18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

marna

2012-02-21, 14:33
ta.. jeszcze wrzućcie w ten temat zdjęcie marihuany to za chwilę 15 stron postów zaj***ne będzie :-/
temat z 1 fotką a elaboraty na pół strony..

Sl...........nx

2012-02-21, 14:39
wojas30 napisał/a:

Wytłumaczy mi ktoś jeszcze jedną sprawę? Dlaczego koncerny samochodowe honorują CZARNĄ MAFIĘ tak zajebistymi rabatami na zakup samochodów? Kilka lat wstecz wyszukałem informację że VOLVO na niektóre modele oferowało najwyższą zniżkę dla KLERÓW o 45% wartości samochodu. k***a - pytam dlaczego!!??!!?? DLACZEGO JA PŁACĘ ZA NIEMAL WSZYSTKO 100% zarabiająć 1000PLN a taki czarny sk***ysyn co pasie brzuchol i ma na wszystko ma takie rabaty!!!


To charakterystyczne dla socjalistycznych mend z komunistycznym rodowodem, że interesują się nadmiernie czyimiś wydatkami.
Gdybym był właścicielem koncernu, miałbym pełne prawo rozdawać swoje dobra nawet za darmo określonym grupom osób i szczerze, każdy, kto by się o to oburzał, byłby dla mnie sk***ysynem.
To chyba koncern decyduje, nie?
Czemu się nie oburzasz, że podatki MUSISZ płacić, a od państwa dostaje kasę leniwy sukinkot, który udaje, że szuka pracy, albo oprócz przyjmowania zasiłku, pracuje na czarno? Czemu się nie oburzasz o to, że ty w cenie paliwa masz zawarty VAT, Akcyzę i mnóstwo innych, windujących cenę w górę opłat, a inni mają zwrot za paliwo?
Świat nie jest sprawiedliwy. Każdy, kto ma pieniądze, ma prawo wydać je w taki sposób, jaki uzna za stosowny, a innym nic do tego.

sc...........la

2012-02-21, 15:37
soqu1 napisał/a:

http://www.isidorus.net/show/prawo,7,Opodatkowanie_kosciolow_oraz_osob_duchownych&jezyk=PL


Przecież to katolicka strona, więc oczywiste jest to, że na takiej stronie będzie napisane, że księża uczciwie płacą podatki, ciężko pracują i inne bzdury wyssane z palca proboszcza

Slonx napisał/a:


Po pierwsze, nie żyją na koszt państwa, nie możesz mieć pretensji o fundusz kościelny, który rekompensuje zagrabione bezprawnie ziemie.



To Ty nie słyszałeś chyba o komisji majątkowej, która przyznawała kościołowi ziemie, które tylko chciał bez wnikliwej weryfikacji, czy rzeczywiście te ziemie mu się należą. Takim sposobem kościółowi już dawno zwrócono to co było jego i to z mega nawiązką, ale im ciągle mało.

Antyklerykalizm w Polsce będzie się nasilał dopóki kościół będzie chciał decydować o sprawach, które go nie dotyczą jak np. in vitro, aborcja, badania prenatalne u kobiet i wiele innych. W każdym cywilizowanym kraju takim jak Wielka Brytania, Szwecja, Francja itd kościół wie gdzie jego miejsce tylko Polska jest jedynym krajem w Europie, gdzie Kościół uzurpuje sobie władzę, indoktrynuje i uwstecznia nasze społeczeństwo, żeby łatwiej mu było osiągać swoje cele

Sl...........nx

2012-02-21, 17:44
scotpila napisał/a:


To Ty nie słyszałeś chyba o komisji majątkowej, która przyznawała kościołowi ziemie, które tylko chciał bez wnikliwej weryfikacji, czy rzeczywiście te ziemie mu się należą. Takim sposobem kościółowi już dawno zwrócono to co było jego i to z mega nawiązką, ale im ciągle mało.

