18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karmienie żółwika

Earl Grey • 2013-04-16, 03:03
Mały żółw sępi (Macrochelys temminckii)



Większym idzie łatwiej.


Ji^HaD

2013-04-16, 15:01
Rems napisał/a:

nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy jarają się karmienia swojego pupila czymś żywym.. nie wiem k***a staje wam od tego, może pora znaleźć sobie kobietę?

powyższe filmiki nie obrzydzają mnie, ale też nie widzę sensu w publikowaniu takiego szajsu.
Wsadźcie sobie ch*ja do klatki swojego pupila a ja będę tylko mieć nadzieję, że był to zajebiście jadowity zwierz :)







poszła ciota .. a kysz !!

damianoski

2013-04-16, 15:05
k***a nie wiedzialem ze z zolwi tacy mordercy sa

Fedor

2013-04-16, 15:12
żółw sępi - to jakaś odmiana cygańskiego żółwia ?

masterjunior

2013-04-16, 15:15
I kolejny raz je***i obrońcy praw zwierząt, pacyfiści i wyborcy palikota zaczeli dyskutować jaki ten filmik jest zły i niedobry. Wchodzicie na stronę sadistic.pl wiec szykujcie się na sadystyczne rzeczy a nie relacje z marszu tolerancji bądź mszy św.

Dobrutro

2013-04-16, 15:20
Za mocne dla mnie. Bo idiotów mi nie żal, a bezbronnych zwierząt już tak. Mam nadzieję, że kiedyś palucha upierdzieli właścicielowi. :P

-Sparky Sharky-

2013-04-16, 15:28
Nie jest ani dobry ani zły. Po to mamy możliwość komentowania żeby dyskutować za i przeciw takiego postępowania. Ja np. nie mam wyrobionego zdania. Z jednej strony coś taki żółw jeść musi i jakby był na wolności to pewnie w podobny sposób by się żywił. Z drugiej jednak można go nakarmić w bardziej humanitarny sposób - dać mu już zaj***ną mysz, taką, która nie musi cierpieć próbując uciec. Dla żółwia to jeden ch*j czy ta mysz się rusza czy nie, jego główny cel to nażreć się a potem zesrać. Radocha jest dla właściciela, który lubi patrzeć jak zwierzę cierpi (co kto lubi, nie mam zamiaru go osądzać ani potępiać) a nie dla żółwia. To nie Husky, który musi się wybiegać, żeby być zdrowym. Mimo wszystko raz na jakiś czas dobrze jest popatrzeć na takie krwawe posiłki i podziwiać brutalność z pozoru łagodnych zwierzaków ^^

Snoxi

2013-04-16, 15:31
j***ny harpagan

wyjć

2013-04-16, 15:31
Jak nazywa się piosenka z drugiego filmiku? Michael Jackson- Billie jean... i co dalej :) ?

wojtek95do

2013-04-16, 15:44
wyjć napisał/a:

Jak nazywa się piosenka z drugiego filmiku? Michael Jackson- Billie jean... i co dalej :) ?



Michael Srekson, a nie... To utwór Smooth Criminal - Alien Ant Farm :P

Captain's Burger

2013-04-16, 16:12
Cytat:

Szczęki masywne ostro zakończone, górna hakowato zagięta, przypominająca sępi dziób (siła nacisku szczęk wynosi ok. 75 kg/cm2 i jest jedną z największych wśród kręgowców).

Rozmiary
Długość karapaksu do 80 cm.
Masa ciała do ok. 90 kg.


Lepiej żeby nie dziabnął palca :amused:

vluq

2013-04-16, 16:35
Żółw by był zajebisty do pierwszej popijawy później pewnie nie miał bym już palców.