18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibicowskie podsumowanie - 2012 rok

Wojna:) • 2012-12-23, 20:50
Filmik ukazujący oprawy kibiców z naszego kraju w ciągu tego roku... I tyle wystarczy za komentarz.


CBŚ

2012-12-24, 00:42
Hahaha, nawet na Sadolu debile-patrioty-kibole-naziole żalą się, że nie pozwalają im podpalać rac, wyrywać krzesełek, i obrażać TVNu.

Salceson

2012-12-24, 00:47
od jakiegoś czasu przeglądam sobie ten portal. Czasem można się czegoś dowiedzieć, pośmiać, porzygać Jest nawet czasem do czego konia zwalić, ale nigdy nie przypuszczałem, że mnie do czegoś natchnie. Kurde balans niech to dunder świśnie kupiłem se karnet...

MareKSG

2012-12-24, 01:00
CBŚ napisał/a:

podpalać rac...



:samoboj:

Cieszy mnie, że wyraziłeś swoją jakże ch*ja znaczącą opinię. Właśnie takie p*zdy najbardziej mnie śmieszą. Nie chodzi na mecze ale ma najwięcej do powiedzenia.

CBŚ

2012-12-24, 01:05
MareKSG napisał/a:



:samoboj:

Cieszy mnie, że wyraziłeś swoją jakże ch*ja znaczącą opinię. Właśnie takie p*zdy najbardziej mnie śmieszą. Nie chodzi na mecze ale ma najwięcej do powiedzenia.


Inteligentne (hehe), żabolu. Poprawna składnia i gramatyka to nie jest to, czym się przejmuję pisząc do osoby, która i tak swoim pseudo-rewolucjonistycznym umysłem jest w stanie zrozumieć co najwyżej kilka słów, np. "raca".

Palusz

2012-12-24, 01:17
ja chce byc kibicem! czy moge jak nie kibicuje zadnej druzynie?

Ma...........so

2012-12-24, 01:31
@Palusz Musisz być prawdziwym polakiem, nie lubić tuska, gardzić tvn'em i używać czasowników w formach bezosobowych. Kup sobie ochraniacz na zęby, najlepiej taki biało czerwony bo wiesz, musisz być prawdziwym polakiem. A i musisz też walczyć z komuną, bo jeśli jeszcze nie wiesz to żyjemy w czasach komunizmu cenzury ekslpodujących samolotów żydów masonów cyklistów i spisków. O jakich drużynach mówisz, chcesz być prrrawdziwym kibicem czy chodzić na mecze?

MareKSG

2012-12-24, 01:35
CBŚ napisał/a:


Inteligentne (hehe), żabolu. Poprawna składnia i gramatyka to nie jest to, czym się przejmuję pisząc do osoby, która i tak swoim pseudo-rewolucjonistycznym umysłem jest w stanie zrozumieć co najwyżej kilka słów, np. "raca".



Inteligentniejsze od pisania "debile-patrioty-kibole-naziole". Nie udzielaj się w tematach w których jesteś totalnie zielony, kompletnie nic nie wiesz ale udajesz mądrego. Pamiętaj, że TVN to nie źródło informacji. Poza tym ja jestem kibicem, ale nie jestem ani debilem, ani nazistą, ani patriotą (w tak ch*jowym kraju się nie da). Ty za to jesteś zwykłym debilem, który nie odróżnia patriotów od kiboli i nazistów. A teraz grzecznie wracaj do swojego wirtualnego świata, bo sądząc po twojej gadce, jedynym twoim zainteresowaniem jest walenie gruchy w domowym zaciszu.

