18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kilka słow o piłce

Kemawir • 2013-11-04, 23:42
Jak wygląda praca w 90% polskich klubów? Szacunek dla Krzysztofa Przytuły. Może nie kojarzycie go jako trenera ŁKSu Łomża, ale bardziej znany jest z Canal +

tabaraba

2013-11-05, 21:26
Dziwicie się, że jest małe zainteresowanie? Po tym co odstawili działacze i zainteresowani w okresie gdy ŁKS grał w II lidze nie ma czemu się dziwić. Kasa płynęła strumykiem - może nie rzeką ale i tak nie mieli na co narzekać, stadion był zawsze pełen. Klub przeliczył jednak siły na zamiary i podjął się walki w II lidze. Mało tego, dzięki degradacjom utrzymał się w niej 2 lata. To był gwóźdź do trumny. Wpadł w długi, zarządzany był beznadziejnie, w końcu zbankrutował i na jego miejsce powstał nowy twór z datą w nazwie.
Który poważny przedsiębiorca chce być postrzegany z taką marką? Ile w Łomży jest dużych firm mogących wyłożyć poważne kwoty? Browar Łomża? On woli Łomżing. Więcej nie widzę, a mali przedsiębiorcy? Raczej taki sponsoring im chwały i popytu nie napędzi, a sklepikarze mogący dać parę butów sami ledwo wiążą koniec z końcem po wejściu sieciówek na rynek lokalny. Owszem, "nowy" ŁKS się stara, walczy na miarę swoich możliwości ale smród pozostał i szybko się nie rozejdzie.

Poza tym zarząd ŁKSu ciągle krzyczy o kasę i kasę. Tylko skąd ją dać jak 60tys miasto na sport przeznacza łącznie 670tys zł? Realia.

matjus

2013-11-05, 22:11
SadolJunior napisał/a:

Chłop może nie jest zły. Widać u niego zapał, ale bez obrazy pier*oli jak potłuczony. Co on w ogóle powiedział?
5:58 "... przywieźć owoce... na przykład." No tak ku**a chyba gumi-jagody żebyście lepiej grali.



jakim Ty jesteś pajacem i nie k***a, nie będę kulturalny. widać nigdy nie grałeś w niższej lidze w cokolwiek. nawet nie wiesz jakie to uczucie gdy czujesz, że ktoś Cię wspiera, zapie**alasz 2x mocniej mimo, że już walisz na 120%. owoce? nie no k***a, w ogóle nie mają żadnych witamin i nie pomagają w regeneracji. banan? a na ch*j mi potas, jabłka? węglowodany i fruktoza nie są w ogóle potrzebne podczas wzmożonego wysiłku. czy myślenie przed napisaniem czegoś tak bardzo boli?

tylko się wk***iłem, ale dobrze mi z tym.

wieniu

2013-11-08, 06:00
pie**olenie, niby kasy nie ale jednak tak... Polska piłka nie istnieje bo zarządzają klubami debile. O co ma koleś problem? Wcześniej kasa była wyników brak... Stopa zwrotu się kłania duże firmy liczą na szybki zwrot inwestycji. Małe firmy tymbardziej. Gdyby nawet dostali 10 milionów rocznie to było by podobnie. To jest biznes i tak większość tutaj jest zwolennikami wolnego rynku, poza kilkoma lewakami. Ale jeśli traktować to wolnorynkowo to niech wezmą kredyt i zainwestują sami kasę. Komunistyczna mentalność przywieź owoce... A co to za problem samemu to zrobić? Łaskę robi? Spoko, kup owoce i przywieź... A co ja z tego będę miał? Plakietkę czy piłkę z autografami? Podobnie z tym, że chłopak nie ma butów? Się biorą za biznesy spece j#bane. Japonia rozkwitła dzięki zapałowi, pierwsze firmy powstawały i pracownicy pracowali za free, bo wiedzieli, że pracodawca ich nie wych#ja i tak było. W nas pompowali lewicowe gówno to mamy. Niech sami na siebie zarabiają a nie gadać, że tego nie ma, rób tak by było. Jak chce obsadzić klub regionalnymi zawodnikami to ok, ale niech nie przesadza bo Inter to nie jest.