18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibice dopingują Donalda

perun88 • 2011-06-24, 18:40
Gorący doping kibiców legi

_R...........s_

2011-06-24, 18:43
i taki donald dostaje kasę za gre w piłkę z dzieciakami, a co z drogami, koleją? długo publiczny rośnie, ale co się będzie przejmował, w końcu sam wyciąga grubo ponad 10 000 zł na miesiąc, więc bieda go nie dotyczy. przyjdą następne wybory znowu obieca, jak to mają w naturze politycy, a potem ponownie popie**oli elektorat, w końcu musiał by sam mniej dla siebie zabrać, żeby dać biednym.

*żeby nie było nie jestem jakimś poj***nym miłośnikiem pisu czy innego sld czy lpr, po prostu nie przepadam za polityką

dwakilo

2011-06-24, 18:52
Lepiej siostrę mieć w burdelu niż być legionistą.

Bakus1987

2011-06-24, 18:58
Ciekawe czy kogoś zamknęli po tej akcji, jak chłopaków z Płocka za transparent "Ala ma Donalda, Donald ma Tole". Zawsze było wiadomo że rude to wredne...

masabitumiczna

2011-06-24, 19:05
polityka na sadisticu... zajebiście!
to ja już wole te głupoty od gimbusów...

Zdzisław2002

2011-06-24, 20:11
@dwakilo

fajną masz siostre, jakie stawki?

Robster

2011-06-24, 20:22
@kudlaty1125 no i widzisz jaki ciemny jesteś. Rzucasz tutaj jakimiś epitetami w kierunku Donalda, a prawda jest taka, że z dzieciakami gra "po godzinach". Poczytaj sobie oficjalne informacje na ten temat, donald wziął wolne na te 2 godziny, żeby spełnić marzenie dzieciaka. Łaski nie robi bo nie za to mu płacimy, ale takie pie**olenie bez znajomości jakichkolwiek faktów, jest jeszcze bardziej wk***iające od nic nierobienia.

I to j***nie o kolei i innych pierdołach. Mamy k***a biedę w kraju i to nie od wczoraj, więc i Salomon z pustego nie naleje. Ja wiem, że w Polsce jest masa cwaniaków z budżetem domowym w wysokości dajmy na to 4k zł a wydają 5k i to samo chcieliby w rządzie robić, a później przychodzi taka pora jak w Grecji i najlepiej innych obwiniać, jak się samemu kasę przeżarło.

Pomyślcie lepiej o tym, że na dzień dzisiejszy prócz PO nie ma alternatywy. My młodsi możemy jeszcze na SLD zagłosować mimo c*pki Napieralskiego, ale starsi pamiętają ich komunistyczną przeszłość. Z tego powodu pie**olenie o niechodzeniu na wybory i ciągłe narzekania to takie typowo ciotowsko-polaczkowate podejście.

Xenomorph08

2011-06-24, 20:26
Chyba jedyna rzecz kiboli której jestem przychylny.

tony.soprano

2011-06-24, 20:33
musi bydło j***ne zniszczyć gnojkom przyjemność zagrania z premierem.

grzeniu1990

2011-06-24, 20:34
Zajebiste...moze wkoncu ktos przemowi do tego zasranego D.Tuska...

kamil66

2011-06-24, 20:44
Żeby choć ta piłka była na przyzwoitym poziomie... a tu k***a jeszcze sport narodowy. Ja pie**olę...

bochacz

2011-06-24, 20:48
ten jedyny raz dam piwo kibicom legii ;>

konradssc

2011-06-24, 20:50
Obrażać premiera wybranego przez naród, hmmmm... Wszystko ładnie pięknie, a za granicą to wygląda jak naród rozbity wewnętrznie. Nie no brawo. Tyle, że kibole to bydło, nie mówie o kibicach, którzy robią to co lubią czyli dopingują. Razem z tym JP wsadzić do ciasnego pokoju i wrzucić granat. Nie widze sensu żeby społeczeństwo nimy zaśmiecać. Pchają sie do polityki ludzie, którzy nie mają pojecia o szacunku i praworządności, no k***a... Żeby chociaż byli inteligentni, ale ,,Donald do Pacanowa''? Cyrk i burdel. Na rzeź z tym bydłem, będzie spokój.

Lumpy1

2011-06-24, 20:51
on i tak ma nas w ch*j
zgarnia swoje 15k miesięcznie i ma wyj***ne w biednych kibiców.
Mimo że jestem fanem żużla to piłka mnie nie intersuje co nie zmienia faktu że nie jestem tym kibicem którego k***a to boli :x

think666

2011-06-24, 21:01
bochacz napisał/a:

ten jedyny raz dam piwo kibicom legii ;>


Jedno na czterdziestu? Żyd...