speedster

2012-12-24, 01:50
crazypitbull napisał/a:

speedster, Może po prostu inaczej zinterpretowałem komentarz od ciebie. Raczej ty oblałeś test z czytania ze zrozumieniem, napisałem "jeśli są w odpowiednich rękach są w 100% bezpieczne", więc nie myślę, że nie odpowiednia osoba rzuci w tłum innych kibiców. Trzeba się wysilić i mieć siłę w łapie aby dorzucić. Istnieje takie coś jak sektor buforowy, który oddziela obie grupy kibiców , ale ty pewnie nie byłeś na żadnym meczu, gówno wiesz i informacje na ten temat czerpiesz z youtube'a. Źle trafiłeś w sylwestra nie zamierzam kupować żadnych środków pirotechnicznych czy petard. Bez odbioru


Bez odbioru to ty jesteś całe życie chyba...takie nastawienie.Żadna petarda nie jest w 100% bezpieczna :roll: Za dużo się naoglądałem popalonych rąk i twarzy żeby czytać takie pie**olenie i się nie odzywać.Coś co nie ma lontu może wyj***ć ci w ręce w każdym momencie ,a jak ma lont to...też w sumie może :megalol:
Na mecze już nie chodzę(a chodziłem często bo stadion niedaleko) właśnie z powodu tego "dzikiego czegoś"Bydłem tych idiotów nie nazwę bo co mi te biedne zwierzęta zaszkodziły...Stadion mijam codziennie wracając do domu i niestety czasem odbywa się jakiś mecz.Kurewsko żałuje, że nikt tej hołoty dewastującej wszystko jeszcze nie eksterminował.Jeśli już muszą to niech rozk***iają stadion i najlepiej ich z tamtąd nie wypuszczać bo szkoda przystanków elewacji itp.
Niestety przez takie uliczne k***y większość Kowalskich nigdy się na stadionie nie pokaże.Trudno im się dziwić :hitlerzaba:

CBŚ

2012-12-24, 01:52
MareKSG napisał/a:

Pamiętaj, że TVN to nie źródło informacji.


A kto tak powiedział?
MareKSG napisał/a:

naziści


No.
MareKSG napisał/a:

jesteś zwykłym debilem, który nie odróżnia patriotów od kiboli i nazistów


MareKSG napisał/a:

w tak ch*jowym kraju się nie da



Nawet nie mam czego więcej cytować, bo brak jakiejkolwiek wartości w Twoich "postach" wypełnionych nienawiścią do rządu (ofc PO, jak widać czasy szybko się zmieniają, bo jeszcze 3-4 lata temu każdy z Was zrobił by Tuskowi loda jakby poprosił) albo wielkim żalem spowodowanym brakiem - jak to nazwałeś - legalizacji rac na stadionach. Powiedz mi, czy naprawdę jesteś tak głupi, że nie widzisz tego skutków? Aha, nie bo nagrania w Faktach o 19:00 to przecież fotomontaż. Może jeszcze niech łomy k***a wnoszą, żeby dzicz mogła łatwiej rozpie**alać stadion (tudzież miasto). Tych ustaw nie wpie**olili od tak, tylko z jakiejś konkretnej przyczyny - nie każ mi dopowiadać.
Ale mimo wszystko, jestem taki miły, i życzę Ci Wesołych Świąt :cumshot:

Kris LaMuerte

2012-12-24, 01:54
Ja parchem premiera? Mało kto nienawidzi tego rządu bardziej ode mnie.

A co do wrzucania do jednego wora - napisałem 30 - 40% ogółu. Reszta to "kibice". Nie można mylić pojęcia kibic z kibol. Kibic to prawdziwy fan drużyny, wspierający ją jak tylko potrafi mocnym dopingiem i, jeżeli może, także finansowo czy organizacyjnie. Kibol znowusz to chuligan szukający pretekstu do zadymy, pod przykrywką kibicowania drużynie. Także udziela się w środowiskach kibicowskich, ale jego głównym celem jest w jakiś sposób sprowokować burdę z kibolami drużyny przeciwnej.

Te 30 - 40% może nie tyczy się meczów dużych klubów (na takich meczach jeszcze nie byłem) ale niższe ligi... Te 30 - 40% to może być nawet za mało.

