18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibice żegnjają piłkarzy Lecha Poznań po odpadnięciu z LE

Swirussss • 2013-08-09, 08:12
Lech Poznań pożegnał się z Ligą Europejską po katastrofalnej grze z Żalgirisem Wilno, oto jak piłkarzy Kolejorza pożegnali kibice.


DuckDodgers

2013-08-11, 15:44
Akurat parafrazowałem Twoją wypowiedź więc zasadniczo co napisałeś jest skierowane do ciebie samego. Ciekawe że nagle "zadziwiają" cie fragmenty które dokładnie sam napisałeś :) Jest określenie na to na literę "h" lub "d" ;)

fhMichaelo napisał/a:

morda cebulaku pieprzony i zapie**alaj w podskokach do urn wyborczych głosować na PO.



A jakbyś nie zauważył transparent nie wywołał dyskusji na temat polskości na Litwie tylko chamstwa na trybunach i jest w ogniu krytyki a reszta ma zamknięty sektor a jeszcze prawdopodobnie klub zapłaci karę. Moje gratulacje, na Litwie sytuacja na pewno się poprawi :facepalm:

To jest takie samo zachowanie jak na paradzie pedałów którzy chodzą z ch*jami na czole i chcą do siebie przekonać ludzi, marsz szmat gdzie laski chodzą jak dz**ki w biały dzień po mieście "walcząc" o swoje prawa albo parady zwolenników konopii gdzie każdy się nachleje i najara w walce o legalizacje robiąc syf w mieście. Geniusze.