18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

vass

2012-02-20, 22:32
Na prawdę się dziwię ludziom, że chodzą do kościoła i wysłuch*ją kazań tej bandy degeneratów.
Jak już był bym wierzący, to poszedł bym się pomodlić, kiedy nikt tam nie przemawia.

sc...........la

2012-02-20, 22:40
k***a te sk***ysyny żyją na koszt państwa, nie płacą podatków chociaż mają nadmiar pieniędzy a w dodatku odmóżdżają naród i sieją wszędzie ciemnogród, nietolerancję i zacofanie a później się dziwią skąd ta nagonka na Kościół i robią z siebie kozły ofiarne. Już nie mogę patrzeć ani słuchać jak to kurewstwo się panoszy i narzuca wszystkim dookoła swoje poglądy. j***ć kk

Adiro

2012-02-20, 22:45
Wolę już kk, niż szariat w państwie. Trzeba przyznać, że jeśli odrzucimy KK, islam zacznie się wpie**alać drzwiami i oknami tak jak to się stało w Europie zachodniej, a oni więcej kasy garną, niż wszyscy księża. Więc ja bym został przy swoim.

kaiel

2012-02-20, 22:46
pójdziecie do piekła!

sowiak92

2012-02-20, 22:46
Ten grubas jest z mojej parafii, zapie**alal kiedys u mnie po koledzie to moim starszym na sedes nalal bo jest taki gruby ze nie mogl trafic ;D

Carol

2012-02-20, 22:46
scotpila napisał/a:

k***a te sk***ysyny żyją na koszt państwa, nie płacą podatków chociaż mają nadmiar pieniędzy a w dodatku odmóżdżają naród i sieją wszędzie ciemnogród, nietolerancję i zacofanie a później się dziwią skąd ta nagonka na Kościół i robią z siebie kozły ofiarne. Już nie mogę patrzeć ani słuchać jak to kurewstwo się panoszy i narzuca wszystkim dookoła swoje poglądy. j***ć kk


Nie słyszałam, żeby VAT-u nie płacili.

zukennuken3d

2012-02-20, 22:52
@up mi tez sie wydaje ze kosciol nie jest opodatkowany, moge sie mylic. nie poszukam bo mi sie nie chce czytac na temat tego ch*jstwa

Kagen

2012-02-20, 22:53
Jak już tak jeździmy po czarnych to polecam R.U.T.A. - Hej wielebny bracie na yt.

Takewon

2012-02-20, 22:56
Adiro napisał/a:

Wolę już kk, niż szariat w państwie. Trzeba przyznać, że jeśli odrzucimy KK, islam zacznie się wpie**alać drzwiami i oknami tak jak to się stało w Europie zachodniej, a oni więcej kasy garną, niż wszyscy księża. Więc ja bym został przy swoim.



Jak poradzimy sobie z czarną mafią, to i z tym ścierwem także.

Kamm

2012-02-20, 22:57
@up
Naślemy mohery na fanatyków islamu.

thewhitestar

2012-02-20, 23:09
Za antyklerykalny materiał zawsze piwo ląduje ;)

sc...........la

2012-02-20, 23:11
Carol napisał/a:


Nie słyszałam, żeby VAT-u nie płacili.



Podatek VAT ciężko pominąć bo jest wliczony w cenę produktów, ale poczekaj, te sk***ysyny jeszcze załatwią sobie zniżki. Poza tym VAT to kropla w morzu, bo nie płacą podatków od dochodu, za świadczenia (np. udzielanie chrztu itd.), za ZUS także nie muszą płacić, bo państwo płaci za nich, tak jak za składki emerytalne itd. itp. I teraz popatrz z szacunkiem na takiego darmozjada, który nic nie robi i żyje sobie jak bogacz podczas gdy przeciętny obywatel zapie**ala nawet 12 godzin dziennie i ledwo mu do końca miesiąca starcza

kaiel

2012-02-20, 23:18
ja pie**olę ,trzeba było zostać księdzem ,a teraz to pożal sie Palikotowi

Plecionkarz

2012-02-20, 23:52
Jak byłem mały to wciskali mi ten cały kit z wiarą i się głupi dawałem na to nabrać. Współczuję tym którzy cały czas tkwią w tym i nawet przez chwilę nie przyjdzie im na myśl, że wierzą tylko dlatego, że ktoś im kiedyś to zakodował jak byli mali i naiwni.