18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibicowskie podsumowanie - 2012 rok

Wojna:) • 2012-12-23, 20:50
Filmik ukazujący oprawy kibiców z naszego kraju w ciągu tego roku... I tyle wystarczy za komentarz.


Ma...........so

2012-12-24, 11:14
MareKSG napisał/a:



To teraz powiedz mi kiedy ostatnio widziałeś film z jakiejś rozróby na stadionie? Z tego co pamiętam, ostatnia tego typu akcja miała miejsce w finale Pucharu Polski, gdzie ludzie wybiegli na murawę. Było to chyba 2 lata temu. Czy zatem wszyscy kibice, którzy przyszli w ciągu tych dwóch lat na stadiony, dopingując swoją drużynę są kibolami, bandytami i w ogóle popie**oleńcami? W tym czasie było przeprowadzonych mnóstwo akcji, szczególnie w święta, które miały na celu pomóc dzieciakom z domów dziecka i potrzebującym. Widziałeś jakiś materiał na TVN? Nie, bo coś takiego się nie sprzedaje. Ja rozumie, są kibole, ich trzeba tępić. Ale to jest garstka osób, które już i tak w większym stopniu zostały wybite (o czym świadczy o wiele mniej zadym w porównaniu do poprzednich lat). Ty wszystkich wrzucasz do jednego wora, czyli równie dobrze mogę nazwać cię bandytą, kryminalistą czy kimkolwiek jeszcze - przecież 1 na 10000 osób przecież nim jest. Jeszcze nigdy, powtarzam NIGDY nie było sytuacji żeby race spowodowały pożar czy coś w tym stylu. Skoro wszystkie osoby związane z piłką, zainteresowani są za wprowadzeniem rac, jako nieodzowną część piłkarskiego widowiska, to dlaczego ktoś ma słuchać osób, które nawet na mecz się nie wybierają? Wytłumacz mi to. Całe szczęście, że ktoś normalny został wybrany na prezesa PZPN, bo przynajmniej widzi to, że KIBICE (nie kibole) są traktowani jak bydło na wyjazdach i wie, że race nie są niebezpieczne. Jedyną przyczyną wszczynania burd na stadionach jest prowokująca policja, bez której byłoby zdecydowanie bezpieczniej. Ja mogę jedynie jeden prawidłowo przeprowadzony wyjazd w tym sezonie wspomnieć. Mowa o Poznaniu. Jechaliśmy bez przeszkód, 6 godzin w trasie. Policja co prawda była na peronie ale zachowywali się jak na policję przystało i za to im chwała. Do tego nie było zabawy pt. "wpuszczamy pojedynczo" 1500 osób dzięki czemu wszystko przebiegało sprawnie. Wracając przejeżdżaliśmy między tłumami kibiców Lecha i nawet nikt nie pomyślał żeby zrobić jakąś zadymę, bo kibice wbrew temu co mówią w mediach, nie dążą tylko do zadym. Ale jeżeli ktoś cię wyzywa, pałuje, gazuje (mówię o policji) to chyba im nikt nie podziękuje i nie pocałuje w sygnet, tylko nakopie się takim mendą do dupy.



Dlatego właśnie, tak jak powiedział Pan Boniek, tylko wyznaczone osoby mogłyby odpalać racę co jest bardzo dobrym pomysłem. Nie martw się, kibic nie będzie rzucał racą w innych. Często, gdy ktoś rzuci racę na murawę dostaje opie**ol od młynowego, bo my też nie tolerujemy takiego zachowania, które jest po prostu żałosne.

P.S. Na stadion obecnie nie możesz wejść nawet z soczkiem 200 ml, więc o butelkach tym bardziej nie ma mowy.

P.S. 2 Wesołych Świąt!



Przeczytaj bo to ważne!!

