18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Joanna Mucha a polska III liga hokeju ;)

palczi • 2012-02-15, 18:43
Nasza szanowna pani minister znowu "zabłysnęła" :lol:

zukennuken3d

2012-02-16, 00:46
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Z tego miejsca chciałbym podziękować ogromnej rzeszy yntelygętnych, młodych, wykształconych (w technikach i wyższych szkołach hotelarstwa lub kosmetologii), którzy są turbo światowcami, bo oglądają i doceniają wysoki poziom wiadomości i rozrywki na tefauenie, za wachę za 6 zyka, za poziom refundacji leków niższy niż w Meksyku, za najdroższe i zarazem najgorsze jakościowo autostrady, których i tak prawie nie ma, a jak są to nikogo nie stać na opłaty za przejazd, za najdroższe na świecie stadiony, za próby rozj***nia KGHM, za rozj***nie programu nauczania w liceach (będzie jeszcze więcej młodych yntelygętnych), za 2 lata życia, które zostaną każdemu Polakowi po przejściu na emeryturę, za sp***olenie sprawy gazu łupkowego, a co tam, niech bogacą się bracia Rosjanie, za to, że rosyjscy opozycjoniści zwracają uwagę naszemu Słońcu Peru, że r*chają nas ze śledztwem smoleńskim, za to, że z protokołów obrad sejmu wykreślane są kłamstwa naszej kochanej władzy, za to, że wydajemy Białorusi opozycjonistów uniemożliwiając w konsekwencji tego zajścia zmian demokratycznych w tym kraju i przesunięcie granicy strefy wpływów Rosji dalej od nas, za inflację i kurewskie ceny wszystkiego, za majstrowanie przy wskaźnikach ekonomicznych tak by motłoch wierzył, że jesteśmy zieloną wyspą, za upolitycznienie kierownictwa GUS-u by były dobre wyniki, za trwające 4 lata próby ocenzurowania internetu, które skończyły się podpisaniem ACTA, za ukręcenie łba aferze hazardowej, która kosztowałąby kilkanaście mld rocznie, a rozpamiętywanie, że Lepper był podsłuchiwany oraz za długie listy przekrętów działaczy peło i nazywanie każdego kto ma oczy i widzi jak jesteśmy r*chani moherem, zgodnie ze światowymi trendami z tefauenu. Serdeczne Bóg zapłać. Chyba Stalinowi i Hitlerowi udało się faktycznie wymordować elitę tego narodu, bo wszędzie od morza po góry spotkać można tępe gówno, j***ny plebs łykający bajki, który przegrałby zawody na inteligencję z owczarkiem niemieckim.



nie to zebym przeczytal, ale piwo daje ci w ciemno bo wierze ze twoj wykald mial jakikolwiek sens :D

iceman_

2012-02-16, 01:18
Świetną dyskusje prowadzicie niestety już nie mam siły doczytać ostatniej strony, ale mam takie pytanie:

Kiedyś gdzieś czytałem że ponad 30% polskiego PKB pochodzi z szarej strefy czyli po prostu są to pieniążki zarobione za granicą. Czy ktoś może potwierdzić czy to jest prawda?
Wiem że istnieje PNB i PKB jednak nie do końca to rozumiem, a taką informacje usłyszałem gdzieś w mediach jakiś czas temu.

bartula

2012-02-16, 01:44
Matko bosko,
tak czytam te wypociny i czytam i wniosek jest jeden, ten co to pisze uważa, że jego prawda jest najlepsza.

