18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibicowskie podsumowanie - 2012 rok

Wojna:) • 2012-12-23, 20:50
Filmik ukazujący oprawy kibiców z naszego kraju w ciągu tego roku... I tyle wystarczy za komentarz.


Q-BartNH

2012-12-23, 20:53
a do mnie srał się ochroniarz o palenie szluga na trybunie, k***a życie

Breakdrowser

2012-12-23, 21:04
Piwo! Piwo za nazwę nutki !

Hassos

2012-12-23, 21:23
Jeśli do poziomu kibiców dostosowali by się piłkarze naszej ekstraklasy to bylibyśmy potęgą europejską.

Stoho

2012-12-23, 22:06
Za naszych "KIBOLI" zawsze piwo!!

Kris LaMuerte

2012-12-23, 22:06
Z tego co wiem, to od zawsze poziomem są wyrównani - na zewnątrz wszystko ładne i piękne, ale w środku gówno. Nadal około 30 - 40% kibiców chodzących na mecze to bezmózgie kibole, niestety jest to o te 30 - 40% za dużo. Dodatkowo te bydło nie wie co to kultura. Chcecie zobaczyć piękną oprawę kibiców? Oglądnijcie sobie mecze siatkówki. To jest nasza prawdziwa duma - pełna kultura, doping do samego końca i zawsze są najgłośniej.

A teraz kibolki możecie zacząć mnie hejtować, jak to na meczach pełna kulturka jest i to policja prowokuje. Mam was w dupie :)

Wojna:)

2012-12-23, 22:28
Kris LaMuerte - co ty pie**olisz? Porównujesz doping na siatce i na piłce? To jak porównywanie wody z ogniem. Dorośniesz- zrozumiesz. A co do kultury - stadion to nie teatr, nas, kiboli jebie to co o nas myślisz i piszesz, aha - i podaj tylko skąd masz to info o 30-40% "bezmózgich kiboli" bo jestem ciekawy, stuprocentowy bezmózgi hejterze.

Kris LaMuerte

2012-12-23, 23:00
Stąd mam info, że byłem na kilku meczach piłki nożnej. Zachowujecie się jak bydło wypuszczone z klatki - tyle mogę o was powiedzieć. Standardowo - wyzwiska pod adresem przeciwnej drużyny, łamanie wszelkich przepisów bezpieczeństwa, zaśmiecanie i dewastowanie stadionu. Rzadziej - burdy na stadionie i poza nim, używanie niebezpiecznych rzeczy (np. petard), regularne wojny z policją. I powiedz mi, kibolu, gdzie w tym k***a jest kibicowanie? Gdzie k***a jest kibicowanie w waszych bezmózgich ustawkach (chociaż tu róbta co chceta, dopóki nie wciąganie w to postronnych). Dorosnąć to powinieneś ty. Może jak będziesz miał 50 lat, to zrozumiesz kim byleś i co robiłeś za młodu.

Kibicowanie polega na dodawaniu otuchy i wspieraniu drużyny zarówno na meczu, jak i poza nim. To co wy robicie nieraz drużynom przysparza tylko kłopotów, kar i kar finansowych. To jest wasze kibicowanie.

Wojna:)

2012-12-23, 23:31
W takim razie moje życie stadionowe jest bardzo smutne, a szkoda... :( To dawaj jeszcze źródło tych 30-40 % i będziemy w domu :)

crazypitbull

2012-12-24, 00:03
@Kris LaMuerte Ty rzeczywiście gówno wiesz o kibicowaniu skoro oprawy, doping, burdy i ustawki wciepujesz do jednego worka. Do tego porównujesz kibiców siatkówki do kibiców piłki nożnej. Mówisz o używaniu niebezpiecznych rzeczy typu petardy, może i są niebezpieczne,ale w odpowiednich rękach są w 100% bezpieczne. Czytając twoje komentarze wydaje mi się, że jesteś parchem naszego "ukochanego" premiera, który ubzdurał sobie, aby wytępić prawdziwych kibiców ze stadionów.

Amnesia90

2012-12-24, 00:18
Kris Ty Policjancie !!!

speedster

2012-12-24, 00:29
crazypitbull napisał/a:

@Kris LaMuerte Ty rzeczywiście gówno wiesz o kibicowaniu skoro oprawy, doping, burdy i ustawki wciepujesz do jednego worka. Do tego porównujesz kibiców siatkówki do kibiców piłki nożnej. Mówisz o używaniu niebezpiecznych rzeczy typu petardy, może i są niebezpieczne,ale w odpowiednich rękach są w 100% bezpieczne. Czytając twoje komentarze wydaje mi się, że jesteś parchem naszego "ukochanego" premiera, który ubzdurał sobie, aby wytępić prawdziwych kibiców ze stadionów.


Tak petardy są w 100% bezpieczne.zwłaszcza taka rzucona w tłumie ludzi.Liczę, że w sylwestra urwie ci ręce i język...co najmniej :shock:
Nie wrzucił wszystkich do jednego wora tylko wyróżnił tych zjebów jako mniejszośc w gronie kibiców.Test czytania ze zrozumieniem chyba zj***łeś :glowawmur:

MareKSG

2012-12-24, 00:32
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że dużo osób krytykuje używanie rac (szczególnie p*zdy, które nigdy nie były na meczu). Ale to już efekt TVN. Ekstraklasa, prezes PZPN (Boniek), piłkarze, działacze, kibice są za legalizacją rac na stadionie ale ni ch*ja. Czemu? Bo nie pozwalają na to ustawy wprowadzone przez j***nych głąbów wybieranych przez jeszcze większych głąbów. Race w odpowiednich rękach NIE SĄ ZAGROŻENIEM! Zrozumcie to k***a! Jesteście za legalizacją marihuany, a pie**olicie smuty, że race są złe i w ogóle bydło chodzi na mecze. Nawet prezes PZPN widzi to jak ch*jowo są traktowani kibice na wyjazdach co prowadzi do późniejszych zamieszek. W ogóle wyjazd na jakiś mecz w dzisiejszych czasach to święto, bo co drugi stadion częściowo (szczególnie sektory gości) lub w całości zamykają... Zbudowali stadiony, które nie są przeznaczone dla kibiców - takie rzeczy tylko w Polsce. Mam nadzieję, że w tym kraju będzie kiedyś normalnie. Niszcząc środowisko kibicowskie, niszczy się polską piłkę. PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

P.S. Niedługo nawet sylwestra w tym kraju odwołają, bo przecież petardy są niebezpieczne.

crazypitbull

2012-12-24, 00:42
speedster, Może po prostu inaczej zinterpretowałem komentarz od ciebie. Raczej ty oblałeś test z czytania ze zrozumieniem, napisałem "jeśli są w odpowiednich rękach są w 100% bezpieczne", więc nie myślę, że nie odpowiednia osoba rzuci w tłum innych kibiców. Trzeba się wysilić i mieć siłę w łapie aby dorzucić. Istnieje takie coś jak sektor buforowy, który oddziela obie grupy kibiców , ale ty pewnie nie byłeś na żadnym meczu, gówno wiesz i informacje na ten temat czerpiesz z youtube'a. Źle trafiłeś w sylwestra nie zamierzam kupować żadnych środków pirotechnicznych czy petard. Bez odbioru