18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kilka spostrzeżeń o muzułmanach z własnego doświadczenia

Wolwgang • 2014-11-08, 03:21
Bez zbędnego pie**olenia: W Październiku zacząłem studia, a jako iż nie pochodzę z dużego miasta zamieszkałem w akademiku gdzie jest duża ilość muzułmaninów. Więc o ile większość sadoli nak***ia na nich podczas gdy nigdy w życiu żadnego nie spotkało, ja przedstawię swoje spostrzeżenia " z pierwszej ręki".

Po pierwsze: Nie wiem jak to u nich jest z wypróżnianiem się i nie mam zamiaru się dowiadywać, ale za każdym razem kibel jest obsrany aż po siedzisko, aż ma się k***a ochotę złapać jednego z drugim i kazać im to zlizywać. Brak k***a słów.

Dos: Kobiety są u nich traktowane jak podludzie. O ile faceci chodzą z głową podniesioną do góry okazując nie rzadko wyższość nad innymi, o tyle płeć piękna, owinięta w te całe szmaty na głowach wydaje się piekielnie zahukana i bojaźliwa, do tego stopnia iż jedna z nich chciała ostatnio po pewnej ilości alko skoczyć z 3 piętra ponieważ "Ciężko jej było na sercu" z tym że łamie zasady swojej religii (wspomniane wcześniej alko + kontakty z polakami płci brzydkiej, czy do czegoś doszło- podobno nie, ale gdyby do niczego nie doszło raczej nie próbowała by naśladować magika). k***ica serca mnie bierze gdy widzę coś takiego, zostałem wychowany że mężczyznę określa się po tym jak traktuje kobiety i czy je szanuje, jak widzę zachowanie tych j***nych maczo mam ochotę robić następne wyprawy krzyżowe.

Drei: Gdy przyjeżdżają do polski puszczają im wszelkie hamulce związane z religią, alko leci bezproblemowo (pewnie Allah ma za słaby wzrok aby zobaczyć co robią w Polsce).

четыре: Nie ukrywają się ze swoimi poglądami dotyczącymi innych religii, wydawało by się że po przyjechaniu na studia do obcego państwa uszanują jego kulturę i tradycję, a tu takiego ch*ja. Dla nich jesteś niewiernym i powiedzą ci to w twarz.




Żeby nie było, nie jestem kolejnym oszołomem jakich dużo tutaj który uważa że wszyscy muzułmanie to tacy popaprańcy. Są i tacy którzy przyjechali do naszego kraju, szanują kulturę oraz chcą żyć w zgodzie i koegzystencji z naszą kulturą nie porzucając swojej, jednak oni są (przynajmniej z moich obecnych doświadczeń) w mniejszości.



Ps. Jeśli temat się spodoba i będzie zapotrzebowanie mogę machnąć krótkie spostrzeżenie na temat narodowości o której ostatnio głośno: Ukraińcach, sądzę że to co mogę napisać zaskoczy kilku z was.

kokroucz

2014-11-08, 11:09
weź h*ju wziąłbyś się za nich
kazdy tylko gada ze nie pozwoli na muslimow w Polsce a wychodzi ze tylko p*zdy tak glosno szczekaja

waloos

2014-11-08, 11:10
Mieszkałem w akademiku w którym przebywali też turasy. Nikt się nie skarżył, mnie oni nic złego nie zrobili. Może było ich za mało, nie wiem. Radykalnych islamistów nie trawię, ale tak samo jak radyklanych katoli itp.

Co do obsranych kibli, to mam inne spostrzeżenia: otóż na moim piętrze mieszkało zdecydowanie więcej dziewczyn (jedyny taki akademik na polibudzie) niż na piętach wyżej, choć też trochę ich tam było.
Jaki był efekt: kible na naszym poziomie zawsze były najbardziej obsrane, obszczane, zarzucane papierem i niejednokrotnie wysmarowane k***a krwią tych kaszalotów.
O laskach mówi się, że to czyścioszki a faceci robią syf. Otóż jest zupełnie inaczej jeśli chodzi o porządek publiczny. Facet nie ma problemu wziąć szczotki do reki i umyć kibel po sraniu, bo nie brzydzi się wyimaginowanego miliona bakterii na tej szczotce. Niektóre laski tego berełka do łapy nie chwycą, choćby nie wiem jak obsrały.
Kolejno zauważyłem, że co rok to było gorzej. Im młodszy rocznik przychodził tym miał bardziej wyj***ne. Dało się to zauważyć w kiblach jak i w kuchni, gdzie niejednokrotnie zostawał taki syf, że głowa mała.
Nawet sprzątaczki z którymi często gadałem, twierdziły że prysznice damskie są zdecydowanie gorsze od męskich.