Szanowni napinacze i podżegacze,
zwracam się do was z uprzejmą prośbą o nie pie**olenie jakie to wszystko jest złe i niedobre, jaki to Tusk czy inny Kaczyński, Giertych, Lepper są/byli źli i niedobrzy.
Jeżeli zaczynacie pisać o drogach, to podrzućcie jakieś źródło czerpania wiedzy, bo takiego politycznego bełkotu to się słucha u cioci na imieninach albo pod klubem emeryta, którzy to czerpią wiedzę z Super Ekspresu i informacji od znajomych.
Drogi u nas są płatne, to fakt, a dlaczego? Już wyjaśniam, cenę dróg w pewnym procencie pokrywa prywaciarz - tenże prywaciarz przez pewien okres (przykładowo 40 lat) musi utrzymywać taką drogę, po tym okresie droga wraca do państwa, proste? Trudne? Sami oceńcie.
Jeżeli chodzi o ceny paliwa.. No ludzie święci, paliwa drożeją na całym świecie, u nas też, wahają się ceny baryłki ropy, pojawiają się różne konflikty, no sory, jak ktoś tego nie rozumie to faktycznie jest problem.
Można się czepiać za wysokiej akcyzy, fakt, ale jeżeli nasz kraj ma się rozwijać to musi być kasa ściągana ze społeczeństwa.
Na ropie naftowej porusza się niemalże cały transport drogowy, jakby obniżono cenę, dajmy na to o 20 groszy/litr to byśmy byli w jeszcze większych tarapatach niż teraz.
Nie chcę nikogo wybielać, ale Tusk jakikolwiek by nie był to stawił czoło samym tragediom.
Dwie powodzie, jakieś k***a trąby powietrzne, kryzys gospodarczy itd, itd
Gdyby nie to gówno to nasza infrastruktura drogowa była w o wiele lepszym stanie niż jest obecnie.
Ale wszędzie wydatki, naprawy itd.
Polska ma to do siebie, że raz - nie przystąpiliśmy do planu Marshalla (chyba z wiadomego powodu), dwa - zajebiście się zadłużyliśmy za PRL, a trzy - po 89 były ogromne wałki o których jeszcze nie raz się będziemy dowiadywać
Mamy ogromne problemy administracyjne, dobrym przykładem są pozwolenia sprzed wielu lat na budowę domów na terenach zalewowych. I co k***a, zaleje takiego pana Józia, albo dach zerwie wir*cha panu Andrzejowi i co, państwo ma płacić?! W przypadku Józia może być problem, bo to państwo pozwoliło mu się w złym miejscu wybudować, natomiast pan Andrzej powinien się ubezpieczyć a nie płakać przed kamerą jak mu źle i niedobrze!
O ACTA nie chcę się wypowiadać bo internauci i tak wszyscy co chcieli wiedzieć to wiedzą co i jak ;)
KGHM, faktycznie, głupio wyszło, ale też jakoś specjalnie tematu nie zgłębiłem


Jeżeli człowieku piszesz na forum, że jak ktoś myśli inaczej niż ty to jest 'j***nym plebsem' to udaj się do psychologa, albo wyjedź z tego kraju bo szacunku takimi tekstami nie zdobędziesz. Pisz rzeczowo, podawaj źródła, nie używaj zbyt wielu obraźliwych epitetów i określeń to dam ci może kiedyś piwo.

Reasumując, każdy rząd zrobił coś na plus dla naszego kraju, ale zawsze mógł zrobić więcej i lepiej.
Ja tam chylę czoła ekipie Tuska za to co udało im się polepszyć, ale jak każdy obywatel mam kilka rzeczy za złe.

Mam 21 lat, jestem kierowcą, studentem, mogę śmiało powiedzieć, że żyję godnie i jestem dumny z naszego kraju.
I śmieszą mnie 16 latkowie, którzy to płaczą jak im źle. Źle ci to k***a ucz się albo wymyśl swój biznes, nie będziesz musiał narzekać w wieku 25 lat.
Jak ktoś żyje uczciwie, i chce się rozwijać to żaden rząd mu w tym nie przeszkodzi.
Jak ktoś chce kombinować i prześlizgiwać się ze szkoły do szkoły, jakąś robotę podłapie i czeka na spadek to będzie pisał i narzekał na rzeczy, które go nie dotyczą.

Pozdrawiam i gratuluję jak ktoś doczytał do końca :->

.:...........:.

2012-02-16, 01:56
bartula napisał/a:

żyję godnie i jestem dumny z naszego kraju


bartula napisał/a:

Jak ktoś żyje uczciwie, i chce się rozwijać to żaden rząd mu w tym nie przeszkodzi.



Jak Ty żyjesz?

ccrossfire

2012-02-16, 02:31
@ bartula

Costam lykneles wiedzy, ale omijasz meritum. My nie mowimy, ze czegos nie ma, cos jest niezalatwione. Chodzi nam o to, ze wszystko za co sie wezma nasze parodie politykow, jest sp***olone. Odwalone, poprostu fuszerka. Lepsze rozwiazania sa podawane, przez odpowiednio wykwalifikowanych ludzi. Ale naszym panom kolo ch*ja to lata. Bo na lipnych rozwiazaniach mozna krecic lody. Wezmy pod lupe polskie drogi. Panstwo placi za nie, jak za drogi dobrej jakosci. Jednak firmy (dzieki walom) uzywaja ch*jowych materialow i asfalt po roku nadaje sie do latania. Dzieki temu skanska i kilka mniejszych firm (oczywiscie "firma znajomego" pana komuszka) maja niekonczaca sie robote, maszyne do robienia kasy. Nikt sie tym nie zajmie, bo jak tylko zwroci na to uwage, zostanie odsuniety na bok.
Co do wykwalifikowania naszej ukochanej kasty rzadzacej, to sa to ludzie po jakze prestizowych kierunkach (historia, filozofia, jakby glebiej poszukac to i hotelarsto by sie znalazlo / prywatne uczelnie ;D ) i to ma ich przygotowac do rzadzenia krajem, chyle czola. Tutaj jak zwykle wcisne ten nieszczesny pis : otoz kaczka dziennikarska, obsadzal stanowiska ludzmi spoza partii jezeli nie mial "swoich" odpowiednio wykwalifikowanych. Ba, byla sytuacja w wyborach na prezydenta Czestochowy, to PiS oficjalnie popieral kandydature babki z PO, bo stwierdzili, ze lepiej nadaje sie na to stanowisko.
@Bartula- pracuj, studiuj, jak dobrze bedziesz sie uczyl to nawet nasz arcyhrabia Bul, bedzie przed toba chylil czola. Jak jestes na filologi to byc moze dasz mu korepetycje z ortografii. (Prezydent Polski, jakiez to prestizowe stanowisko "nawet najglebsze rany mozna wyleczyc demokratycznymi sposobami" - juz wiem dlaczego zabraniaja mu sie odzywac bez pozwolenia :D , pisac zreszta tez.)

@edit.
To ze ty zyjesz godnie, nie znaczy ze reszcie ludzi sie tak powodzi. Np. moj dziadek byl zawodowym spawaczem i tokarzem, przepracowal cale zycie w fabrykach. Renta miala wynosic 1400zl. Dzieki walom naszego hrabiostwa, dostaje tylko 750zl. No k***a zyc nie umierac :D
Jak kiedys zobaczysz na wlasnej skorze, co znaczy byc wydymanym przez panstwo (ah ten usmiech Donalda, jak to dobrze w tym kraju, az noz sie w kieszeni otwiera) to bedzie juz za pozno ;) "Po ptokach"

ostatni

2012-02-16, 03:03
bartula napisał/a:

Jeżeli chodzi o ceny paliwa.. No ludzie święci, paliwa drożeją na całym świecie, u nas też, wahają się ceny baryłki ropy, pojawiają się różne konflikty, no sory, jak ktoś tego nie rozumie to faktycznie jest problem.



Rekordy cen baryłki miały miejsce na początku 2008r. Nie pamiętam żeby wtedy waha po 6pln chodziła.


bartula napisał/a:

Nie chcę nikogo wybielać, ale Tusk jakikolwiek by nie był to stawił czoło samym tragediom.
Dwie powodzie, jakieś k***a trąby powietrzne, kryzys gospodarczy itd, itd



Tak, do gościa, który zapytał "jak żyć" CBA wjechało.


bartula napisał/a:

