18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kim był nasz największy rodak?

sebastianik • 2012-07-30, 19:28


nasz największy rodak był sportowcem, aktorem, pisarzem, poetą, filozofem...

masafahi

2012-08-02, 12:10
Pan kapitan napisał/a:




Szanuję go także za próby dialogu z przedstawicielami innych wyzwań, które będąc papieżem podejmował. Joseph Ratzinger wiele z tych nici dialogu zerwał...




Wyzwań? To co, oni się na pojedynki Pokemon wyzywali, czy wyzywali swoje stare?

DiesIrae

2012-08-02, 12:12
Nawet bym gościa szanował ale niestety był kibicem Cracovii. pie**olony nożownik... :amused:

Gszysztow

2012-08-02, 12:16
Nie ma to jak się spierać o papieża, który nie żyje. Nic już w swoim życiu nie zmieni, nie poprawi ani nie spieprzy. Dla jednych jest autorytetem, a dla innych nie. Szkoda, że się tak nie oburzacie na żyjących, na których można "wpłynąć", a którzy to jebią was i cały wasz kraj bez wazeliny. Nie chcę mi się rozpisywać ale moim zdaniem każdy prominentny polityk ma więcej na sumieniu każdego dnia swojego urzędowania niż Jan Paweł II przez całą "kadencję". A sam filmik przesłaby.

Z tego miejsca pozdrawiam ziejących nienawiścią do wszystkiego, co bliskie polskiemu sercu ;-)

MMX

2012-08-02, 12:16
Oczywiście obrażanie JPII i innych księży jest teraz modne, bo przecież PIWKO jest najważniejsze, a przecież w każdym zawodzie są "czarne owce".

Pa...........an

2012-08-02, 12:20
masafahi napisał/a:



Wyzwań? To co, oni się na pojedynki Pokemon wyzywali, czy wyzywali swoje stare?




Chciałeś się przyczepić do błędu, który popełniłem i sam żeś jeden zrobił:

Wyzwań =\= wyzwisk




Ale piwko Ci postawię za dobre chęci. Może następnym razem się uda ;-)

go...........et

2012-08-02, 12:27
Janusz Pawel byl symbolem wolnosci za czasow PRLu, stanu wojennego. Podobnie jak Reagan, USA itp. To jest fakt nieoodwazalny, dodawal nam otuchy w walce ze wstretnymi komuchami.
Ale na tym koniec. Gosc byl starym pierdem, hipokryta, chroniacym swoich kolegow lubujacych sie w dzieciecych tylkach. Do tego mozna go nazwac ludobujca bo w imie jakis pie**olonych dogmatow sprawil ze 1/3 Afryki jest zahiviona. Wystarczylo nie nadawac na kawalek gumy by ocalic miliony. Ale pi co skoro siedze na zlotym tronie, rypie ministrantow i uznaje sie za polboga.

boyduck

2012-08-02, 12:41
Fascynuje mnie skąd się wziął pogląd części ateistów że każdy ksiądz to pedofil, a jeśli nie to przynajmniej pedofilów ukrywa oraz pogląd że jak ktoś powie że wierzy to od razu musi być głąbem który zamiast mózgu ma radio M i tv trwam:) A co do Papierza to uwielbiam napie**alanie czego to on nie zrobił a mógł.
Watykan był strasznie skostniały kiedy JP zaczął papieżyć i to i tak osiągnięcie że zrobił Tyle ile zrobił. Mam wrażenie że niektórzy myślą że jak jesteś papieżem to niczym w średniowieczu możesz wszystko wszystkim kazać bo jak nie to klątwa i ekskomunika:D

sh...........21

2012-08-02, 12:44
gordonviet napisał/a:


Do tego mozna go nazwac ludobujca bo w imie jakis pie**olonych dogmatow sprawil ze 1/3 Afryki jest zahiviona. Wystarczylo nie nadawac na kawalek gumy by ocalic miliony. Ale pi co skoro siedze na zlotym tronie, rypie ministrantow i uznaje sie za polboga.