Ja - rozumiem
ty - rozumiesz
on - rozumie
my - rozumiemy
wy - rozumiecie
oni - rozumieją

Mianownik - mendy
Dopełniacz - mend
Celownik - mendom
Biernik - mendy
narzędnik - mendami
miejscownik - mendach
wołacz - mendy

Chyba jeszcze w gimbazie tego nie miałeś więc polecam.

doubletech

2012-12-24, 12:10
Z tymi kibicami kulturalnymi, oddanymi klubom, nie robiącym burd, patriotycznymi, to jest jak z Św. Mikołajem, nikt nie widział, a każdy mówi, że jest :D Swoją drogą, to śmieszy mnie to, że niby to jest antysystemowy ruch, potrafią się postawić, a osobiście znam takich, dla których idealną głową państwa byłby Adolf Hitler. Oczywiście to są wyjątki, bo przecież każdy kibic jest wyjątkowy :D Jestem zwolennikiem prawicy, przeciwnikiem multikulturowości, ale jeśli takie cepy dojdą kiedyś do władzy to minutę później będę w samolocie do innego kraju...

CBŚ

2012-12-24, 12:31
Melooksg napisał/a:

irytują mnie osoby typu CBŚ, które powstały tylko po to, żeby kogoś wk****ć.


Zabawne. Rozumiem - są 'ludzie' którzy gdy nie zgadzają się z czymiś poglądami, i są ćwierćinteligentni, piszą, że ta osoba powstała, żeby kogoś wk***ić, ale postaraj się zachować na poziomie - wiem, że dla takich - jak już powiedziałem - debili-"patriotów"-kiboli-nazioli jest to skomplikowane, postaraj się po prostu. :mikolaj:

Cytat:

Kiedy było już wiadomo, że EURO będzie niewypałem...[drogi, lotniska, pociągi, stadiony] Donek musiał się jakoś uratować,


Skąd wiesz, że musiał? Zachowaj swoje teorie i wycieczki personalne dla siebie.
Cytat:

kibol to osoba, która w dupie ma słonecznik, tysiące gadżecików...on chodzi na mecz po to, żeby na pełnej śpiewać, odpalić racę do oprawy, rzucić serpentynę, konfetti, poskakać i pomachać szalikiem.


+rozpie**olić, napie**olić itp.
Cytat:

PS1. Kiedy podczas euro, Ruskie obchodziły swoje święto w Polsce, wymachiwali flagami z sierpem i młotem koło pałacu kultury,
obijali Polskich stewardów na stadionach, to kto ich wtedy pogonił ?


Brawo za pomysł! Od tego jest Policja, a nie łyse debile które nie potrafią odróżnić KK od KC, a bawią się w samosądy.
Cytat:

Przykra jest taka sprawa, że w obecnym czasie Kibice robią wszystko, aby naprawić wizerunek kibica/kibola, poprzez tworzenie pięknych opraw, gestów patriotycznych


Sorry - ale jak można wypowiadać się o czymś, o czym się nie ma pojęcia? Nie oceniam tu wiedzy jednostki, tylko ogółu, którego wiedza historyczna zaczyna się i kończy na 1 sierpnia '44 - bo wtedy dzielni Polacy opóźnili koniec wojny o kilka miesięcy, wystawili na śmierć tysiące mieszkańców Warszawy, a sumując sami nic nie osiągnęli. Kolejny przykład - Wizna - Raginis podobno walczył do samego końca, wybijał kolejnych szwabów przez kolejne 2 dni (obrona odwodami trwała do 3 września :spoko: , potem wycofywanie), prawda jest taka, że dla samego Guderiana który nie potrafił pokonać linii obrony było to swoistą zmazą na honorze, i poinformował Polaków, że jeśli się nie poddadzą (co było świetnym wyjściem, ale to przecież w ogóle nie jest dobre dla ostatniego bastionu patriotyzmu jakim są kibole), albo Niemcy nie będą brać jeńców. W tej sytuacji, kapitan wysadził się granatem, i poddał linię obrony. Nie będę tego oceniać, bo wiadomo - inne czasy, inna sytuacja, ale takich przykładów jest mnóstwo.
pzdr :mikolaj:

@Macionso
Brawo detektywie. Czujesz się teraz spełniony przypominając sobie deklinacje?

konkretjak150

2012-12-24, 12:41
Po ch*j trolom odpisujecie ? Niech sobie popie**olą i się dowartościują, bo na szczęście to jedyne co mogą i są w stanie zrobić, a na stadionach wiadomo, że będzie jak jest i jak było i nic się nie zmieni. Co do jakiś akcji patriotycznych, charytatywnych czy innych, o których ktoś pisał, że robimy je po to by poprawić wizerunek kibica. Nie. Robimy to bo chcemy, a na to co ktoś o nas myśli, a szczególnie takie pajace jak tu się wypowiadają, lejemy ciepłym moczem.