Tyle miałem do wyrzygania.

dzg

2014-11-08, 11:22
studiuje na uczelni gdzie jest od ch*ja i jeszcze troche ukraińców - większego gówna i podludzi nie spotkałem w swoim życiu.

Camel_06

2014-11-08, 11:37
Jeżeli chodzi o obsrane kible, to u nas w akademikach też była taka sytuacja z ciapatymi, tyle że nasze chłopaki mieli słabszą cierpliwość, był wpie**ol. A i zagadka niezbyt złożona - te brudasy nie potrafią srać na siedząco, ani nawet 'na małysza'. Zamiast tego włażą na kibel kulasami i srają na kucaka, jak u siebie za lepianką.

buszujacy

2014-11-08, 11:39
Wchodza butami na kibel i wtedy wala na narciaza, dlatego macie kible obesrane. W norwegii w publicznych toaletach tez czesto mozna spotkac sandaly odbite na desce.

Ra...........py

2014-11-08, 11:42
j***ne kararuchy k***a

OgarStaryx2

2014-11-08, 11:46
Pracowałem długo za granicą czyt. Holandia (koło Nordwajku ale czy to ważne?).

Czasami człowiek potrzebował pomocy- normalna sprawa. Koło w rowerze napompować, węgiel do grilla pożyczyć itd. Nic specjalnego zwykła prosta pomoc... Natomiast kolejność niesienia tej pomocy była taka:
- murzyni,
- ciapaci,
- holendrzy,
- wszystkie nacje świata
- nic
- dłuuuugo dłuuuugo nic
- polacy.

To my jesteśmy j***nym narodem który się tępi! Zrozumcie to!
Szybciej nakarmi Cię brudny którego żona chodzi w całej szmacie [tylko okienko na oczy] niż polak z którym piłeś wódę i wyjarałeś tonę gandy!

Sami siebie tępimy i niszczymy. Oni tylko to wykorzystują.


dr_dex

2014-11-08, 11:56
Wolwgang napisał/a:



Po pierwsze:
Dos:
Drei:
четыре:



Poliglota k***a jego mać :)

muraaas

2014-11-08, 12:04
Wolwgang napisał/a:


Ps. Jeśli temat się spodoba i będzie zapotrzebowanie mogę machnąć krótkie spostrzeżenie na temat narodowości o której ostatnio głośno: Ukraińcach, sądzę że to co mogę napisać zaskoczy kilku z was.



A napisz...

Igorum

2014-11-08, 12:11
napisz, też jestem ciekaw

Pańcio

2014-11-08, 12:12
Moja była swego czasu była bardzo tolerancyjna, otwarta na świat. Poznała muzułmaninów na studiach i zmieniła zdanie o 100 %

Ponoć jeden napie**alał swoją kobietę, a gdy ktoś to zgłosił to się rozeszło bo.. oni tak mają.
Skoro prawo się do nich nie odnosi u nas to jak chcecie wymagać moralnego zrozumienia z ich strony.

Innego ciapka poznałem na karaoke i był mega w porządu gość. Jak zobaczył Polskę to się zakochał i do swojego pie**olnika nigdy nie wrócił ; )- nie ma reguły, ale większość jest no cóż... cieszę się, że zyje w kraju gdzie murzyn powoduje wytykanie palcami na ulicy..

clf111

2014-11-08, 12:15
Zgłaszam post na milicje!

javal

2014-11-08, 12:26
Największy paradoks sadola, jak chodzi o muzułmanki to bronią tych biednych kobiet, ale jak się jakaś na forum odezwie to się zaraz okaże że została stworzona tylko do gotowania i r*chania.

is...........ay

2014-11-08, 12:34
@up: Bo my tu tak sobie tylko śmieszkujemy we Internetach. :D A oni serio dziewczyny bijo. To już nie jest fajne. :(

zomos

2014-11-08, 12:43
Czego się uczy Muzułmanin na Politechnice... Chyba tylko jak się skutecznie wysadzić bo przecież oni tylko kozy hodować umieją...