18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kilka chorych i zboczonych 2

Necromancer • 2013-08-27, 21:06
Jako że poprzednia wrzuta przypadła sadolom do gustu, zapodaję więcej zwyrodniałych kawałów.


Czuję, że jestem mężczyzną uwięzionym w ciele kobiety... Nie powinienem był kłaść lubrykantu i Kropelki obok siebie.


Jedną z wad posiadania jednojajowego bliźniaka jest przekonanie się że macie taki sam wyraz twarzy podczas orgazmu.


Moja żona opowiedziała, że gdy była na basenie została zniesmaczona zachowaniem muzułmańskiej kobiety w burce która stała koło damskich pryszniców i gapiła się na kąpiące się panie. Zgodziłem się z tym, że takie postępowanie jest niekulturalne. Pomyślałem też, że już zawsze będę używał burki jako kamuflażu.


Zostałem przyłapany na seksie z klientką na tyłach mojej taksówki. To znaczy, nazywam to taksówką, choć technicznie rzecz biorąc jest to karawan.


Co maja ze sobą wspólnego kluczyki zatrzaśnięte w samochodzie i niechciana ciąża? Oba te problemy można rozwiązać przy pomocy wieszaka.


I jeden nieprzetłumaczalny:
I just had the most awkward misunderstanding. I was in the process of shitting on a girl's face when she clarified that she is actually into cats.

Źródło - Sickipedia

verpi

2013-08-28, 21:34
Na początku przeczytałem: muzułmańskiej kobiety w bułce. No coż, nie moja wina, że to skojarzyło mi się z kebabem.

Forest1987

2013-08-29, 11:50
Cytat:

Jedną z wad posiadania jednojajowego bliźniaka jest przekonanie się że macie taki sam wyraz twarzy podczas orgazmu.


Nieprawda - zupełnie inny wyraz twarzy mają moje siostry bliźniaczki podczas orgazmu... Głupi kawał :lol: