18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kilka spostrzeżeń o muzułmanach z własnego doświadczenia

Wolwgang • 2014-11-08, 03:21
Bez zbędnego pie**olenia: W Październiku zacząłem studia, a jako iż nie pochodzę z dużego miasta zamieszkałem w akademiku gdzie jest duża ilość muzułmaninów. Więc o ile większość sadoli nak***ia na nich podczas gdy nigdy w życiu żadnego nie spotkało, ja przedstawię swoje spostrzeżenia " z pierwszej ręki".

Po pierwsze: Nie wiem jak to u nich jest z wypróżnianiem się i nie mam zamiaru się dowiadywać, ale za każdym razem kibel jest obsrany aż po siedzisko, aż ma się k***a ochotę złapać jednego z drugim i kazać im to zlizywać. Brak k***a słów.

Dos: Kobiety są u nich traktowane jak podludzie. O ile faceci chodzą z głową podniesioną do góry okazując nie rzadko wyższość nad innymi, o tyle płeć piękna, owinięta w te całe szmaty na głowach wydaje się piekielnie zahukana i bojaźliwa, do tego stopnia iż jedna z nich chciała ostatnio po pewnej ilości alko skoczyć z 3 piętra ponieważ "Ciężko jej było na sercu" z tym że łamie zasady swojej religii (wspomniane wcześniej alko + kontakty z polakami płci brzydkiej, czy do czegoś doszło- podobno nie, ale gdyby do niczego nie doszło raczej nie próbowała by naśladować magika). k***ica serca mnie bierze gdy widzę coś takiego, zostałem wychowany że mężczyznę określa się po tym jak traktuje kobiety i czy je szanuje, jak widzę zachowanie tych j***nych maczo mam ochotę robić następne wyprawy krzyżowe.

Drei: Gdy przyjeżdżają do polski puszczają im wszelkie hamulce związane z religią, alko leci bezproblemowo (pewnie Allah ma za słaby wzrok aby zobaczyć co robią w Polsce).

четыре: Nie ukrywają się ze swoimi poglądami dotyczącymi innych religii, wydawało by się że po przyjechaniu na studia do obcego państwa uszanują jego kulturę i tradycję, a tu takiego ch*ja. Dla nich jesteś niewiernym i powiedzą ci to w twarz.




Żeby nie było, nie jestem kolejnym oszołomem jakich dużo tutaj który uważa że wszyscy muzułmanie to tacy popaprańcy. Są i tacy którzy przyjechali do naszego kraju, szanują kulturę oraz chcą żyć w zgodzie i koegzystencji z naszą kulturą nie porzucając swojej, jednak oni są (przynajmniej z moich obecnych doświadczeń) w mniejszości.



Ps. Jeśli temat się spodoba i będzie zapotrzebowanie mogę machnąć krótkie spostrzeżenie na temat narodowości o której ostatnio głośno: Ukraińcach, sądzę że to co mogę napisać zaskoczy kilku z was.

zuku73

2014-11-08, 03:28
Ameryki nie odkryłeś. Będąc na 3cim roku studiów i mając trochę z nimi do czynienia (nie mieszkałem z ciapactwem) zauważyłem, że jak im pozwolisz to się będą panoszyć. Jak mieszkasz z takimi i od razu im uświadomisz, że w mniemaniu większości lokatorów są podludźmi, nie mają nic do powiedzenia i w razie buntu czyha na nich wpie**ol to można ich sobie ułożyć.

Wolwgang

2014-11-08, 03:32
@Zuku73

Sam mieszkam z Polakami w pokoju także jest luz, co do uświadamiania: Dopóki zachowują się normalnie nie mam powodu mieć do nich żadnych pretensji i uważać ich za podludzi, za to jeśli któryś zacznie się panoszyć za bardzo nie omieszkam mu tego uświadomić, na razie jednak jest spokój. Szkoda mi jedynie tych dziewczyn (szczególnie tej o której napisałem).

Badderdandem

2014-11-08, 03:44
@up

Idz ja pociesz wycierajac ch*ja w jej burke.

premium122

2014-11-08, 05:06
Pisz o ukraincach.Bylem kilka razy na ukrainie, wszyscy byli bardzo mili.Bylem jednak krotko wiec dokladnie nie zglebilem a spostrzezen jestem ciekawy.

kowal00

2014-11-08, 05:41
Mimo iż nie znam osobiście żadnego kozojebcy, to nic nie dowiedziałem się z twoich wypocin lepiej napisz coś o Ukraińcach.
A co do szmatogłowych to jedyne do czego się nadają to do dezynsekcji.

Modrzew88

2014-11-08, 10:00
Ukraincy są strasznie fałszywi. Nie lubią Polaków i siebie nawzajem. Dupy są fajne, ale niewierne i łatwe (i strasznie łase na kasę). Tak wygląda 70% studentów z Ukrainy przebywających w Polsce. 3 lata z nimi studiowałem i mieszkałem, więcej nie mam ochoty z nimi przebywać.

T-Will

2014-11-08, 10:40
Czyli jesteś p*zda.

Powinieneś ich napie**alać za te obsrane kible i inne rzeczy, a nie pisać wypociny w internecie, jak to masz ochotę "złapać jednego z drugim".

krt

2014-11-08, 10:41
Ładny pokaz gimbusiarskiego hejtu.

saikomiki

2014-11-08, 10:44
Anyway... znaczy się ciapaty to ciapaty i j***ć allaha, a islam to ciota i ch*j?
Czy coś przeoczyłem?

Jupnik

2014-11-08, 10:51
Ja mam koło siebie Ukraińca, jest spoko, ale podpie**ala żarcie nałogowo i w ogóle nie wynosi śmieci (a potrafi wyj***ć surowe mięso i to potem leży tydzień)

nightmare1

2014-11-08, 10:54
A co napiszesz nowego o Ukraińcach? Że Nas nienawidzą? Po Niemcach to ich najbardziej każdy Polak powinien tępić - poczytajcie co się stało w `43 na Wołyniu...

Tafariel

2014-11-08, 10:55
Wolwgang napisał/a:

Są i tacy którzy przyjechali do naszego kraju, szanują kulturę oraz chcą żyć w zgodzie i koegzystencji z naszą kulturą nie porzucając swojej, jednak oni są (przynajmniej z moich obecnych doświadczeń) w mniejszości.



A i tak nie wiesz czy gdzieś w piwnicy nie składają bomby. Najlepsi terroryści to tacy którzy się nie dadzą rozpoznać nawet przez lata. :bomba:

bins24

2014-11-08, 11:04
dawaj o banderowcach.