MareKSG

2012-12-24, 12:42
Macionso napisał/a:



Przeczytaj bo to ważne!!

Ja - rozumiem
ty - rozumiesz
on - rozumie
my - rozumiemy
wy - rozumiecie
oni - rozumieją

Mianownik - mendy
Dopełniacz - mend
Celownik - mendom
Biernik - mendy
narzędnik - mendami
miejscownik - mendach
wołacz - mendy

Chyba jeszcze w gimbazie tego nie miałeś więc polecam.



To doj***łeś teraz do pieca. Myślisz, że nie widać Twoich wcześniejszych komentarzy p*zdo?



Zdania zaczynamy WIELKĄ LITERĄ, tego uczyli w podstawówce piczo. Do tego pisze się CIĘ, a nie cie...

mianownik ty
dopełniacz ciebie
celownik tobie / ci
biernik ciebie / cię
narzędnik tobą
miejscownik tobie
wołacz ty



Kolejny raz ten sam błąd.

Do tego przecinki:

Przecinek wstawiany jest pomiędzy zdaniami podrzędnymi i nadrzędnymi, wprowadzanymi przez jeden z następujących wyrazów (spójników, zaimków lub partykuł):
aby, acz, aczkolwiek, albowiem, aż, azali, ażeby;
bo, boć, bowiem, by, byle, byleby;
chociaż, chociażby, choć, choćby, chybaby, chyba że, chyba żeby, co, cokolwiek, czy, czyj;
dlaczego, dlatego, dlatego że, dokąd, dokądkolwiek, dopiero, dopiero gdy, dopóki;
gdy, gdyby, gdyż, gdzie, gdziekolwiek;
ile, ilekolwiek, ilekroć, ile razy, ile że, im, iż, iżby;
jak, jak gdyby, jakby, jaki, jakikolwiek, jakkolwiek, jako, jakoby, jako że, jakżeby, jeśli, jeśliby, jeżeli, jeżeliby;
kędy, kiedy, kiedyż, kiedykolwiek, kim, kogo, komu, kto, ktokolwiek, którędy, który;
ledwie, ledwo;
mimo że, mimo iż;
na co, niech, nim;
odkąd, o ile;
po co, po czym, podczas gdy, pomimo że, pomimo iż, ponieważ, póki, przy czym;
skąd, skądkolwiek, skoro;
tak jak, tylko że, tym bardziej że;
w miarę jak, w razie gdyby, wprzód nim;
za co, zaledwie, zanim, zwłaszcza gdy, zwłaszcza kiedy, zwłaszcza jeżeli, zwłaszcza że;
ŻE, że aż, żeby.



Znowu zdania zaczynają się małą literą...

Dzięki temu mogę stwierdzić, że jesteś zwykłym, pie**olonym debilem. Pouczasz kogoś, a sam robisz jeszcze większe błędy w dwóch zdaniach... "Byka" walnąłeś nawet w cytowanym przeze mnie poście.... :idzwch*j:

Stoho

2012-12-24, 13:09
wawer99 napisał/a:

ch*j w dupe kibicom, dla mnie są najniższą warstwą społeczną

a dla mnie to tacy jak Ty są własnie tą warstwą. Siedz przed kompem i wal konia dalej...

Melooksg

2012-12-24, 13:11
konkretjak150 napisał/a:

Po ch*j trolom odpisujecie ? Niech sobie popie**olą i się dowartościują, bo na szczęście to jedyne co mogą i są w stanie zrobić, a na stadionach wiadomo, że będzie jak jest i jak było i nic się nie zmieni. Co do jakiś akcji patriotycznych, charytatywnych czy innych, o których ktoś pisał, że robimy je po to by poprawić wizerunek kibica. Nie. Robimy to bo chcemy, a na to co ktoś o nas myśli, a szczególnie takie pajace jak tu się wypowiadają, lejemy ciepłym moczem.



Wiedziałem, że ktoś to tak odbierze.
Racja, źle się wyraziłem, chciałem napisać, że media gówno obchodzi to, że kibole mają serce i pomagają potrzebującym.

Cytat:


Skąd wiesz, że musiał? Zachowaj swoje teorie i wycieczki personalne dla siebie.


W sumie masz rację... nie musiał, tylko wtedy cała Europa zjechałaby Polski rząd, że nawet nie potrafią zorganizować tak dużego święta sportowego.
Wszystko sp***olili, to żeby w mediach nie mówiono dużo na temat dróg, stadionów etc. to rozpoczęła się wojna z kibicami, dla zasłony dymnej.
I wojna mu nic nie dała, bo chłopaki pokazali, że zachować się potrafią, a dopiero gdy bydło z Rosji zaczęło się panoszyć to wyszli "z ukrycia".

Cytat:

Brawo za pomysł! Od tego jest Policja, a nie łyse debile które nie potrafią odróżnić KK od KC, a bawią się w samosądy.


Oczywiście, że Policja... Nawet byli tam ludzie, którzy grzecznie tą policje prosili o zrobienie porządku z takimi gamoniami co propagują ustrój Stalinowski, o ile mogę tak to nazwać.
Z tym, że Rząd się zgodził na ten cały marsz rusków, więc policja nie reagowała...a policja nie reagowała to zareagował ktoś bardziej "kompetentny" :) .

Cytat:

+rozpie**olić, napie**olić itp.


Przyznaj się ! nie miałeś czego wymyślić ? :roll:


Mówisz, że ogólnie wiedza większości kiboli sprowadza się tylko do jednej daty. To miała być taka metafora, że jedynie co wiemy to daty powstania Warszawsiego, odzyskania niepodległości i zakończenia IIWŚ ?
Żyjemy w takich czasach, gdzie 4 na 5 ludzi uważa "Polska to gówno, najchętniej bym z tą wyjechał, pier*ole taki kraj"
Ale kibole, nie wszyscy, ale dajmy na to ogół obchodzi święta patriotyczne, wspomina żołnierzy, wodzów, ważne daty, nawiązują do historii, a jak nie to chociaż powiedzą "Jestem dumny, że jestem Polakiem", teraz nawet takie coś jest ciężko usłyszeć.
Weźmy np. Ruch Chorzów, są tam jednostki patriotów, ale jako ogół ta banda się uważa za Naród Śląski, Polska to gówno, tylko Górny Śląsk - Obershlesien, ale nawet oni mając w dupie Polskę znają historie Śląską ! powstania Śląskie pod wodzą Korfantego, czy przyłączenie Śląska do Polski.
Kibice Lecha Poznań, oprócz świąt patriotycznych pamiętają również o powstaniach wielkopolskich.
Śląsk Wrocław stworzył oprawę ku czci żołnierzy wyklętych.
I wiele, wiele innych, których nie chce mi się już wypisywać.

EdmundKemper

2012-12-24, 13:44
Nie chce mi się cytować wszystkich zdań, na które chciałbym odpowiedzieć, więc napiszę ogólnie.

1. Race, w odpowiednich rękach, są bezpieczne. A przeważnie gdy się pojawiają trafiają właśnie w odpowiednie ręce.
2. 30-40% na stadionie to może i jest, ale lekarzy, prawników, przedsiębiorców, osób, które zamiast podążać za fałszywymi stereotypami kierują się własnym umysłem.
3. W ustawkach często tutaj przytaczanych biorą udział tylko osoby, które tego chcą, zresztą naprawdę rzadko oberwie nawet na stadionie ktoś, kto nie uczestniczy w zamieszkach.
4. Oprawy to chyba najjaśniejsza strona polskiej piłki. Gdyby jeszcze tylko race nie były zakazane to śmiało można by powiedzieć, że polscy kibole są najlepsi na świecie w tym co robią.
5. Oczywiście, że nie można mylić pojęcia kibol z kibicem, bo to są synonimy. Słowo wyjęte z gwary poznańskiej stało się używane w całej Polsce.

Kris LaMuerte

2012-12-24, 16:58
FloppyBeat napisał/a:

@Kris La Muerte wlasnie sporządzilem Twoj profil jestes j***nym koniojebca i w glowie Ci sie od tej spermy popie**olilo , poszedles raz na mecz B klasy i dostales wpie**ol od jakiegos gówniarza , poskarzyles sie dla mamy ze kibole CIe pobili i teraz napie**alasz tutaj jakies dzikie smety . KIŚ OGÓRA FRAJERZE!



