18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiboliada 2011

rrdzony • 2011-09-14, 13:24
Tym razem Kraków.
Komentuje st. asp. Marian Wąsaty z Komendy Głównej małopolskiej polucji.



Życie ostre jak maczeta

HotSzot

2011-09-14, 22:20
@sk.
Hahahaha, szkoda słów frajerze ;D Ciekawe czy powiedziałbyś mi to w 4 oczy ; ) Kończę ten temat. Nie zgrywaj "łobuza" człowieczku, nie zgrywaj łobuza ;) Postrachu krów na łące.

krishna

2011-09-14, 22:22
Ale zwróćcie uwagę, na pewien ciekawy fakt. Czemu żaden kibol nie napina się, że to wina Tuska? Myślałem, że jak im szaman wyda na kogoś fatwę to mają jej przestrzegać. Ale chyba ich możliwości kończą się wtedy, kiedy demaskuje się ich prawdziwe oblicze.

ZnanyJakoZaganiacz

2011-09-14, 22:38
mrsatan napisał/a:

@sk.
Hahahaha, szkoda słów frajerze ;D Ciekawe czy powiedziałbyś mi to w 4 oczy ; ) Kończę ten temat. Nie zgrywaj "łobuza" człowieczku, nie zgrywaj łobuza ;) Postrachu krów na łące.



Jesteś na tyle upośledzony że nawet nie potrafisz odpowiedzieć na moje argumenty, jedyne co potrafisz, to rzucić "frajerem" i na tym się kończy zakres Twoich popisów intelektualnych. To Ty nie zgrywaj łobuza anonimowy tchórzu. Tak, dobrze czytasz, jesteś tchórzem bez jaj, który kozaczy na internecie, bo wie że za to w mordę od nikogo nie dostanie. I tak, potrafiłbym powiedzieć Ci to prosto w oczy, nie mam się czegokolwiek bać, po za tym, ja w przeciwieństwie do Ciebie, tchórzliwy człowieczku, potrafię się osobiście podpisać pod moją opinią, a Ty? Potrafisz powiedzieć wprost, kto się ukrywa za Twoim pseudonimem? Nie. Bo jesteś niczym tylko spietranym dupkiem, trollem. W dupie byłeś, gówno widziałeś. Jest mi ogromnie żal tego, że obecnie nie ma już obowiązkowej służby wojskowej. Takich palantów jak Ty, konkretnie tam prostowano. Ale nie, rośnie nam pokolenie spiździałych debili siedzących na internecie i robiących z siebie kozaków.

clinton

2011-09-14, 22:41
j***ny pies. do wiezienia a nie k***a do aresztu jeszcze sie odwola zwyrol

Wujek Jar

2011-09-14, 23:06
Nie bluzgajcie tak tych dresów, bo pewnie już ich hakersi wyłapują adresy zamieszkania.

max1522

2011-09-14, 23:24
I teraz idź po bułki do sklepu a przyjdzie co do czego to ... miałeś pecha.

Lenart

2011-09-14, 23:33
kkkanibal napisał/a:

ch*j wam w dupę NOŻOWNICY!

Kibolskie frajerstwo z Krakowa i tyle w temacie.



zapraszamy do Krakowa farjerze, szczekać w sieci to sobie możesz jak jedziesz gimbusem na pastorałke ze starą i Rydzykiem

zonk

2011-09-14, 23:37
Lenart napisał/a:



zapraszamy do Krakowa farjerze, szczekać w sieci to sobie możesz jak jedziesz gimbusem na pastorałke ze starą i Rydzykiem


uderz w stół a nożyce się odezwą.

Zawsze się znajdzie jakieś pojedyncze osobniki którzy trzymają stronę tego ścierwa lejącego się.

:facepalm:

HotSzot

2011-09-15, 00:00
@JamalBG
"Ale nie, rośnie nam pokolenie spiździałych debili siedzących na internecie i robiących z siebie kozaków."
Hipokryto, Hipokryto, właśnie na kogoś takiego wyrosłeś ;)

Póhó

2011-09-15, 00:36
Ja pie**olę, w jakim to zj***nym mieście (czyt. niebezpiecznym) przyszło mi już 2 rok studiować...


AL...........ON

2011-09-15, 08:37
JamalBG. Nie wygrasz dyskusji z doświadczonym 19 latkiem żyjącym na ulicy, który dziennie musi zmagać się z przeciwnościami losu za pomocą pięści i maczet... LOL :)

kk...........al

2011-09-15, 09:14
Lenart napisał/a:



zapraszamy do Krakowa farjerze, szczekać w sieci to sobie możesz jak jedziesz gimbusem na pastorałke ze starą i Rydzykiem



Przestań już wypisywać takie głupoty przestraszona dziewczynko. Chętnie bym pojechał do Krakowa tylko po to, by ci doj***ć, problem jest w tym, że wy Krakowskie (dotyczy kiboli) panienki nie umiecie wyjść na walkę bez kozika. A nie chcę ryzykować ran ciętych mimo, że jakieś treningi na lamusa z kosą miałem. I nie pisz, że będę bez noża czy coś w podobie, bo ci nawet własna matka nie ufa. Jesteś zwykłym dnem, tchórzem i kretynem bo piszesz, że ja szczekam w sieci, a ty niby co robisz? W moim poprzednim wpisie został stwierdzony fakt, że jesteście kibolskim frajerstwem z nożami i za to ch*j wam w dupę. A w twoim jest właśnie szczekanie. Szkoda mi w tym wszystkim normalnych kibiców z Krakowa, bo przez takie ścierwo jak ty, ich też uważa się za bandytów (niestety takie jest społeczeństwo ogłupiane przez TV).

Nie pisz więcej bo ja już tego nie będę kontynuował.

Galson

2011-09-15, 11:00
Ktoś na 1 stronie komentarzy napisał, że koleś z czarnego Audi zginął i polecił reportaż... chyba sam go do końca nie obejrzał, bo zginął "Człowiek" z białego Audi... Ten z filmiku, to "Master" i pod koniec reportażu mówią, że cudem uniknął śmierci... Także beka z typa, który poleca reportaż, a nie ogarnia co w nim mówią.

HotSzot

2011-09-15, 11:10
@ALTON
Widzę, że ktoś tutaj ma mentalność frajerską. Nie napisałem takich rzeczy jak sobie upie**oliłeś, ani Twoi poprzednicy. Napisałem tylko ze jak jest jakaś sprzeczka to się ją wyjaśnia wręcz jak prawdziwy chłop. Upie**oliłeś sobie własną historię, i starasz się zakrzyczeć innych. To że jesteś pokorną p*zdeczką, która nigdy, przenigdy się nie biła w obronie swoich racji/znajomych/sytuacji, nie upoważnia Ciebie do osądzania innych osób, przez pryzmat wieku, Przegrańcu życiowy.

ATOMOWYANDRZEJ

2011-09-15, 12:06
mrsatan napisał/a:

@ALTON
To że jesteś pokorną p*zdeczką, która nigdy, przenigdy się nie biła w obronie swoich racji/znajomych/sytuacji, nie upoważnia Ciebie do osądzania innych osób, przez pryzmat wieku, Przegrańcu życiowy.



To w takim razie ten kto nie broni swoich racji i przekonan piescia jest pokorna p*zdeczka ?.

Pięknie sie pokazales imbecylu w calej okazalosci