18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibice żegnjają piłkarzy Lecha Poznań po odpadnięciu z LE

Swirussss • 2013-08-09, 08:12
Lech Poznań pożegnał się z Ligą Europejską po katastrofalnej grze z Żalgirisem Wilno, oto jak piłkarzy Kolejorza pożegnali kibice.


squ87

2013-08-09, 14:07
baner Lecha, żenujący... szkoda, bo uważałem ich za kibiców z klasą, a pokazali prymitywną pyrylandzką chamskość...

fhMichaelo

2013-08-09, 14:33
@rybosom
Ty cebulaku. Polaków na Litwie szkalują, przymusowo lituanizują ich, ich nazwiska, ich dobytek. Zamykają Polskie szkoły, usuwają wszelkie ślady Polskości, a Ty prujesz dupę za transparent ? W Sejnach litewska mniejszość narodowa ma życie jak w Madrycie, ulice dwujęzyczne, urzędy dwujęzyczne. Nich ich u nas nie próbuje polonizować więc morda cebulaku pieprzony i zapie**alaj w podskokach do urn wyborczych głosować na PO.

DuckDodgers

2013-08-09, 14:49
fhMichaelo napisał/a:

@rybosom
Ty cebulaku. Polaków na Litwie szkalują, przymusowo lituanizują ich, ich nazwiska, ich dobytek. Zamykają Polskie szkoły, usuwają wszelkie ślady Polskości, a Ty prujesz dupę za transparent ? W Sejnach litewska mniejszość narodowa ma życie jak w Madrycie, ulice dwujęzyczne, urzędy dwujęzyczne. Nich ich u nas nie próbuje polonizować więc morda cebulaku pieprzony i zapie**alaj w podskokach do urn wyborczych głosować na PO.



A i transparent skierowany do piłkarzy i innych kibiców pomoże ta sytuację zmienić haha Typowy prawak o IQ temperatury pokojowej. Zapie**alaj w podskokach głosować na Pana Prezesa rydzykowego dupowałaza.

pi73rmaster

2013-08-09, 14:49
reakcja prawidłowa. Przecież lech się specjalnie podłożył

Dusz

2013-08-09, 15:24
Dobry transparent Lecha!

AnteTheOne

2013-08-09, 15:28
Według mnie jak najbardziej trafny transparent :-) za wygwizdanie Mazurka Dąbrowskiego wielokrotnie w Wilnie przez tych Żmudzinów upie**oliłbym bym im paluchy w łapach. Brawo Lech !

SoNyCS

2013-08-09, 16:54
k***a nie rozumiem was idioci! Na ki ch*j się tak obrażacie za ten transparent jak był on jak najbardziej na miejscu? Przecież litwa obraża i dyskryminuje nas na każdym k***a kroku, wygwizdują nasz hymn a na litwie Polak to śmieć. Poza tym banerem brakowało mi tylko soczystego wpie**olu w wykonaniu Kiboli Lecha na tych zaj***nych litwinach. Srajcie k***a dupami na sadisticu bo nieładnie pokazali...
Ja pie**ole co za społeczeństwo..

MilJov

2013-08-09, 17:31
poczytajcie trochę o tym co Litwini robią z Polakami u nich w kraju (w tym rząd z pewną panią na czele która nas szczerze nienawidzi) a potem oceniajcie baner.

JerzyKozak

2013-08-09, 18:50
powiedzcie im to w twarz ;D

HaSz23

2013-08-09, 19:24
thewhitestar napisał/a:

Nie ma Lecha, jest Amica!


Po 1) Zwycięstwa nad tymi drużynami w Lidze Europy to średni wyczyn, dla nich gra w tym całym śmiesznym pucharku to KARA. Ani z tego pieniędzy ani prestiżu. Grają więc na odwal sie, biegają nie zginając kolan i mają wyj***ne na wyniki. Równie dobrze można się podniecać remisem Lechii z Barcą.
Po 2) nie żyj historią kuchenkorzu, bo jakbym miał wyliczać historyczne zwycięstwa innych polskich drużyn to ta twoja Amica założona w 92 roku nie miała by nawet startu.
Po 3) Na dzień dzisiejszy Amica (przemianowana na Lecha) to zespół który dostaje w czape od takich potęg jak ŻALgris Wilno czy AIK Solna, i w tamte miejsca powinniście patrzeć a nie na Manchester.



Po 1) Gdyby tak było to LE wygrywały by druzyny pokroju Karabacha a nie chocby Athletico Madryt,Chelsea,Porto.
Po 2) KKS Lech Poznań powstał w 1922r i istnieje do dzisiaj.Idac twoim tokiem myślenia to Legia,Lechia,Polonia WWA,Wks Śląsk i kilka innych druzyn nie istnieje.Śmiać mi sie chce gdy osoba która nie rozumie słowa "fuzja" udziela sie w tym temacie.
Pi 3) Na dzień dzisiejszy to po pełnym okresie przygotowawczym jest 1/2 pierwszego składu dodaj do tego nauczyciela WF zamiast trenera i masz efekt.

tigerqaz

2013-08-09, 19:32
rybosom napisał/a:

zj...by deb...li,



Masz 31 lat i cenzurujesz na sadolu ??? Ja pie**ole !!! Co z tym portalem się dzieje ?

Promek

2013-08-09, 20:40
Bo to sa tak zwani kibice z przypadku. Jesli klub wygrywa to hura jestem kibicem , ale przegrane to juz: "wpie**alac" zenada jaka jest polska pilka to wiadomo ale jak sie jest kibicem to na dobre i na zle...

sard

2013-08-09, 20:52
Niezależnie od tego komu się kibicuje - to jak się kibicuje to na dobre i złe. Po tym poznać kibica -a nie ch*ja kibola, że kibicuje drużynie nawet jeśli przegrywa.

A takie banery to se w kurniku rozwieszajcie barany, a nie wiochę robicie Polakom.

SzybkiJones

2013-08-09, 22:15
I po takich porażkach wychodzi "profesjonalizm" polskich działaczy, trenerów itd. Cały Rumak nie umiał ustawić Lecha ofensywnie, nie mówiąc po co w składzie Arboleda, Drewniak i Kotorowski skoro reprezentują poziom A-klasy... o tegorocznych transferach nie wspominając. Dopóki polscy działacze i trenerzy nie zdobędą jakiegoś poziomu, dopóki nie zaczniemy szkolić od małego to nasza rodzima piłka będzie dnem..

fhMichaelo

2013-08-11, 01:52
DuckDodgers napisał/a:



A i transparent skierowany do piłkarzy i innych kibiców pomoże ta sytuację zmienić haha Typowy prawak o IQ temperatury pokojowej. Zapie**alaj w podskokach głosować na Pana Prezesa rydzykowego dupowałaza.



Czasami brak mi słów na ludzi, którymi jedynymi argumentami sa wyzwiska co do IQ, wyzwiska od prawaków i gadka typu "idź głosować na pisiory".

Primo, transparent trafił nie tylko do kibiców i piłkarzy ale do całej Polski - wszędzie o nim słuchać, wszędzie przeprosiny itd. i tu sukces osiągnięty gdyż sytuacja zdobyła rozgłos, a temat trafił pod dyskusję w kraju.
Secundo, to jestem prawakiem czy lewakiem? PiS to partia z programem socjalistycznym, nawiązująca do przedwojennej Sanacji, która to tez była lewicowa (ba, stała w opozycji do prawicowej Endecji). Po tym porównaniu to widać, że twoje IQ nie jest za wysokie, a wiedzę masz porównywalną z typowym dresem z osiedla czytaj. wyborcą PO.