Antyklerykalizm w Polsce będzie się nasilał dopóki kościół będzie chciał decydować o sprawach, które go nie dotyczą jak np. in vitro, aborcja, badania prenatalne u kobiet i wiele innych. W każdym cywilizowanym kraju takim jak Wielka Brytania, Szwecja, Francja itd kościół wie gdzie jego miejsce tylko Polska jest jedynym krajem w Europie, gdzie Kościół uzurpuje sobie władzę, indoktrynuje i uwstecznia nasze społeczeństwo, żeby łatwiej mu było osiągać swoje cele



Powinieneś poczytać nieco o tejże komisji majątkowej, bo mało widać wiesz. A nawet jeśli, to fundusz kościelny to tak maleńki promil, że jest nieodczuwalny.

Antyklerykalizm będzie się szerzył, dopóki będzie się władzy opłacało produkować tematy zastępcze. Kościół nie podejmuje żadnych decyzji w wymienionych przez ciebie sprawach, wyraził jedynie swoje stanowisko.
Wielka Brytania, Szwecja, Francja to nie są cywilizowane kraje. Już nie, doszło tam do upadku obyczajów i widać, że znasz je tylko z rządowych opowieści. Jeśli tak dla ciebie wygląda cywilizacja, to w afryce poczułbyś się jak w raju. Nie, nie twierdzę, że to wina tego, iż odcięli się od kościoła, ale piszę o tym dlatego, że argument typu, "w cywilizowanym kraju" jest najgłupszym z możliwych, jeżeli wymieniasz właśnie takie kraje.
A jakbyś znał historię, to wiedziałbyś, że kościół nikogo nie uwstecznia i ma sporo osiągnięć w dziedzinie nauki i techniki.
No ale cóż, naczytało się dziecko "Nie!", "Faktów i Mitów" (dla których pisze SBek i morderca Jerzego Popiełuszki, cóż za wspaniała wyrocznia), nasłuchało się Janusza Palikota i takie są efekty.
Chciałbym móc napisać coś dobrego o twojej inteligencji, niestety, nie dajesz mi takiej możliwości.

sc...........la

2012-02-21, 19:46
Slonx napisał/a:



Powinieneś poczytać nieco o tejże komisji majątkowej, bo mało widać wiesz. A nawet jeśli, to fundusz kościelny to tak maleńki promil, że jest nieodczuwalny.

Antyklerykalizm będzie się szerzył, dopóki będzie się władzy opłacało produkować tematy zastępcze. Kościół nie podejmuje żadnych decyzji w wymienionych przez ciebie sprawach, wyraził jedynie swoje stanowisko.
Wielka Brytania, Szwecja, Francja to nie są cywilizowane kraje. Już nie, doszło tam do upadku obyczajów i widać, że znasz je tylko z rządowych opowieści. Jeśli tak dla ciebie wygląda cywilizacja, to w afryce poczułbyś się jak w raju. Nie, nie twierdzę, że to wina tego, iż odcięli się od kościoła, ale piszę o tym dlatego, że argument typu, "w cywilizowanym kraju" jest najgłupszym z możliwych, jeżeli wymieniasz właśnie takie kraje.
A jakbyś znał historię, to wiedziałbyś, że kościół nikogo nie uwstecznia i ma sporo osiągnięć w dziedzinie nauki i techniki.
No ale cóż, naczytało się dziecko "Nie!", "Faktów i Mitów" (dla których pisze SBek i morderca Jerzego Popiełuszki, cóż za wspaniała wyrocznia), nasłuchało się Janusza Palikota i takie są efekty.
Chciałbym móc napisać coś dobrego o twojej inteligencji, niestety, nie dajesz mi takiej możliwości.



To ja przypomnę jak abp Hoser wyrażał swoje stanowisko grożąc ekskomuniką posłom, którzy zagłosowaliby za ustawą dotyczącą in vitro. Tak się wyraża swoje stanowisko? Szantażem i groźbami? Co do krajów Europy Zach. i Skandynawskich to nie wiem o jakim upadku mówisz. Tak się składa, że mam rodzinę w Szwecji i w Niemczech. Częściej bywam w Szwecji, znam tam sporo ludzi (Szwedów) więc mogę sobie porównać mentalność ich i naszą, poznać ich punkt widzenia, hierarchię wartości i nie widzę tam żadnego upadku, wręcz przeciwnie często dochodzę do wniosku, że nasze społeczeństwo musi dorosnąć jeszcze do niektórych spraw takich jak aborcja itd. Dla Ciebie istnieje chyba tylko ta jedna obyczajowość dyktowana przez Kościół i nic poza tym. Mógłbym naprawę sporo jeszcze napisać, ale nie widzę sensu, bo nawet jakbym czarno na białym pokazał czym stał się dzisiaj kościół i że miesza tylko ludziom w głowach (zamiast zacząć się zajmować tylko i wyłącznie wiara i pogłębianiem jej wśród ludzi wierzących, którzy świadomie przyjęli ich poglądy i hierarchie wartości a nie narzucaniem tego wszystkim i wszędzie) to i tak tacy jak Ty tego nie zauważą.