KGHM, faktycznie, głupio wyszło, ale też jakoś specjalnie tematu nie zgłębiłem



Głupio wyszło? Podatek od kopalin, który chce wprowadzić albo już to zrobił nasz rząd zniszczy cały przemysł wydobywczy w Polsce. Za granicą opłaca się wydobywać węgiel, a u nas mimo dużo niższych kosztów produkcji i zatrudnienia nie? Radzę też poczytać o podatku katastralnym to ma być kolejna bomba, jaką szykuje dla nas donek. Mój staruszek ma kilka ha i widziałem już na własne oczy w urzędach całe oddziały szykowane na tę okazję. Jeśli dodać do tego datę zniesienia zakazu kupowanie gruntów przez obywateli UE spoza Polski to można tylko wyciągnąć flaszkę i pożegnać polską ziemię i polskie rolnictwo.


Jeszcze do tych, którzy mnie od pisiorów zwyzywali, bo wśród 10 problemów jakie wymieniłem była katastrofa smoleńska:

W mniej więcej tym samym czasie w Bułgarii rozbił się helikopter z ambasadorem Izraela. Bułgarzy pozwolili prowadzić śledztwo Żydom, robić sekcje itp. itd. Nas traktuje się jak szmaty, nie chodzi mi o teorie spiskowe, tylko o to, że nie mamy żadnego dostępu do śledztwa i materiału dowodowego, a z generała Wojska Polskiego zrobiono pijaka, który doprowadził do katastrofy. Oczywiście po dwóch latach kłamstw prawda wyszła na jaw w tej kwestii, ale co z tego jak w świat poszedł prosty komunikat: Polacy rozbili się po pijaku. Tak właśnie robi się politykę, a ekipa PO dała się zrobić w balona jak małe dzieci. Pomijam fakt, że ówczesna minister zdrowia kłamała z trybuny sejmowej jakoby polscy lekarze dokonywali sekcji, a cały teren katastrofy został przekopany 1m w głąb. Po kilku tygodniach prokuratorzy powiedzieli prasie, że nie było Polaków przy sekcjach, a dziennikarze znaleźli fragmenty zwłok na miejscu tragedii. Co ciekawe z protokołu słowa pani minister zniknęły w niewiadomych okolicznościach. Dziwne jest też to, że profesor 3 na świecie uczelni w rankingach najlepszych szkół wyższych orzeka, że skrzydło nie mogło się uj***ć, a na tafauenie pokazują jakieś awionetki za 200 tys. złotych z wgnieceniami po zderzeniu z gęsią i stwierdzają, że jeden z wybitniejszych ekspertów na świecie jest oszołomem. Nie mam żadnych urojeń, psychoz czy paranoi, po prostu myślę i życzę wam tego samego, to może w tym kraju coś w końcu drgnie.

newpolishscientist

2012-02-16, 03:45
k***a mać sadol to sadol a nie jakieś polityczne gówno!
Przenieście się gdzieś indziej bo ja mam dosyć słuchania tego shitu.
Ja rozwiązałem sprawę przejmowania się tym że nie ma autostrad, praca ch*jowa i itp, - po prostu sp***oliłem z kraju kilka lat temu i jestem szczęśliwy.
Dosyć miałem tego Katolskiego państwa, gdzie rządzi opasły kler, gdzie słowo żyd = ch*j, gdzie panuje nienawiść i wrogość do obcych ludzi, gdzie dresiarstwo rozpie**ala stadiony.
Polski nie ma. Nasz kraj zniknął kiedy Niemcy wybili inteligencję i żydów. RP była krajem wielonarodowym gdzie każdy miał swoje miejsce konserwatysta, liberał, lewica, Ukraińcy, Rosjanie, Niemcy czy Żydzi. Teraz każdy sobie skacze do gardeł. Wiecie kto zabił Kaczora pod Smoleńskiem? My Polacy.
Nie potrafimy się dogadać i wychodzi co wychodzi.

OblesnyKnur

2012-02-16, 04:20
Dziennikarz w ten prosty sposób pokazał , jak zakłamaną osobą jest pani Mucha, i o to chodzi właśnie. Pieniędzmi przeznaczonymi na 3 ligę hokeja pewnie p.minister z fryzjerem się podzieli!

mirabelek76

2012-02-16, 06:41
a ch*j wam wszystkim w dupę

Giacore

2012-02-16, 09:59
Typowe zagranie pr ze strony Tuska wstawił boguducha winna osobę nie posiadającą, żadnej wiedzy do prowadzenia owego resortu aby niechęć społeczeństwa po zamknięciu stadionów, przepłaceniu za nie i ogromnych bublach etc skupiła się na niej zwolni ją bez mrugnięcia okiem i postawi się w świetle szeryfa który panuję i stara się aby było nam dobrze.

michalkow

2012-02-16, 10:48
bartula,
Chylisz czoła, ludziom którzy okradli Twoich rodziców i będą okradać Ciebie (OFE)?
chylisz czoła ludziom, którzy kłamią na skalę światową, nie jest tajemnicą że już dawno przekroczyliśmy 55% zadłużenia, dzięki sprytnym ustawom Pana Rostowskiego, gdzie spółki podległe państwu zajmujące się budową drug pożyczały pieniądze olbrzymie, co nie jest wliczane do długu publicznego, ale to właśnie państwo będzie spłacać te pożyczki, bo to spółki państwowe. I to nie Pan Tusk, czy Pan Rostowski czy którykolwiek z polityków, a właśnie My.
Owszem, cena paliwa jest kształtowana globalnie, ale zdarzało się znoszono/zmniejszano np. akcyzę aby ratować/pomóc gospodarce. Owszem teraz kiedy Polska ma takie ogromne zadłużenie, PO boi się zmniejszyć jakikolwiek podatek bo może wtedy wyjść afera z chowaniem długów pod dywan. Nie mniej jednak zmniejszenie cen paliw, co jest ściśle powiązane z gospodarką, może spowodować, że Polska gospodarka przyśpieszy.
Drogi? błędem było budowanie autostrad, żeby pokazać się Niemcom, że my też mamy ich trochę. Oczywiście politycy mogli się przy tym napchać do pełna swoje kieszenie (poczekaj aż się zmienią, rządy, a może i to gówno wypłynie na wierzch).
Polska jeszcze nie pedała, dzięki małym i średnim przedsiębiorstwom, bo gdyby w Polsce była taka mentalność jak w Grecji to już by to wszystko pie**olneło

stud3nt

2012-02-16, 11:17
Przepraszam za późnią odpowiedź (praca), jak również za ostry ton mojej wypowiedzi i ew. jeśli poczułeś się urażony. Szacun za zachowanie spokoju i stonowaną wypowiedź!

DonKluseczka napisał/a:

O nie, nie - nie rob ze mnie ch*ja - ja kocham ten kraj, jego historie i ludzi ktorzy potrafili za niego walczyc i umierac. Zgadzam sie ze 'polaczek' (celowo z malej litery) to mocne okreslenie - ale, ziomuś, jak okreslić skorumpowana administracje, nieudolne, oportunistyczne rządy grające pod słupki poparcia i wreszcie takich wiesz, jedermanów, społeczniaków pie**olacych na lewo i na prawo jak to jest zle, jaki to CZWARTY ROZBIÓR i kondominium rosyjskie itd. Wk***ia mnie to. Polaczek to stan umysłu. Taka psiocząca p*zda. Niezaleznie od narodowości.



To zajebiście, że kochasz kraj. Zauważ - jest cała kupa bardziej dosadnych i lepiej pasujących określeń, którymi można obdzielić łaskawie nam panujących. Oczywiście oni nadal mają i będą mieli to w dupie, dla nich liczą się słupki, pensje i - uwaga - dobro kraju. Mianowicie, chcą tego dobra jak najwięcej ukraść.

Określenie 'polaczek' oznacza to, co oznacza i niestety mówiąc innym o jego prawdziwym znaczeniu niewiele zmieniam. Zresztą, to znaczenie zmienia się pomału na właśnie takie, jakie podajesz. Coś na wzór 'k***y' - jest to określenie prostytutki, ale ma też znacznie szersze zastosowanie. Nic jednak nie poradzę na siebie - gdy widzę/czytam wypowiedź Polaka nazywającego innego Polaka "polaczkiem", to tak, jakby matka swoje dziecko "sk***ysynem" nazywała (sk***ysyn = Z-k***Y-SYN, więc strzela sobie w dupę, dla niekumatych).

