18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibice dopingują Donalda

perun88 • 2011-06-24, 18:40
Gorący doping kibiców legi

quntakinte

2011-06-25, 00:19
Jedni debile psuja zabawę innemu "małolepszemu" .... a to hasło z obaleniem rządu jest po prostu żałosne , kim oni są ? nikim i nic nie mogą , zachowują się jak bydło i tak są postrzegani , a bydło to się co najwyżej napie**ala pałami... :!:

kamil66

2011-06-25, 00:39
No to na kogo głosować? Tuska pie**olić, fakt, ale co? Kaczyński? Wk***ia mnie, jest mały, niech się idzie pie**olić.

shin69

2011-06-25, 00:41
@up na JKMa.

wacha02

2011-06-25, 00:51
Jak za Donaldinio to Kibice, jak przeciwko to Kibole i bydło... Podwójna moralność sprzedawczyków i pedałów.

Phallucifer

2011-06-25, 00:56
Rzady sa obalane przez elite albo przez barbarzyncow. Metody werbalizowania i sam przekaz, sa ujawszy krotko, grubianskie i prostackie. Niestety staje sie to urzedowym jezykiem pisowskiej tuby oraz samej partii, ktora nie ma juz kompletnie nic do zaoferowania rozsadnym ludziom. Czekam jeszcze tylko na wydanie periodyku partyjnej proweniencji, wtedy bedzie trzeba zmienic slownikowa definicje pojecia absurd :) , o przepraszam nie definicje, a sam termin z absurd na PiS :)
Teraz krocej, nie pchajcie tego gowna tutaj, polityka jest dla ubogich duchowo.

kamil66

2011-06-25, 00:58
shin69 napisał/a:

@up na JKMa.



Jeden Gierek już wystarczy.

wacha02

2011-06-25, 01:25
Phallucifer napisał/a:

Rzady sa obalane przez elite albo przez barbarzyncow.



Taka "elita" obaliła jedyny niekomunistyczny rząd Olszewskiego w 1992r. i do tej pory dymają społeczeństwo. Tylko szkoda że wykształcone elity gimbusów i innej maści POpaprańców zapatrzonych w słońce Peru(nie obrażając Peru), tego nie wiedzą bo z historią powszechną maja na bakier(podobnie jak z matematyką, fizyką,polskim,niemieckim,angielskim w sumie z całą wiedzą humanistyczną i ścisłą). To nie jest portal polityczny ale mam aż mnie krew zalewa jak czytam takie głupoty...

Phallucifer napisał/a:

Rzady sa obalane przez elite albo przez barbarzyncow.



Taka "elita" obaliła jedyny niekomunistyczny rząd Olszewskiego w 1992r. i do tej pory dymają społeczeństwo. Tylko szkoda że wykształcone elity gimbusów i innej maści POpaprańców zapatrzonych w słońce Peru(nie obrażając Peru), tego nie wiedzą bo z historią powszechną maja na bakier(podobnie jak z matematyką, fizyką,polskim,niemieckim,angielskim w sumie z całą wiedzą humanistyczną i ścisłą). To nie jest portal polityczny ale mam aż mnie krew zalewa jak czytam takie głupoty...

Phallucifer napisał/a:

Rzady sa obalane przez elite albo przez barbarzyncow.



Taka "elita" obaliła jedyny niekomunistyczny rząd Olszewskiego w 1992r. i do tej pory dymają społeczeństwo. Tylko szkoda że wykształcone elity gimbusów i innej maści POpaprańców zapatrzonych w słońce Peru(nie obrażając Peru), tego nie wiedzą bo z historią powszechną maja na bakier(podobnie jak z matematyką, fizyką,polskim,niemieckim,angielskim w sumie z całą wiedzą humanistyczną i ścisłą). To nie jest portal polityczny ale mam aż mnie krew zalewa jak czytam takie głupoty...

ZooL

2011-06-25, 01:28
no zajebisty post dales, wez jeszcze z 10 razy wklej to samo

TheVerylukasz

2011-06-25, 01:42
Tusk dobrze zrobił, dopóki bydło się nie nauczy co znaczy kultura nie powinien otwierać boisk. Jego ch*j to obchodzi czy patologia i plebs polski będzie miało oglądać mecz na żywo czy przed TV. W domu to takiego syfu nie zrobią bo żon się boją ;]

kurdeusunalem

2011-06-25, 10:11
Jak byłem na stronie niezalezna.tv by sprawdzić co tam jest to to jest VOD Gazety polskiej a wiadomo kto nia kieruje.

Tymon

2011-06-25, 11:06
Bydło nie bydło. Uszanowali dzieciaki i nie przeklinali. Jestem kibicem Lecha, ale to mi sie podobało :) Browar:)

kidi1

2011-06-25, 11:52
Premier spełnił marzenie jednego chłopca, ale wiele marzeń Polaków (w tym moich) legło w gruzach i nigdy się nie spełni od kiedy doszedł do władzy.

_R...........s_

2011-06-25, 12:13
no i k***a pie**olenie o polityce się zaczęło, nawet ktoś mnie nazwał pisowce, poj***ni jesteście już nie macie o czym pie**olić.
nie ma to jak się podzielić na 2 obozy i nie widzieć nic poza nimi. dziś albo ktoś jest za donkiem albo za kaczorem, najedź na któregoś z nich to zaraz cię jego przeciwnicy zwyzywają od pis albo po. ja tam osobiście pie**ole tych wszystkich populistów pie**olących z góry, nie ważne prawica, lewica, liberały, konserwatyści, komuchy czy inni faszyści, wszystkich mam głęboko w dupie, bo wiem że na pie**oleniu populizmów się zaczyna i kończy, nic więcej politycy nie robią.

@Najjaśniejszy Pan Kozogłowy tak k***a ja katol, bo nie mam co robić tylko marnować czas na słuchaniu grubasa co niedziele i wierzę w jakieś zombie które zbawi świat

sarssk

2011-06-25, 12:53
Tuska już dawno nie powinno być przy korycie jak i reszty bandziorów. Monarchia kapitalistyczna byłaby najlepsza a nie jakieś tam demokracje Tfu !

No...........er

2011-06-25, 12:56
Zdziwiło mnie jedynie to, że w tym "hymnie" nie padły słowa: k***a, ch*j, dupa. Poza tym pierwszy raz w życiu kibole mieli do powiedzenia coś sensownego.
@kudlaty1125 nie napinaj się, zawsze znajdą się prowokatorzy. Napiszesz że nie identyfikujesz się z jakąś grupą, to i tak znajdzie się jakiś "półinteligent" który dla piwek zmiesza Cię z błotem.

Swoją drogą niewiele brakuje do Grecji. Dopóki ścierwo "turecko-katolickie" nie wymrze, na listach będzie PO lub PiS.