18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karmienie żółwika

Earl Grey • 2013-04-16, 03:03
Mały żółw sępi (Macrochelys temminckii)



Większym idzie łatwiej.


j2m2

2013-04-16, 03:21
troche zj***łeś, po każdym karmieniu wode zmieniasz?

Earl Grey

2013-04-16, 03:42
@up Nie moje, znalazłem przypadkiem. Chciałem sobie kupić takiego bo mi się podoba, ale nie mam warunków, zwłaszcza, że rosną do sporych rozmiarów.

Sin_69

2013-04-16, 08:01
@up. jak rosną do sporych rozmiarów to co potem żre taki duży? kota mu się wrzuca?

Re...........ms

2013-04-16, 08:29
nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy jarają się karmienia swojego pupila czymś żywym.. nie wiem k***a staje wam od tego, może pora znaleźć sobie kobietę?

powyższe filmiki nie obrzydzają mnie, ale też nie widzę sensu w publikowaniu takiego szajsu.
Wsadźcie sobie ch*ja do klatki swojego pupila a ja będę tylko mieć nadzieję, że był to zajebiście jadowity zwierz :)

garota

2013-04-16, 08:40
Ja pie**olę, cioty wpie**alające codziennie szynkę, znów będą płakać że ktoś ma mięsożerne zwierze w domu. Serio j***ni ignoranci i debile z Was. Ja wczoraj musiałem Anakondę żółtą nakarmić żywym szczurem. Zdołowałem się bo szczury to są fajne inteligentne zwierzaki. Ale sam wpierdzialam mięso i wiem że mój wąż też musi coś zjeść. Ale to prawda, jarać się śmiercią jakiegokolwiek zwierzaka to debilizm.

donwasyle

2013-04-16, 08:43
Czy ten gościu na 1 filmiku wsadził sobie palmę w gówno? ;)

richiee

2013-04-16, 09:23
Wyglądał na milusiego a to prawdziwy sadol. :thisissadistic:

olex

2013-04-16, 12:39
jak podrosnie to na noc na dwór wypuszczasz:D fajna sprawa bo jak zdechnie można sobie dobrą kiepiarke robić :D

Cyjanek

2013-04-16, 13:13
Ale muzyka rzeczywiście pasuje do tego filmiku jak skarpetki do sandałów...

Barnaby

2013-04-16, 13:50
k***a musze go miec:D

froqer

2013-04-16, 13:56
Rems napisał/a:

nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy jarają się karmienia swojego pupila czymś żywym.. nie wiem k***a staje wam od tego, może pora znaleźć sobie kobietę?

powyższe filmiki nie obrzydzają mnie, ale też nie widzę sensu w publikowaniu takiego szajsu.
Wsadźcie sobie ch*ja do klatki swojego pupila a ja będę tylko mieć nadzieję, że był to zajebiście jadowity zwierz :)



Ale co dupa cie boli? :) Po to sobie kupił tego zwierzaka, żeby go obserwować, bo jeść go raczej k***a nie będzie.

Haly Burton

2013-04-16, 13:56
j***ny wielki brzydki wpie**alacz szczurów :shock:

-Sparky Sharky-

2013-04-16, 14:04
Zadziwia mnie wola przetrwania tych małych szkodników. Mam na myśli myszy. Dobre 1,5 minuty pod wodą z rozj***nym bebechem i łbem miażdżonym przez uścisk żółwia (który jakby nie patrzył jest kurewsko mocny) a nadal ma siłę się wyrywać i machać bezradnie łapkami. Większość z Was pewnie widziała filmik/gifa z dużo większym żółwiem, który jednym kłapnięciem rozerwał mysz na pół i podczas gdy gad wpieprzał tylną część myszy, jej druga połowa pływała beztrosko po akwarium nadal próbując uciec :) Nie mniej jednak nadal trochę mi ich szkoda no ale cóż, kanapki z serem wpie**alać nie będzie.
No i po raz kolejny zaapeluję do hodowców - zamiast myszy wsadźcie swoim pupilom do terrarium/akwarium własnego ku*asa i nagrajcie to. Chętnie pooglądam to na hardzie, a wasze poświęcenie nagrodzone zostanie masą piw.

Mamucik39

2013-04-16, 14:11
Ja lubię patrzeć na polujące zwierzaki nie ważne czy to w domostwie czy może na wolności, pała mi od tego nie staje i dziewczynę mam ale jednak w tym coś jest ciekawego dla mnie i tyle... a jeżeli nie podoba Ci się to to nie oglądaj, szukaj dalej "little ponny" or what u wanna...