej mojej mamy. Wypisałem się więc z tego przedmiotu z kilkoma chłopakami z klasy (klasa solidarna poza jednym ch*jem, który mnie sprzedał księdzu, że to ja powiedziałem dyrektorowi, że ten klecha nie przychodzi na lekcje). Później ten sam ksiądz przyszedł na kolędę, posiedział kilkadziesiąt sekund i sp***olił, nawet się nie odezwał poza odprawieniem modlitwy. I nie mam nic do wiary, sam uznaje, że Bóg istnieje, ale wk***iają mnie takie ch*je jak ten ksiądz, sam kiedyś powiedział, że poszedł na księdza bo z tego kasa dobra... Rok później wyj***li go do jakiejś małej parafii i już normalnie chodziłem na lekcje z innym księdzem.

gandzik

2013-01-29, 18:13
tip.top napisał/a:


Dają tyle ile uważają za stosowne... ile ty byś dał gościowi za to, że pokręci Ci się po mieszkaniu/domu, pokropi wodą i pójdzie dalej? No i z tego co napisałeś wnioskuję, że kolęda jest tylko po to żeby zebrać kasę :roll:



w której klasie gimnazjum pierwszy raz uciekłeś od księdza chodzącego po kolędzie?

Sprawa jest prosta, jesteś wierzący? praktykujesz? chcesz wziąć ślub w kościele i sprawić przyjemność swojej dziewczynie bo ona od dziecka marzyła o białej sukience? chcesz móc ochrzcić dzieci i mieć normalny pogrzeb dla rodziny? Jeśli tak, wpuszczasz księdza, on sobie pokropi, dasz mu te 20 zł albo 50 NA UTRZYMANIE KOŚCIOŁA!
pieniądze ofiarowane księdzu po kolędzie w domu nie idą do kurii ( jak te z tacy ) ale i tak proboszcz ma się z nich rozliczać. ksiądz dostaje wypłatę właśnie od kurii a nie z budżetu państwa natomiast kościół ma taką a nie inną ochronę państwa w tym kraju ponieważ większość jego obywateli deklaruje przynależność do kościoła katolickiego. Oprócz tego instytucja kościoła opiekuje się wieloma miejscami historycznymi w tym państwie, wieloma zabytkami JEDNYMI Z NAJWAŻNIEJSZYCH W NASZYM KRAJU jak np. Jasna Góra albo Kościoł Mariacki w Krakowie. Oprócz tego Polska jako niezależne państwo Europejskie zaczęła się liczyć w historiografii od 966 r. czyli od chrztu tego kraju. Mógłbym tych przykładów podawać jeszcze więcej ale myślę że i za to zostanę dostatecznie obszczekany zza ogrodzenia przez Szmula SucharBongmana albo innego gimboateiste z paszportem polsatu

abdul

2013-01-29, 18:37
@up nie jestem gimbem, ani ateista. na kler jednak sram

macleod

2013-01-29, 19:09
rpccoco napisał/a:

Kuurwa po ch*j wrzucacie takie ścierwo. Przecież każdy to może wydrukować. j***ne lewaki żeby zbesztać kościół posuną się już do wszystkiego. Stulcie dupy popie**oleni komuniści już dość szkód narobiliście, wiec po co się czepiacie instytucji, które w żaden sposób wam nie zagrażają. k***a jacy ci ludzie są popie**oleni. Dla kilku piw zrobią wszystko, a że tematyka w modzie wśród gimbusów, to jazda napie**alać bezbronnego. I j***ć przy okazji hejterów, którzy przypie**olą się do mojego postu. ch*j wam w gardło do porzygu zwierzęta bez smyczy.



Tak sie akurat składa, ze kościół "beszta" się sam i żadne "lewackie" czy "komunistyczne" spiski nie są potrzebne. Czasy zaściankowo-średniowieczne :walikonia: juz nie wrócą...

:ukrzyzowany: