18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibice dopingują Donalda

perun88 • 2011-06-24, 18:40
Gorący doping kibiców legi

pawii1

2011-06-25, 13:06
Nauczyc sie wierszyka na Polski było trudno ,ale tych wielu okrzyków juz nie :P . W sumie jestem za kibolami :)

locdog

2011-06-25, 13:12
@konradssc
trzeba być na prawdę pie**olonym idiotą by nie wiedzieć, że naród nie wybiera premiera.

@Robster
tusk pracuje 18 godzin dziennie? hahahaha!
sp***alaj z tą platformerską propagandą na onet.pl
nie ma alternatywy dla platformy? jedyną alternatywą jest nie iść na wybory.
i niech mi tu nikt nie pie**oli, że nie pójście na wybory jest niepatriotyczne bo bardziej niepatriotyczne jest decydowanie o losach ojczyzny poprzez wybieranie mniejszego zła.





Jarvis

2011-06-25, 13:22
Najbardziej mnie wk***ia to, jak ludzie mówią, że za Tuska się nic nie buduje....

Wcześniej nie było problemów z budową autostrad, kolei i dworców, bo jak czegoś nie ma to nie ma z tym problemów.

Jak ktoś twierdzi, że Tusk nie buduje autostrad to jest pacanem, bo jakby nie budował, to nikt nie wiedziałby co to jest Covec.

Problemy zawsze będą jak się coś robi, to są ludzie i popełniają błędy, ale do ku*wy nędzy oni coś robią. Pieprzycie że w Polsce jest drożej, ale wolę żeby teraz było drożej, niż żeby potem była druga Grecja.

Osobiście uważam, że PO to nie jest mniejsze zło, tylko partia na którą warto zagłosować..

xS...........on

2011-06-25, 13:29
piękne... aż się łezka w oku kręci :roll:

Janko1

2011-06-25, 13:30
konradssc napisał/a:

Obrażać premiera wybranego przez naród, hmmmm... Wszystko ładnie pięknie, a za granicą to wygląda jak naród rozbity wewnętrznie. Nie no brawo. Tyle, że kibole to bydło, nie mówie o kibicach, którzy robią to co lubią czyli dopingują. Razem z tym JP wsadzić do ciasnego pokoju i wrzucić granat. Nie widze sensu żeby społeczeństwo nimy zaśmiecać. Pchają sie do polityki ludzie, którzy nie mają pojecia o szacunku i praworządności, no k***a... Żeby chociaż byli inteligentni, ale ,,Donald do Pacanowa''? Cyrk i burdel. Na rzeź z tym bydłem, będzie spokój.



to jest premier wybrany przez kolegów partyjnych z PO a nie przez naród Ja ani nikt w Polsce nie głosował na premiera Tuska, bo takiego głosowania nie było.

szczepan1234

2011-06-25, 13:30
pie**olone polityczne gadki :P
Mnie tam najbardziej rozśmieszył początek jak Tusk chciał podać bramkarzowi rękę :P Ot co :D

locdog

2011-06-25, 13:36
@Jarvis
w przypadku Covec to akurat nie ma się czym chwalić.
kolejny argument by wyj***ć rudego na zbity pysk.




b3mol

2011-06-25, 15:59
O k***a... Pierwszy raz się zgodzę po części z kibolami :|

konradssc

2011-06-25, 17:17
@locdog
k***a partia rządząca jest wybierana przez naród i prezes partii zostaje premierem. Noż k***a na jedno wychodzi...

