18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kilka słow o piłce

Kemawir • 2013-11-04, 23:42
Jak wygląda praca w 90% polskich klubów? Szacunek dla Krzysztofa Przytuły. Może nie kojarzycie go jako trenera ŁKSu Łomża, ale bardziej znany jest z Canal +

Zikorskee

2013-11-05, 00:12
Niestety ale pan Przytuła ma rację, rację która tyczy się nie tylko piłki nożnej, lecz całego sportu w Polsce. Przykład? Ministra mucha uj***ła finansowanie sportów niszowych. Kręgle klasyczne, w latach '90 czołówka, dziś na pewno pierwsza 10. Ale w przyszłym sezonie Polski Związek Kręglarski przestanie istnieć, w tym roku otrzymali tylko 80 tys. złotych na cały bowling i kręgle klasyczne. Skąd pieniądze na MŚ juniorów w maju 2014? Tak to wygląda niestety...

~Vuko

2013-11-05, 00:47
Niestety? Facet ma 100% racji, w byle mieścinie jest jakieś zainteresowanie lokalną ekipą, Puszcza Niepołomice nawet jak po III czy IV lidze się bujała to nie było problemu z butami, z czymkolwiek, zanim pomyslałeś w klubie że czegoś Ci brakuje już to miałeś zapewnione, bo lokalni przedsiębiorcy już wtedy się zabijali żeby pomóc lokalnemu klubowi i liczyć na promocję tzn. choćby głupi chleb na pomeczowego grilla móc przywieźć kiełbasę, czy j***ne napoje energetyzujące, nie mówiąc już o zapewnieniu butów od trampkarzy wzwyż. Może i nie dawali 100% za buty, ale czy dzieciak, który za korki Nike płaci 20% ceny, płacze z tego powodu? ;]


Przytuła spoko typ, naprawdę, i jako trener i jako ekspert. To nie jest typowy wizjoner, ma pojęcie o futbolu, szkoda mi go że się marnuje w takiej Łomży zamiast poszukać wyzwań w lepszych klubach, a z jego łepetyną to może wyjść tylko na dobre.

Zikorskee

2013-11-05, 00:50
Vuko napisał/a:

Niestety?

No k***a niestety, tak dokładnie, bo tu i tak się nie zmieni nic, a stan rzeczy jest wysoce niezadowalający. Właśnie dlatego niestety. :roll:

Szron

2013-11-05, 00:50
Więcej takich ludzi!
Nie tylko w klubach sportowych ale przede wszystkim w sejmie!


O.R.M.O

2013-11-05, 00:51
ja mam jedno na temat polskiej piłki:
:idzwch*j:

kolumbiako

2013-11-05, 02:19
nic nowego, poki te zydy beda na stolkach siedziec nic sie nie zmieni, czas na reowlucje Panowie

Splifcior

2013-11-05, 02:34
Przykre to k***a... Najgorsze jest to, że to nie dotyczy samej piłki ale całej Polski jako takiej. Kiedy ktoś Ci pomógł sam z siebie? Kiedy ktoś sie bezinteresownie uśmiechnie na ulicy? Tylko k***a narzekanie i sranie pod siebie. Z czego to sie wywodzi?

krzysztof3011

2013-11-05, 03:09
Wszyscy powyżej:
Jesteście baranami zarażonymi socjalizmem. Potraficie jedynie beczeć, by to tu, to tam dosypano więcej paszy. Aby koniecznie stał nad Wami urzędnik i Wam organizował życie.

Ludzie natomiast nie chcą, by ktoś przejmował kontrolę nad ich czasem wolnym. Człowiek nie domaga się od urzędników, by zabrano mu pieniądze i zorganizowano za nie igrzyska. Człowiek sam organizuje sobie czas wolny i sam dysponuje swoimi pieniędzmi. Dopuszczalne są podatki na cele powszechne, np. obronność, ale nigdy na redystrybucję.

Przemyślcie to, barany.

pska

2013-11-05, 03:17
Wypuścić takich na mecz zamiast tych ciapciaków "Wielkiej Nic Się Nie Stało Reprezentacji Polski" i wcale gorzej by sobie nie radzili. Różnicą są zarobki i zapał do walki.

Kuros100

2013-11-05, 03:27
Charakterny gosciu.

BongMan

2013-11-05, 07:00
Kilka słów o polskiej piłce:
k***a, c**a, p*zda, ch*j, o ja pie**olę... :facepalm:

SadolJunior

2013-11-05, 07:10
Chłop może nie jest zły. Widać u niego zapał, ale bez obrazy pier*oli jak potłuczony. Co on w ogóle powiedział?
5:58 "... przywieźć owoce... na przykład." No tak ku**a chyba gumi-jagody żebyście lepiej grali.

PS
Przecież ludzie wyjeżdżają nie tylko z Łomży. W polskiej piłce kasa jest tylko w ekstraklasie i to też nie dla wszystkich.
Mało kto wie, ale niektórzy młodzi zawodnicy zarabiają w orange ekstraklasie 1000-1500 PLN plus zwrot za dojazdy. Wiadomo. Umowa spisana jeszcze w juniorach, a że młodego bez menadżera łatwo przekręcić to jak wejdzie do pierwszej osiemnastki to dalej zarabia na starym kontrakcie. Nikt sobie nie będzie łamał nóg na 3-ligowych boiskach za 500-1000 PLN i chłopak woli wyjechać na platformę albo gdziekolwiek indziej i "godnie zarabiać".

defcon1

2013-11-05, 07:34
I dlatego nigdy nie będziemy mieć reprezentacji ;)

m_p

2013-11-05, 08:38
ch*j mnie interesuje Łomża