Dalej MereKSG, napisałeś, że race i petardy w odpowiednich rękach nie są zagrożeniem. Czy bandę agresywnych kiboli można nazwać odpowiedzialnymi? Chyba nie.
Napisałeś też, że zamykają stadiony dla kibiców. Dlaczego? Bo kibole narobili burd. Nie potraficie zrozumieć, że kibicowanie polega na dopingu a nie napie**alaniu racami na murawę, petardami w kibiców drużyny przeciwnej (o ile potraficie dorzucić) i butelkami w piłkarzy. I dopóki nie zrozumiecie tego, kibole, że to co robicie to zwykła boruta, dopóty stadiony będą zamykane. Niestety dla wszystkich...

@Niepritomny - byleś blisko, ale nie "troll" a "hejter" powinno być na obrazku.

Nie jestem też związany z policją, jak ktoś tam wspomniał. Hejtuje psy tak samo jak kiboli, bo są takimi samymi cymbałami (nie mylić psów z policjantami, to odrębny gatunek, kto miał do czynienia z policją, ten wie co mówię).

Sorry za długi elaborat, ale jak nie chce wam się czytać, to ssijcie pałę.

Dobranoc :)

MareKSG

2012-12-24, 02:18
CBŚ napisał/a:


A kto tak powiedział?

No.



Nawet nie mam czego więcej cytować, bo brak jakiejkolwiek wartości w Twoich "postach" wypełnionych nienawiścią do rządu (ofc PO, jak widać czasy szybko się zmieniają, bo jeszcze 3-4 lata temu każdy z Was zrobił by Tuskowi loda jakby poprosił) albo wielkim żalem spowodowanym brakiem - jak to nazwałeś - legalizacji rac na stadionach. Powiedz mi, czy naprawdę jesteś tak głupi, że nie widzisz tego skutków? Aha, nie bo nagrania w Faktach o 19:00 to przecież fotomontaż. Może jeszcze niech łomy k***a wnoszą, żeby dzicz mogła łatwiej rozpie**alać stadion (tudzież miasto). Tych ustaw nie wpie**olili od tak, tylko z jakiejś konkretnej przyczyny - nie każ mi dopowiadać.
Ale mimo wszystko, jestem taki miły, i życzę Ci Wesołych Świąt :cumshot:



To teraz powiedz mi kiedy ostatnio widziałeś film z jakiejś rozróby na stadionie? Z tego co pamiętam, ostatnia tego typu akcja miała miejsce w finale Pucharu Polski, gdzie ludzie wybiegli na murawę. Było to chyba 2 lata temu. Czy zatem wszyscy kibice, którzy przyszli w ciągu tych dwóch lat na stadiony, dopingując swoją drużynę są kibolami, bandytami i w ogóle popie**oleńcami? W tym czasie było przeprowadzonych mnóstwo akcji, szczególnie w święta, które miały na celu pomóc dzieciakom z domów dziecka i potrzebującym. Widziałeś jakiś materiał na TVN? Nie, bo coś takiego się nie sprzedaje. Ja rozumie, są kibole, ich trzeba tępić. Ale to jest garstka osób, które już i tak w większym stopniu zostały wybite (o czym świadczy o wiele mniej zadym w porównaniu do poprzednich lat). Ty wszystkich wrzucasz do jednego wora, czyli równie dobrze mogę nazwać cię bandytą, kryminalistą czy kimkolwiek jeszcze - przecież 1 na 10000 osób przecież nim jest. Jeszcze nigdy, powtarzam NIGDY nie było sytuacji żeby race spowodowały pożar czy coś w tym stylu. Skoro wszystkie osoby związane z piłką, zainteresowani są za wprowadzeniem rac, jako nieodzowną część piłkarskiego widowiska, to dlaczego ktoś ma słuchać osób, które nawet na mecz się nie wybierają? Wytłumacz mi to. Całe szczęście, że ktoś normalny został wybrany na prezesa PZPN, bo przynajmniej widzi to, że KIBICE (nie kibole) są traktowani jak bydło na wyjazdach i wie, że race nie są niebezpieczne. Jedyną przyczyną wszczynania burd na stadionach jest prowokująca policja, bez której byłoby zdecydowanie bezpieczniej. Ja mogę jedynie jeden prawidłowo przeprowadzony wyjazd w tym sezonie wspomnieć. Mowa o Poznaniu. Jechaliśmy bez przeszkód, 6 godzin w trasie. Policja co prawda była na peronie ale zachowywali się jak na policję przystało i za to im chwała. Do tego nie było zabawy pt. "wpuszczamy pojedynczo" 1500 osób dzięki czemu wszystko przebiegało sprawnie. Wracając przejeżdżaliśmy między tłumami kibiców Lecha i nawet nikt nie pomyślał żeby zrobić jakąś zadymę, bo kibice wbrew temu co mówią w mediach, nie dążą tylko do zadym. Ale jeżeli ktoś cię wyzywa, pałuje, gazuje (mówię o policji) to chyba im nikt nie podziękuje i nie pocałuje w sygnet, tylko nakopie się takim mendą do dupy.