DonKluseczka napisał/a:

Po pierwsze szacun za myslenie i działanie co do trzeciego filara. A po drugie - jasne, ze sie rozpie**oli. Ale trzeba go łatać póki nie pojawi sie REALNA mozliwosc zmienienia go. Tak uwazam. Nie mowie, ze jest on dobry, jest on ch*jowy, ale obecnie, moim zdaniem, niemozliwym jest tak po prostu wypie**olenie go z dnia na dzien i zastapienie czyms lepszym. Może sie myle, żaden ze mnie spec - wypowiadam moją opinie.



Na tym właśnie polega problem, że system można naprawić, przejść stopniowo od państwowego do 100% prywatnego, który nie będzie gubił tyle kasy. Ale rządzącym się NIE CHCE. I raczej nigdy nie będzie się chciało, bo po co? Lepiej łatać to, co istnieje, katastrofą martwić się będzie kto inny. Oni emeryturę będą mieli i to niemałą, o to się nie bój.

DonKluseczka napisał/a:

Co do zielonej wyspy - nigdy nie powiedziałem ze wierze w ta idee. Powiedzialem tylko, ze fakt, ze Polskie PKB uniknelo megaspadku, a Polska nie ucierpiala BARDZO jest zasluga polskiego rynku wewnetrznego i polskich konsumentow. Ok, bezrobocie 12% - ale popatrz na kraje PIIGS. Tam dopiero jest jatka. Co do szarej strefy - nie wiem ile w tym prawdy, możliwe, że jest tak jak mówisz.



PKB nie dostało tak mocno również dlatego, że nie mamy ogromnego eksportu do krajów ogarniętych kryzysem. Szara strefa stanowi nawet 20% naszej gospodarki i będzie rosnąć w miarę zwiększania ucisku podatkowego, to normalne. Zejście do gospodarczego podziemia to naturalna reakcja obronna, bo na ulicę nie można wyjść. Nawet jeśli sprawa będzie słuszna, to media pokażą protestantów jako terrorystów, bandytów itp.

PIGS, względnie PIIGS czy tam PIIGGS, nieważne - masz sporo racji. Mają zajebiste bezrobocie w Portugalii na koniec 2011 - 12,4%, w Hiszpanii - 21,5%, Grecja - 24%. Ale porównaj ich poziom życia (wyłączając Grecję - tam jest ch*jnia), a nasz.

DonKluseczka napisał/a:

Co do gazu, jesli jest tak jak mowisz, no to ch*jówka. Aczkolwiek jestem optymistą z natury, i wole poczekać jak sprawa sie rozwinie. Najwyżej później przyznam Ci racje.



Też chciałbym być optymistą, ale oni za często dostają w zadek, więc wolę zakładać gorsze i odpowiednio się na to szykować.

DonKluseczka napisał/a:

Generalnie, podsumowaujac, zgadzam sie ze administracje powinno okroic sie do mozliwe minimalnych rozmiarów - maks wolności dla obywatela. A Polacy powinni wziąć sprawy zwiazane z gazem łupkowym w swoje ręce; ew przy asyście hamburgerów ale z rzeczywista korzyscia dla Polski. Rząd powinien być stanowczy, a nie jest. A wiadomo jak to z nimi (hamburgerami) jest i z ich idea szerzenia pokoju na swieice. pie**olona policja światowa.



Na to nie ma szans - rząd jest już sprzedany i grzecznie podskakuje na sznurkach, a my przecież nie mamy technologii. Dobre wyjście, to olanie gazu na pewien czas i opracowanie własnych technologii - ale sprawa po to właśnie została rozdmuchana, po to zarzucili nas sielankowymi wizjami Polski jadącej na gazie (bez dwuznaczności...), aby wytworzyć społeczną akceptację, nacisk wręcz na jak najszybsze rozpoczęcie wydobycia. Nieważne, za jaką cenę. A stado bydła na to poszło.

