18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karmienie żółwika

Earl Grey • 2013-04-16, 03:03
Mały żółw sępi (Macrochelys temminckii)



Większym idzie łatwiej.


Szymski

2013-04-16, 16:39
A ten pierwszy to ma kuresko ostre pazury ;o

rzba1991

2013-04-16, 16:58
poda mi ktos nazwe muzy z drugiego filmiku?? z gory dzieki:0

Dupa_gargamela

2013-04-16, 17:01
Sam mam zolwia czerwonolicego i wiem ze karmienie zwierza ssakami jest bledem. Taki ssak jest zle trawiony ,zawiera tluszcze z ktorymi zolw nie daje rady co w efekcie skroci zycie naszego mordercy. Polecam karmienie roznego rodzaju slimakami,rybami czy robactwem. Zolwie nie przejmuja sie tym ze ich ofiara jest w polowie rozmiaru ich samych i zra do upadlego. Z drugiej strony nie warto tez przekarmiac no chyba ze chce sie zmieniac wode co tydzien. Najwieksza frajda jest ze slimakow. Zolw wyciaga je cale z muszelek i wcina ze smakiem. Muszelki ustawiamy na polce jako pamiatki znad morza.

Silnoręki

2013-04-16, 17:17
Garota debilu j***ny. A czy ty wpie**alasz żywą krowę? NIE! Więc zamknij ten swój przemądrzały ryj. Co za problem wrzucać takiemu żółwiowi surowe mięcho?

wiru

2013-04-16, 18:01
Byś go k***a z łapy nakarmił a nie jak c**a jakimiś szczypcami...

donnu88

2013-04-16, 19:04
Rems napisał/a:

nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy jarają się karmienia swojego pupila czymś żywym.. nie wiem k***a staje wam od tego, może pora znaleźć sobie kobietę?

powyższe filmiki nie obrzydzają mnie, ale też nie widzę sensu w publikowaniu takiego szajsu.
Wsadźcie sobie ch*ja do klatki swojego pupila a ja będę tylko mieć nadzieję, że był to zajebiście jadowity zwierz :)



usuń konto z sadistic bo nie jesteś godzien

ConorBro

2013-04-16, 20:03
Jaki jest tytuł utworku z pierwszego filmiku? Z góry dzięki za odpowiedź. :-)

łonder

2013-04-16, 20:21
Czekać tylko,aż jakiś fanatyk greenpeace zrobi mu za to wjazd na chatę.

Dżoker

2013-04-16, 22:03
donnu88 napisał/a:



usuń konto z sadistic bo nie jesteś godzien



Kim ty k***a jesteś lapsie żeby o tym decydować!?

Ja tam sie na zwierzętach nie znam i wiem, że żółwie i węże nie są do głaskania, itp ale chciałbym coś takiego czasami wyjąć żeby sobie po łóżku nawet pobiegał, a skoro wpie**ala żywe żarcie to bujający się palec człowieka też upie**oli. Nie lepiej karmić czymś martwym, albo kawałkiem mięsa jak to ktoś wcześniej napisał?

Krzyz

2013-04-16, 22:23
Wiadomo, że musi coś wpie**alać, i że samemu nie żyje się o samych jarzynkach, ale mimo wszystko trochę przykro patrzeć na męczarnie takiej fajniuchej mychy. No cóż lajf is brutal, najsilniejsi przetrwają..

klop112

2013-04-16, 22:26
żywymi karmić to kurestwo, ogluszyc/zabic szybko/kupić martwe ale nie żywe które się meczy.
ok my jemy mięso, ale czy k***a żywe? bierzemy j***ną świni i rozprówamy żywcem brzuch i wpie**alamy? nie.

Ar...........ch

2013-04-16, 22:33
Dobrze, że napisałeś nazwę też po łacinie, bo bym nie wiedział o co chodzi.

patrykbas

2013-04-17, 00:09
aqwsderfgtyhjuiklop112594 napisał/a:

żywymi karmić to kurestwo, ogluszyc/zabic szybko/kupić martwe ale nie żywe które się meczy.
ok my jemy mięso, ale czy k***a żywe? bierzemy j***ną świni i rozprówamy żywcem brzuch i wpie**alamy? nie.



na wsi starym(?) zwyczajem podwiesza się żywą świnie do krokwi za tylne racice i podrzyna gardło, czeka aż się wykrwawi, smaży (bo lepiej smakuje) i wpie**ala więc tak, tak się robi