18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kafastrofa smoleńska - przełom ?

de...........nt • 2014-11-28, 20:27
Zanim skomentujesz, wyzwiesz od "macierewiczów" i wyśmiejesz - przeczytaj.

Nie jestem zwolennikiem ani przeciwnikiem żadnych teorii dotyczących katastrofy smoleńskiej. Interesują mnie nowe suche fakty, a nie przekrzykiwanie się naszych polityków.

Jestem natomiast Polakiem, któremu zależy na rzetelnym wyjaśnieniu sprawy - tym bardziej, im więcej niewiadomych.

Dzisiaj i wczoraj pojawiło się bardzo dużo nowych faktów.
Zapraszam do oglądania, najpierw jednak wprowadzenie.


Dzisiaj do TVN-u zaproszono byłego doradcę Putina, Andrieja Iłłarionowa. W pewnym momencie zaczął mówić o nieprawidłowościach przy badaniu katastrofy, przekazaniu wraku, brzozie, podstawionych agentach KGB, którzy udawali świadków zdarzenia, manipulacjami z wrakiem, itp...
W tym momencie zdezorientowani prowadzący zakończyli jego wypowiedź i przedwcześnie zakończyli program.

Jako drugi film, wrzucam bardzo ciekawy i świeżutki filmik - analizę zrobioną na podstawie badań jednego z najlepszych duńskich ekspertów, Glenna Jørgensena.

Jako ciekawostkę, fragment z filmu, dodam, takie porównanie:

1) Samolot, który spadł podczas katastfory w Lockerbie.
Upadek z 10.000 metrów, samolot rozpadł się na 10.000 części, znaleziono 95 % szczątków.

2) Samolot w Smoleńsku.
Upadek z 20 metrów, samolot rozpadł się na 60.000 części , znaleziono 50 % szczątków.

Teraz filmy.

Iłłarionow w TVN

http://www.sadistic.pl/kafastrofa-smolenska-przelom-vt329710,15.htm#3646085

Duński film, w skrócie przedstawiający fakty dot. katastfory przedstawione przez Jørgensena. Angielski na poziomie szkoły podstawowej (napisy).


NWC

2014-11-28, 20:30
skąd wiadomo na ile części się rozpadł skoro znaleziono tylko 50%? :lol:

de...........nt

2014-11-28, 20:33
NWC napisał/a:

skąd wiadomo na ile części się rozpadł skoro znaleziono tylko 50%? :lol:



Przepraszam, napisałem nieprecyzyjnie. W każdym z przypadków liczba oznacza ilość znalezionych części oraz szacowaną procentowo ilość z całości części samolotu.

tds1974

2014-11-28, 20:38
Przy tej prędkości, jak pie**olnie z 20 czy 100 metrów nie ma większego znaczenia

pemb

2014-11-28, 20:42
Drzewo nie jest w stanie zniszczyć skrzydła samolotu???????

voyager1975

2014-11-28, 20:46
up oczywiście że nie , po tym zdarzeniu , jakieś 10 miesięcy póżniej ,samolot areofłotu wykosił pół lasu lądując awaryjnie ..i nikt nie zginął , i ten sam typ tutki co nasz tyle że nie wzmocniony.

KrisCFC

2014-11-28, 20:52
NWC napisał/a:

skąd wiadomo na ile części się rozpadł skoro znaleziono tylko 50%? :lol:



Choćby z tego, ze wiadomo ile dany typ samolotu ma części panie kolego... ;)

Tak samo jakbyś znalazł puzzle na śmietniku... po złożeniu tego co znalazłeś będziesz w stanie powiedzieć ile brakuje i/lub iść z tym do zabawkowego i pokazać dany fragment, a tam pokażą Ci oryginał ;)

KUDIATY

2014-11-28, 20:55
voyager1975 napisał/a:

up oczywiście że nie , po tym zdarzeniu , jakieś 10 miesięcy póżniej ,samolot areofłotu wykosił pół lasu lądując awaryjnie ..i nikt nie zginął , i ten sam typ tutki co nasz tyle że nie wzmocniony.



własnie szukałem danych o tym wypadku z wyciętym lasem bo gdzieś słyszałem czy oglądałem. Mógłbyś podrzucić jakiś link lub dane to chętnie poczytam

maksymilian45

2014-11-29, 03:38
I nadal uważacie że 2 wieże WTC zawaliły się od "uderzenia" "samolotów" ? Kto tak twierdzi musi być strasznie ograniczony...

PiesKracy

2014-11-29, 05:09
i ta sk***iała morda donalda.... wiem jedno coś wisi w powietrzu i mam nadzieje ze w niedalekiej przyszłości będą to ciała sk***ieli odpowiedzialnych za to wszystko.

Ca...........er

2014-11-29, 07:38
I proszę bardzo, temat już był na głównej, a nasi kochani, przez Tusków dymani moderatorzy go usunęli i zostawili tu, gdzie nikt nie zagląda.
Nie chcę tutaj być zwolennikiem zamachu bądź jego braku, ale wszystko jest grubymi nićmi szyte, a Rosja najpewniej jeśli ma w tym udział to niewielki, za namową ich serdecznego przyjaciela. Co mnie jednak zastanawia to to, że ktoś taki pojawia się w TVN i opowiada, opowiada... I ma się dobrze, 0 strachu, 0 polonu itp. A TVN emituje coś takiego i zaprasza takiego gościa, jako najbardziej niezależna TV w Polsce. A teraz proponuję oglądać ponownie z pytaniem, jaki miał być efekt tego materiału ;)

De...........37

2014-11-29, 11:50
Zostawili go tu, gdzie jego miejsce.
Zlikwidowali by działy z polityką i historyczne to by spokój był i zostawili by same sadystyczne wstawki... Marzenia, sadistic juz nie jest sadystyczny XD.

oc...........an

2014-11-29, 16:08
Biorąc pod uwagę fakt, że prezydent może co najwyżej rękę uścisnąć i zakres kompetencji ma o wiele bliższy do niemieckiego prezydenta a nie Rosyjskiego to stwierdzam, że ten kto wierzy, że Putin rozpie**olił samolot jest idiotą, ponieważ nikt z osób będących na pokładzie w żaden sposób nie zagrażali Rosji. Polska to mały robaczek którego można byłoby zmiażdżyć w parę dni więc już nie róbcie z igły widły.

Simon2020

2014-11-29, 16:15
@DUST DEBIL
sprzedałeś mnie adminom frajerze

oc...........an

2014-11-29, 16:21
Simon2020 napisał/a:

@DUST DEBIL
sprzedałeś mnie adminom frajerze



śmierć frajerom xD Czuje dobrze, konfident.


Tematy o samolotach w lesie są historią i powinny leżeć w odpowiednim dziale ;)