Hamburgery nie zaangażują się w nic, z czego nie będą mieli całej lub prawie całej śmietanki. A jeśli przedsięwzięcie takie nie jest - urobią sobie rząd i kraj tak, aby było. Siłą, propagandą, przekupstwem - nieważne czym!

DonKluseczka napisał/a:

Tyla. Nasze opinie nie różnią sie bardzo; troszke nieprecyzjnie sie wyrazilem, ale to pod wpływem wk***ienia. Pzdr.



j/w, ja również byłem wk***iony, co obniżyło mi 'trochę' zdolność analizy i rozumienia treści.

Rafal1757

2012-02-16, 19:49
Nie chodzi o to że ona musi sie na wszystkim znać.

Czemu k***a kłamie że się tym juz zajmują skoro tego wcale nie ma >>?
mentalnosc polskiego polityka, powiedzieć ładnie brzmiace zdanie (pracujey nad tym, jesteśmy w trakcie.., prace posuwają sie na przód) a tak naprawdę ch*ja robią. Bardzo dobry przykład zdemaskowania polityka na kłamstwie. ps ma ktoś całośc tej dyskusji ? ciekawe co odpowiedziała

azerbejdzanification

2012-02-16, 21:54
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Z tego miejsca chciałbym podziękować ogromnej rzeszy yntelygętnych, młodych, wykształconych (w technikach i wyższych szkołach hotelarstwa lub kosmetologii), którzy są turbo światowcami, bo oglądają i doceniają wysoki poziom wiadomości i rozrywki na tefauenie, za wachę za 6 zyka, za poziom refundacji leków niższy niż w Meksyku, za najdroższe i zarazem najgorsze jakościowo autostrady, których i tak prawie nie ma, a jak są to nikogo nie stać na opłaty za przejazd, za najdroższe na świecie stadiony, za próby rozj***nia KGHM, za rozj***nie programu nauczania w liceach (będzie jeszcze więcej młodych yntelygętnych), za 2 lata życia, które zostaną każdemu Polakowi po przejściu na emeryturę, za sp***olenie sprawy gazu łupkowego, a co tam, niech bogacą się bracia Rosjanie, za to, że rosyjscy opozycjoniści zwracają uwagę naszemu Słońcu Peru, że r*chają nas ze śledztwem smoleńskim, za to, że z protokołów obrad sejmu wykreślane są kłamstwa naszej kochanej władzy, za to, że wydajemy Białorusi opozycjonistów uniemożliwiając w konsekwencji tego zajścia zmian demokratycznych w tym kraju i przesunięcie granicy strefy wpływów Rosji dalej od nas, za inflację i kurewskie ceny wszystkiego, za majstrowanie przy wskaźnikach ekonomicznych tak by motłoch wierzył, że jesteśmy zieloną wyspą, za upolitycznienie kierownictwa GUS-u by były dobre wyniki, za trwające 4 lata próby ocenzurowania internetu, które skończyły się podpisaniem ACTA, za ukręcenie łba aferze hazardowej, która kosztowałąby kilkanaście mld rocznie, a rozpamiętywanie, że Lepper był podsłuchiwany oraz za długie listy przekrętów działaczy peło i nazywanie każdego kto ma oczy i widzi jak jesteśmy r*chani moherem, zgodnie ze światowymi trendami z tefauenu. Serdeczne Bóg zapłać. Chyba Stalinowi i Hitlerowi udało się faktycznie wymordować elitę tego narodu, bo wszędzie od morza po góry spotkać można tępe gówno, j***ny plebs łykający bajki, który przegrałby zawody na inteligencję z owczarkiem niemieckim.



k***a zajebiście czasami przeczytać taką wypowiedź. Przynajmniej widzę że nie tylko ja tak myśle o tych sp***oleńcach z peło.

damban

2012-02-17, 16:38
Czemu się dziwicie? Wyrwali kobietę z kuchni i posadzili na stołku ministra to skąd miała wiedzieć.