To i ja sporządzę twój, ok? :) Przejrzałem twoje posty i po ich tonie oraz składni uważam, że jesteś półinteligentem bez szkoły (a jeżeli ją masz, to tylko dlatego, że starzy ci ją opłacili), na oko masz około 16 - 19 lat, twoim głównym zajęciem jest latanie po imprezach, ćpanie i chlanie :) Przez to mózg już tak nie pracuje jak trzeba.

A co do meczów - wpie**olu nie dostałem, po prostu nie podobało mi się zachowanie bydła podobnego tobie. Minęło parę lat i zdarzyło mi się przypadkiem trafić na mecz kosza, atmosfera jest sto razy lepsza. Dlatego będę hejtował kiboli bo z prawdziwym kibicowaniem mają gówno wspólnego.

@Up
AD 1. Race nie są bezpieczne w żadnych rękach. Nie rozumiecie czegoś, na każdy mecz jest ustalany plan i regulamin imprezy masowej. Ktoś to podpisuje, ktoś za to odpowiada (za bezpieczeństwo zgromadzonych tam ludzi) swoim tyłkiem. Wy wnosicie race. Raz, drugi, trzeci jest ok. Za setnym/ tysięcznym/ milionowym razem raca wypie**ala, urywając komuś rękę i pół twarzy, bo jakiś mały chińczyk źle zmieszał mieszankę pirotechniczną. I teraz ten ktoś, kto odpowiadał za bezpieczeństwo i pozwolił wnieść race ma przej***ne. To samo tyczy się włażenia na barierki (o którym ktoś tam wspomniał). Nic się nie stanie raz, drugi, trzeci aż ktoś się sp***oli, zabije i jest wielka afera.

AD 2. Dalej proporcje, które podałem być może nie tyczą się "wielkich klubów" (wielkich niestety tylko w Polsce).

AD 3. Rzadko. Właśnie, rzadko. A nie ma oberwać NIKT. NIGDY. Jakim prawem, kibole swoimi zadymami, mogą kogoś uszkadzać? Takie myślenie to jawne sk***ielstwo.

AD 4. Oglądnij mecze klubów z Ameryki Południowej.

AD 5. Synonimem może były kiedyś. Teraz kibol ma zdecydowanie nasycenie negatywne i oznacza pseudokibica.

lierox90

2012-12-24, 18:21
Wojna:) napisał/a:

Kris LaMuerte - co ty pie**olisz? Porównujesz doping na siatce i na piłce? To jak porównywanie wody z ogniem. Dorośniesz- zrozumiesz. A co do kultury - stadion to nie teatr, nas, kiboli jebie to co o nas myślisz i piszesz, aha - i podaj tylko skąd masz to info o 30-40% "bezmózgich kiboli" bo jestem ciekawy, stuprocentowy bezmózgi hejterze.



I tym postem przyczłapie od bulgulatora pokazałeś ze gość ma racje.

Wojna:)

2012-12-24, 20:15
lierox90 napisał/a:



I tym postem przyczłapie od bulgulatora pokazałeś ze gość ma racje.




Zdania są podzielone :roll:

kokoszka

2012-12-25, 10:38
zAJebiste oprawy, Polska Kibolska

EdmundKemper

2012-12-25, 21:35
Kris LaMuerte napisał/a:


AD 4. Oglądnij mecze klubów z Ameryki Południowej.

AD 5. Synonimem może były kiedyś. Teraz kibol ma zdecydowanie nasycenie negatywne i oznacza pseudokibica.



4. Doskonale znam klimat kiboli z Ameryki Południowej i właśnie dzięki racom jest głównie tworzony. Oprawy + przyśpiewki są na poziomie europejskim. Może jedynie przywiązanie do klubu większe, bo europejczycy nie mierzą do siebie z broni palnej.

5. Tak, dla ludzi słuchających się TVN-u i Gazety Wyborczej, bo to od tych mediów zaczęło się szerzenie rozgałęzienia między pojęciami "kibic" i "kibol".