Spoko że prezerwatywa chroni przed wirusem HIV

Okash

2012-08-02, 12:54
Ja pie**ole, co za ścierwo to zrobiło...
Podczłowiek jakiś, k***a.

shark950621 napisał/a:

Fascynuje mnie skąd się wziął pogląd części ateistów że każdy ksiądz to pedofil, a jeśli nie to przynajmniej pedofilów ukrywa oraz pogląd że jak ktoś powie że wierzy to od razu musi być głąbem który zamiast mózgu ma radio M i tv trwam:)


Zajebiście to ująłeś i za to masz piwo.
Cóż, niestety w Polszy dużo ludzi widzi na czarno albo biało.

nanab

2012-08-02, 12:57
Pan kapitan napisał/a:

Mikołaj Kopernik,Joseph Conrad,Maria Skłodowska-Curie, Henryk Sienkiewicz, Józef Piłsudski, Jan Matejko, Fryderyk Chopin, Jan Heweliusz, Kazimierz Wielki, Bolesław Prus, Stanisław Lem...

To są k***a wielcy Polacy, a nie jakiś szaman w białej todze, który lubił kremówki i krył tych, co lubią dzieci... :roll:


Żaden z nich nie grał w tibje więc byli frajerami a nie wielkimi polakami...

SA...........IT

2012-08-02, 13:06
shark950621 napisał/a:


Spoko że prezerwatywa chroni przed wirusem HIV



Prezerwatywy chronią przed wirusem HIV w 80-95%, więc po co głupoty opowiadasz?

konował

2012-08-02, 13:19
Heh, nie ma to jak banda pie**olonych zakompleksionych dzieciaków którzy plują na każdego. k***a nasz papież był chyba jedynym po którym było widać że zmienia świat na lepsze. Ale co wy k***a szczyle możecie o tym wiedzieć. Ciekawe kiedy zaczniecie się przypie**alać do Mieszka I który przyjął chrzest Polski i stał się tak jak wy to mówicie ,,katolem" i pewnie dopie**olicie do tego że r*chał dzieci. Żałosne. Ja tam na kościół mam wyj***ne, ale te wpisy ,,hurr durr kościół niszczy mi dom" :D Ksiądz wam z Pancerfausta w dom napie**ala czy co ??? :D Fajnie macie.

Majkeliusz

2012-08-02, 13:21
Nie wiem co wy macie do tych tematów z religią. Moja jedna zasad w tych tematach:

Jesteś ateistą ? Super i teraz przestań pieprzyć.
Jesteś wierzący ? Super i teraz też przestań pieprzyć.

Ogarnijcie się ludzie. Może według ateistów ludzie wierzący są debilami etc. ale co cięto kurde obchodzi ?
Każdy podejmuje swoją decyzję i nic z tym nie zrobisz. Więc przestańcie się nawzajem obrażać bo jest niezliczona ilość lepszych tematów do omawiania niż religiach.

Co do Wojtyły:
Był dobrą osobą. Czasami dobrze mówił. Co do prezerwatyw to tego tematu nie poruszam. Każdy ma swoje wizje i mogę to tolerować.

dziarski

2012-08-02, 13:47
@Pan kapitan

Henryk Sienkiewicz wielkim Polakiem? No to widzę że ci dobrze mózg wyprali w szkole...

staszkowy

2012-08-02, 13:51
ale łajno. zastanawia mnie tylko fakt dlaczego na same slowa 'wiara' badz 'katolik' większość ignorantów od razu zarzuca temat pedofilii. śmiem podejrzewać nawet ze 85% tego towarzystwa nawet nie miala takiego przypadku we wlasnym ogródku. tylko posilkuja sie tym co zaserwuje im pierwsza strona onetu albo gazety wyborczej (nie pije teraz do jednego czy drugiego - chodzi ogolnie o media), i nikt nie wie jak takie zjawisko pedofilii wyglada (nie mowie ze mielibyście patrzec jak was stary posuwa wasza siostre - nie o taka znajomosc tematu mi chodzi) ale zapchali sobie szczelnie główki ta tematyka zeby wytlumaczyc jakos swoj hejt kosiola.

druga sprawa. czemu ku.rwa nie mowicie o tym ze zwykli ludzie (świeccy, cywile etc.) tez ruc.haja po katach dzieciaki? przeciez jest o wiele wiecej przypadkow kiedy zwykly tatus, mąż posuwa dzieciaka, ale wszyscy przypie.rdalaja sie tylko do ksiezy, bo co? bo oni slubowali czystosc i tego typu bzdury? czyli parafrazujac to stwierdzenie mozna powiedziec ze zwyklemu tatuskowi z zascianowej wiochy bardziej wypada zerżnąć na ostro swojego synka.

pozdro