Kris LaMuerte napisał/a:

ł

Dalej MereKSG, napisałeś, że race i petardy w odpowiednich rękach nie są zagrożeniem. Czy bandę agresywnych kiboli można nazwać odpowiedzialnymi? Chyba nie.
Napisałeś też, że zamykają stadiony dla kibiców. Dlaczego? Bo kibole narobili burd. Nie potraficie zrozumieć, że kibicowanie polega na dopingu a nie napie**alaniu racami na murawę, petardami w kibiców drużyny przeciwnej (o ile potraficie dorzucić) i butelkami w piłkarzy. I dopóki nie zrozumiecie tego, kibole, że to co robicie to zwykła boruta, dopóty stadiony będą zamykane. Niestety dla wszystkich...



Dlatego właśnie, tak jak powiedział Pan Boniek, tylko wyznaczone osoby mogłyby odpalać racę co jest bardzo dobrym pomysłem. Nie martw się, kibic nie będzie rzucał racą w innych. Często, gdy ktoś rzuci racę na murawę dostaje opie**ol od młynowego, bo my też nie tolerujemy takiego zachowania, które jest po prostu żałosne.

P.S. Na stadion obecnie nie możesz wejść nawet z soczkiem 200 ml, więc o butelkach tym bardziej nie ma mowy.

P.S. 2 Wesołych Świąt!

xqwzts88

2012-12-24, 09:16
Nie spinajcie tak pośladów.

Ogólnie wśród kibiców danej drużyny są zasady których się przestrzega. Tak jak ktoś wspomniał wyżej, race i petardy są niebezpieczne, ale tylko w nieodpowiednich rękach. W większych/lepszych ekipach, osoba rzucająca race/petarde w ludzi jest namierzana przez innych i raczej więcej takich akcji nie zrobi :lol:


Niech jakiś przeciwnik 'kiboli' przypomni jakąś akcję kiedy poszkodowany był niewinny biedny kibic na stadionie. Jakoś sobie nie przypominam w ostatnich latach ;-)

FloppyBeat

2012-12-24, 10:25
@Kris La Muerte wlasnie sporządzilem Twoj profil jestes j***nym koniojebca i w glowie Ci sie od tej spermy popie**olilo , poszedles raz na mecz B klasy i dostales wpie**ol od jakiegos gówniarza , poskarzyles sie dla mamy ze kibole CIe pobili i teraz napie**alasz tutaj jakies dzikie smety . KIŚ OGÓRA FRAJERZE!

