18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jod dla dzieci w szkołach

zoob3r3k • 2014-10-10, 18:10
Chciałbym się z wami podzielić dwoma informacjami, jedna rzecz już miała miejsce, druga natomiast dopiero będzie mieć.

1. Całkiem niedawno, bodajże nawet w tym roku szkolnym, przeprowadzono konkurs w szkołach podstawowych oraz gimnazjach na temat obrony cywilnej. Z tym, że nie został on zorganizowany przez MEN tylko urzędy administracji lokalnej w całej Polsce.

2. W ciągu nadchodzących 2-3 tygodni wszystkie dzieci i młodzież, ze szkół wymienionych wyżej, mają dostać tabletki z JODEM. Pewnie większość z was wie, w jakich przypadkach podawany jest jod. Dla tych, którzy nie wiedzą poświęcę się i napiszę - w przypadku promieniowania radioaktywnego. Akcja będzie przeprowadzana na polecenie starostów, którzy dostali polecenia z wyższych szczebli itd.

Obie informacje są z pewnego i bezpośredniego źródła.

Czyżby coś się w najbliższych tygodniach / miesiącach coś się zapowiadało? Szczerze wątpię, że tabletki z jodem będą rozdawane dla zwykłego picu. Czekam na jak zawsze trafne komentarze ^^

64min

2014-10-10, 18:16
Co to za źródło?

zoob3r3k

2014-10-10, 18:19
Moja matula, która jest dyrektorem szkoły i będzie musiała tą akcję organizować w szkole wg zaleceń przełożonych.

~Beny

2014-10-10, 18:30
k***a aż mnie żołądek rozbolał. Jebnąć nic nie jebnęło, bo by w mediach trąbili. Albo coś się szykuje, albo ch*j wie.

ProVVe

2014-10-10, 18:44
k***a może to cos jak akcja "pij mleko" :krejzi:


Swoją droga i ja popytam w pobliskiej szkole... Smarkaczy w rodzinie zreszta tez mam to się dowiem czy maja tabsy...

te...........or

2014-10-10, 19:01
To pewnie nie tabletki z jodem, tylko chipy, ale ćśśśśśś

janniezbedny23

2014-10-10, 19:04
64min napisał/a:

Co to za źródło?




Radio Maryja

Boczza

2014-10-10, 22:46
Niech leiej jod z acodinem podadzą, młodzież chętnie będzie łykać :amused:

Mathek

2014-10-11, 01:39
Z tego co wiem, to te tabletki były takim swego rodzaju uspokajaczem dla społeczeństwa (czyt. zwykłym j***nym wałkiem) bo tak na prawdę ch*ja pomagają...

panchamityle

2014-10-11, 01:46
@up
No to za wiele nie wiesz, a się wychylasz.. A ta cała historyjka z jodem i konkursem to brzmi jak wkręt, niech się jakiś gimbus wypowie to poznamy prawdę :P

RockyWood

2014-10-11, 05:37
ewentualnie może zdają sobie sprawę z tego że ruskie realizują kropka w kropkę plan "mechaniczna pomarańcza" :)

...no ale teorie spiskowe itd itp :D

bob26

2014-10-11, 06:21
Źe tak powiem ładny ch*j pani Basiu. Aczkolwiek jak ruskie zaczną na nas rzucać atomówki to raczej nie tabletki z jodem a zmiotka i szufelka się przydadzą, a skoro tak to po co zaczynać takie akcje skoro z Polski nie będzie miał nikt pożytku przez następne stulecia ze względu na promieniowanie. Tak dla podtrzymania tradycji czy jaki ch*j?

prowler

2014-10-11, 08:11
a może to profilaktyka chorób tarczycy, a nie kolejna spiskowa teoria dziejów?