brandon

2012-02-21, 21:47
Czytałem wszystkie komentarze. obronca kk powiem tylko tyle: pie**olicie panowie. kosciol to najwieksze gowno jakie moglo spotkac swiat.

kopercio

2012-02-21, 22:47
k***a te sk***ysyny żyją na koszt państwa, nie płacą podatków chociaż mają nadmiar pieniędzy a w dodatku odmóżdżają naród i sieją wszędzie ciemnogród, nietolerancję i zacofanie a później się dziwią skąd ta nagonka na Kościół i robią z siebie kozły ofiarne. Już nie mogę patrzeć ani słuchać jak to kurewstwo się panoszy i narzuca wszystkim dookoła swoje poglądy. j***ć kk

No No panie cwaniak komentaż to się udało strzelić ale teraz serio to jestes żydkiem jehowcem czy kimś od allaha ?

sadystaxx

2012-02-21, 23:34
scotpila napisał/a:

k***a te sk***ysyny żyją na koszt państwa, nie płacą podatków chociaż mają nadmiar pieniędzy a w dodatku odmóżdżają naród i sieją wszędzie ciemnogród, nietolerancję i zacofanie a później się dziwią skąd ta nagonka na Kościół i robią z siebie kozły ofiarne. Już nie mogę patrzeć ani słuchać jak to kurewstwo się panoszy i narzuca wszystkim dookoła swoje poglądy. j***ć kk



"Zamknij ryj" ciemniaku. Co k***a na tacę łożysz krocie ?
Jak już coś to żyją za kasę moherów, a nie państwa. ch*j ci do tego.
:homer:
Nie podoba się to sp***alaj do Arabii

Maxwell

2012-02-21, 23:58
scotpila napisał/a:

k***a te sk***ysyny żyją na koszt państwa, nie płacą podatków chociaż mają nadmiar pieniędzy a w dodatku odmóżdżają naród i sieją wszędzie ciemnogród, nietolerancję i zacofanie a później się dziwią skąd ta nagonka na Kościół i robią z siebie kozły ofiarne. Już nie mogę patrzeć ani słuchać jak to kurewstwo się panoszy i narzuca wszystkim dookoła swoje poglądy. j***ć kk



W dupie byłeś, gówno widziałeś. Każda parafia płaci podatek od każdego, kto jest zameldowany na terenie parafii, niezależnie czy wierzy czy nie, czy chodzi do kościoła czy nie (ok 2,50zł/os rocznie, więc wyobraź sobie taką 20tys parafię). Jesteś świetnym przykładem odmóżdżania przez KK - ch*ja o tym wiesz a się wypowiadasz i tylko wprowadzasz ludzi w błąd. Poglądów nikt ci nie narzuca, to od ciebie zależy czy je przyjmiesz czy nie.
scotpila napisał/a:

j***ć kk


I ty k***a śmiesz mówić o tolerancji?

Powiedziałbym pewne słowo zaczynające się na w a kończące na j ale już kiedyś dostałem warna, więc:
Raczże łaskawie opuścić ten przybytek rozrywki internetowej, gdyż swym poważaniem myśli ludziom bałamucisz a poziom twojej mądrości, niczym zranione ptactwo w dół leci nieubłaganie.