WonsatyDrwal

2012-12-24, 10:35
ch*j w dupe kibicom, dla mnie są najniższą warstwą społeczną

Melooksg

2012-12-24, 11:14
MareKSG, Po akcji w Bydgoszczy była jeszcze jedna, lub dwie akcje na stadionie, jedną powinieneś dobrze kojarzyć, mianowcie
WDŚ w poprzednim sezonie przy Cichej 6. Druga, nie wiem kiedy to dokładnie było, ale wydaje mi się, że rok temu, kiedy żyduszki z Łodzi wrzuciły race na murawę w Poznaniu(Lech-Widzew).

Takich patologii ciężko będzie się pozbyć, ale są na to metody, każdy z dyskutujących tutaj ma trochę racji, ale irytują mnie osoby typu CBŚ, które powstały tylko po to, żeby kogoś wk****ć.
Przykra jest taka sprawa, że w obecnym czasie Kibice robią wszystko, aby naprawić wizerunek kibica/kibola, poprzez tworzenie pięknych opraw, gestów patriotycznych, poprzez organizowanie setek akcji charytatywnych !
No ale tak to jest w życiu, że żeby coś osiągnąć trzeba się przy typ narobić kupę, a wystarczy jeden incydent i trzeba zaczynać od nowa.

Dlaczego kibice nienawidzą Rudego premiera, oraz tvnu ?
Kiedy było już wiadomo, że EURO będzie niewypałem...[drogi, lotniska, pociągi, stadiony] Donek musiał się jakoś uratować, więc postanowił zrobić wojnę z kibicami, zamknął stadiony w połowie Polski, tysiące kibiców dostało zakazy stadionowe za błahostki-przeklinanie, rzucanie serpentyn, stanie na schodach podczas meczu :shock: tak, to nie żart.
Ja będąc na meczu II ligowego ROWu Rybnik usłyszałem tekst "Proszę zejść z poręczy, wszystko jest nagrywane, a niestosowanie się do poleceń ochrony może skutkować konsekwencjami". no ja pier.ole !
To działanie miało na celu poprawieniu statystyk Polskiej policji, że w Polsce bezpieczni, że chuligani nie wejdą na stadion.

Dlaczego nienawiść do TVNu ? Ponieważ kiedy Donek poszedł na wojnę z kibicami to właśnie najwięcej propagandy siał ten program ! kiedy trzeba było pokazać kibica jako tego złego to nawet wyświetlane były materiały sprzed dobrych 10 lat !
A kiedy kibic coś dobrego zrobi, żeby odpokutować to tvn ma to w dupie.

Co jeszcze ? kibol to nie jest bandyta, chociaż to zależy kto jak sobie co interpretuje.
Kibic to osoba, która chodzi na mecze, kupi sobie pamiątki, kupi sobie kiełbaskę i colę i coś tam pośpiewa,
kibol to osoba, która w dupie ma słonecznik, tysiące gadżecików...on chodzi na mecz po to, żeby na pełnej śpiewać, odpalić racę do oprawy, rzucić serpentynę, konfetti, poskakać i pomachać szalikiem.
A media wykreowały swojego kibola, oni nazwali debila, którzy chodzi na mecze dla rozpie***lu kibolem !
Dlatego w Polsce jest śpiewane "ole to my kibole" to jest szydera z tego, że zwykły fanatyczny kibic jest nazywany kibolem/bandytą :)

PS1. Kiedy podczas euro, Ruskie obchodziły swoje święto w Polsce, wymachiwali flagami z sierpem i młotem koło pałacu kultury,
obijali Polskich stewardów na stadionach, to kto ich wtedy pogonił ? Na sadolu wtedy wszyscy przytakiwali ! Wtedy zjechali się kibole z całej Polski, żeby kur*y pogonić ! Wtedy racja, kibole pokazali się z tej gorszej strony, ale w słusznej sprawie, za co im przyklasnęła nawet moja "anty-kibolska"rodzinka wraz z całą Polską !

PS2. Trójkolorowych świąt sadolki :)