lapps

2011-06-25, 18:11
@Robster
przykro mi ze zyjesz w swiecie mediow. nikt z nas nie zostanie premierem jak sie nie ugada z najbardziej wplywowymi mediami w kraju. a bez gor hajsu albo zajebistych znajomosci mu sie to za cholere nie uda. prawda jest taka, ze od 20 lat rzadzi w tym kraju grupa ziomkow z solidarnosci i poki to sie nie zmieni to bedzie w tym kraju gowno. mowisz ze mamy biede w kraju, a tusk wydaje w ch*jdziesiat/set milionow na walke z dopalaczam, ktore przez 3 lata zabily moze z 30 osob(a pierwsza smierc, jak nie wszystkie byla spowodowana substancja ktora pojawila sie jako substytut dla tych ktore wczesniej zdelegalizowali tusk z kopaczowa), alkohol z miesiac wiecej zabija:P ale nieeee, lepiej bylo zwiekszyc szara strefe, stworzyc miejsca pracy dla przestepcow i wprowadzic ustawe ktora jeszcze bardziej utrudni zakladanie i prowadzenie dzialalnosci gospodarczej w tym kraju i da policji wieksze pole do naduzyc. troche to kosztuje ale ch*j, podniesie sie vat o 1% i jakos dociagniemy do konca kadencji nie przekraczajac dlugu. i potem mamy sytuacje, ze mamy najwiecej podatkow w europie do placenia, a jeden z nizszych socjali. no ale co przynajmniej politycy sie najedli.
jedyne wyjscie dla tego kraju to upr i pochodne. tylko oni majac w sejmie 3 ludzi w 95 czy 93 starali sie realizowac swoj plan partyjny. no ale ich solidarnosc przeglosowala za kazdym razem prawie:p i juz ich w telewizji nie pokazuja. bo jakby tacy do wladzy doszli to by potem nie bylo jak krasc.

@tony.soprano
musi bydlo zniszczyc kibicom przyjemnosc z kibicowania druzynie

Cytat:

Problemy zawsze będą jak się coś robi, to są ludzie i popełniają błędy, ale do ku*wy nędzy oni coś robią. Pieprzycie że w Polsce jest drożej, ale wolę żeby teraz było drożej, niż żeby potem była druga Grecja.



jak teraz bedzie drozej to potem bedzie drugia somalia bo kto bedzie inwestowal w kraju gdzie wiekszosc siopy mu panstwo zabierze, a klientow i tak nie bedzie bo nikogo nie stac, chyba ze szara strefa, bo czarny rynek to ladnie mamy rozwiniety. ale dla uczciwych ludzi nie bedzie miejsca w tym kraju niedlugo:P

malakian1987

2011-06-25, 18:19
Rozśpiewane bydło - nowi wyborcy PISu i nowi czytelnicy Gazety Polskiej. Po trupach do celu...

mcmt

2011-06-25, 18:26
Piwo postawiłem przypadkowo. Nie popieram tej bandy znudzonych własnym życiem pajaców.

SilesianHunter

2011-06-25, 19:28
Wszystkim hejterom sprzed monitora przekażę jedno: Kozak w necie, c**a w świecie.


A obrońcom ryżego polecam poczytać jak będzie wyglądać VAT (w tym roku 23%, za rok 24%, a w 2013 ma skoczyć do 25% i już tak zostać na zawsze), o tym jak pseudoliberałowie zarzynają gospodarkę, porównać co obiecywali w kampanii wyborczej a co zostało zrealizowane (nic) i wiele wiele innych. I nie ważne na którą "czołową" partię zagłosujecie będzie taka sama ch*jnia bo politycy to banda kretynów i nierobów.

aszhol

2011-06-26, 00:40
super :) zmieniam zdanie!! uwielbiam kiboli i kibiców piłki nożnej :* dobrze ze korwin startuje w wyborach :)

locdog

2011-06-26, 13:10
@konradssc
na ch*j wychodzi. na premiera mogli też wybrać tego przygłupa schetynę albo ciecia grasia. mogli wybrać każdego z platformy.


malakian1987 napisał/a:

Rozśpiewane bydło - nowi wyborcy PISu i nowi czytelnicy Gazety Polskiej. Po trupach do celu...



tępak dymany na wszystkie sposoby przez rząd. typowy wyborca platformy.