Dzawor

2012-02-22, 01:42
thewhitestar napisał/a:

Za antyklerykalny materiał zawsze piwo ląduje ;)



Domena idiotów. :)

vass

2012-02-22, 04:36
Odezwali się prawdziwi katolicy, co ludzi wyzywają i wysyłają do arabów, albo Izraela.
Nie k***a żyję w Polsce, płacę podatki i za ch*ja się nie zgadzam aby chociaż jedna złotówka trafiła do tych czarnych sk***ysynów.
Nauczanie w państwowej szkole religii i branie za to państwowych pieniędzy, to następne sk***ysyństwo.
Jak był pomysł żeby środki antykoncepcyjne były na receptę, to katole i czarna mafia mało się nie posrali, że to z ich pieniędzy będzie refundowane.
Nie wspominając in vitro i aborcji.
ch*j was obchodzi państwo, róbcie swoje w kościele i tam nauczajcie.

michwy

2012-02-22, 13:20
@Vass

Odpowiedziałem Ci już na Twoje wyrzuty. Kończę dyskusję, bo na skończonych pacanów szkoda klawiatury.

Sl...........nx

2012-02-23, 00:52
scotpila napisał/a:


To ja przypomnę jak abp Hoser wyrażał swoje stanowisko grożąc ekskomuniką posłom, którzy zagłosowaliby za ustawą dotyczącą in vitro.


Zacznijmy od poważnego błędu logicznego, który popełniłeś.
Otóż, jeżeli ktoś się interesuje stanowiskiem kościoła i należy do wspólnoty, to aborcji, in vitro itp. nie popiera. Jeżeli nie, to nie może się zaliczać do wspólnoty ludzi wierzących i ekskomunikę ma w dupie.
scotpila napisał/a:


Częściej bywam w Szwecji, znam tam sporo ludzi (Szwedów) więc mogę sobie porównać mentalność ich i naszą, poznać ich punkt widzenia, hierarchię wartości i nie widzę tam żadnego upadku, wręcz przeciwnie często dochodzę do wniosku, że nasze społeczeństwo musi dorosnąć jeszcze do niektórych spraw takich jak aborcja itd.


Właśnie o takim upadku obyczajów mówiłem.
Teraz nie potępia się morderstwa na zlecenie, a wręcz gloryfikuje i walczy o prawa morderczyń. Ładna mi "lepsza" mentalność. Też mi cywilizacja.

sc...........la

2012-02-23, 12:43
Slonx napisał/a:


Jeżeli nie, to nie może się zaliczać do wspólnoty ludzi wierzących i ekskomunikę ma w dupie.



Co za bzdura. To, że ktoś ma odmienne zdanie niż kler to od razu nie ma prawa być wierzącym? Niestety spora część naszego społeczeństwa jest zaślepiona do tego stopnia, że stawia księdza na równi z Bogiem, co świadczy o tym, jak bardzo kościół odmóżdża ludzi i że trzeba ograniczyć jego wpływy.

Slonx napisał/a:


Właśnie o takim upadku obyczajów mówiłem.
Teraz nie potępia się morderstwa na zlecenie, a wręcz gloryfikuje i walczy o prawa morderczyń. Ładna mi "lepsza" mentalność. Też mi cywilizacja.



Jest coś takiego jak planowanie rodziny. Nie zawsze kobieta jest w stanie zapewnić dziecku byt i godziwych warunków, aby mogło zdrowo się rozwijać. Czasem nie jest po prostu gotowa na dziecko ani psychicznie ani materialnie. A wpadka może zdarzyć się każdej kobiecie bez względu na wiek i tryb życia. Kobieta powinna mieć wybór, czy chce urodzić dziecko teraz czy za kilka lat kiedy już ustabilizuje się i będzie mogła zająć się wychowywaniem dziecka. Nikt nie mówi o aborcji jako środku antykoncepcyjnym, bo takie podejście jest tam bardzo krytykowane. W Polsce nie ma aborcji dlatego niekiedy zdesperowane matki porzucają swoje dzieci na śmietnikach, popełniają samobójstwa, bo nie są w stanie dźwignąć tego ciężaru i odpowiedzialności. Gdyby w polskich szkołach uczono o planowaniu rodziny, środkach antykoncepcyjnych i seksualność to ludzie na pewno dowiedzieliby się dlaczego jest coś takiego jak aborcja, in vitro i łatwiej byłoby im zrozumieć niektóre rzeczy, ale niestety lepiej to wszystko zastąpić religią, gdzie uczy się jakichś bajek i postrzegania wszystkiego w tendencyjny sposób.

.:...........:.

2012-02-23, 12:52
Ciekawe czy poza Wami piszącymi ktoś jeszcze czyta takie długie wypowiedzi. :lol: