18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Joanna Mucha a polska III liga hokeju ;)

palczi • 2012-02-15, 18:43
Nasza szanowna pani minister znowu "zabłysnęła" :lol:

diabełzeszczegółu

2012-02-15, 22:42
prosze Cie crossfire...
za to miał Giertycha w MEN który wprowadził swoją słynną furtkę do matury.
Lipiec ministrem sportu? Korupcja + sportowcy nie radza sobie z polityka ( patrz pzpn).
Jerzy Polaczek - polityk , prawnik - minister transportu.

chodzi o zasadę - rządy biorą osoby niewykwalifikowane na dane im stanowiska.

Ra...........or

2012-02-15, 22:52
Cytat:

Widzę, że polityka na sadolu zagościła na dobre pora więc usunąć konto i poszukać czegoś nowego.




Nikt cię tu nie trzyma, wysuwaj a nie pie**olisz.


Cytat:

Ostatnio A. Merkel opierodoliła Tuska w przemówieniu publicznym, które było na pierwszych stronach gazet w całej Europie. W naszej Wyborczej było również, tyle że ten fragment nieprzyjemny dla naszego kochane kaszubka został pominięty.




Możesz podać linka do tego przemówienia po polsku albo po angielsku? Albo chociaż powiedzieć o co chodziło? Bo mnie zaciekawiłeś.



stud3nt - święte słowa

plugnplay

2012-02-15, 22:56
kasztan ty peowska suko..
przestan pie**olic, to ze ktos jest przeciwko platformie nie znaczy ze jest k***a za pis! krew czlowieka zalewa jak sie slyszy takie pie**olenie, spoleczenstwo jest tak oglupione, zapie**alaja jak k***a lemingi za rudym, puszczaja sondaz w internecie i jest 20% na po i 18% na pis, a na drugi dzien w tvn juz jest oficjalny sondaz z wynikami 40% dla po i 10% dla pis, wycinanie wypowiedzi z kontekstu w faktach, w tych czasach nie ma juz tv niezaleznej, wszystkie stacje sprzedane, dlatego ludzie walcza z ACTA bo to ostatnie co im zostalo na obiektywna ocene.
platforma to tylko i wylacznie PR bo specjalistow k***a nie ma, do tego jeszcze ta mucha, ktora dala j***nemu cieciowi 600tys premii za k***a mega bubel!!
to sie teraz wk***ilem na wieczor..

ps. ja tu nie chce drugiej zielonej wyspy ja tu chce druga islandie, chce, aby w rzadzie byli specjalisci i eksperci w swojej dziedzinie, a nie k***a fantasci, bajkopisarze i fryzjerzy muchy

Ra...........or

2012-02-15, 23:04
Dostałem taką oto wiadomość od pana Ja-ah-qu-ub-el więc wrzucam:


Cytat:

http://www.wykop.pl/ramka/1023791/dlaczego-gazeta-wyborcza-usunela-dwa-wazne-zdania-z-wypowiedzi-merkel/


jak mozesz to wrzuc pod tematem, bo mi konto zablokowali


Veetoo

2012-02-15, 23:06
diabełzeszczegółu napisał/a:

veetoo

to powiedz na kogo miałem głosować?



Facet, nie będę ci mówił na kogo masz głosować. Co ja jakiś autorytet?

Chodzi mi o podejście ludzi do głosowania. A dokładnie głosowanie na mniejsze zło - czytaj głosowanie na PO by nie wygrał PiS. I argumentowanie to tylko w ten sposób, że PiS robił nam złą famę za granicą. No weź skończ... Dla mnie ważna jest głównie gospodarka i tu ani PiS ani PO (a wcześniej SLD, AWS itd) nie potrafiły sobie poradzić. System do gruntownej przebudowy...

Jak mi się znudzi życie to rozpie**olę się pod sejmem.

diabełzeszczegółu

2012-02-15, 23:16
masz racje.
Tylko że nie głosowałem przeciw PIS za famę za granicą ale za taki sam burdel jaki robi teraz platforma.
Afera węglowa (+ samobójstwo Barbarą Blidą), korupcja, trzymanie sie stołka za wszelka cene - koalicja z kretynami.
Szkoda słów

a jak już sie rozpie**olić to chociaż z całym tym cyrkowym- chlewem


ccrossfire

2012-02-15, 23:17
Giertych, pomimo ze kolesia nie trawie, mial obcykany angielski + akcent, zmiana lektur (gdyby wprowadzic) bylaby zajebista. Matura - fail. Zreszta upadek edukacji od 90's jest failem.
Kaczory - czy wam sie podobaja czy nie, jeden prof. doktor hab. Prawa, drugi doktor hab. Prawa - to mimo wszystko o czyms swiadczy. Wipler - wolnosciowiec, wspoltworca KoLiber, typ z ramienia UPR. Wspolpraca z osobami takimi jak Prof. Wiszniewski, Kornel Morawiecki, Jan Olszewski, etc(Wiszniewski - projektuje reforme szkolnictwa wyzszego - precz z magistrami hotelarstwa- Olszewski - jezeli nie znacie to zle o was swiadczy ;D, Morawiecki jw. + reforma edukacji). Ostatnio pis proponowal wprowadzenie systemu kanadyjskiego (emerytury) zajebiste rozwiazanie, zwazywszy na nasz burdel, PSL i PO od razu na nie. Bo przyjaciele z ZuS'u by na tym stracili. Btw dziwie sie ze nikt nie zwraca uwagi na PSL, to on jest zwykle koalicjantem i to on blokuje wszelkie zmiany.

Smiesza mnie wasze polityczne dyskusje. Nie mowie ze tvn wam spral mozgi i won do TV trwam. Poprostu przeczytacie kilka artykulow we Wprost, Newsweek + GW i od razu traktujecie to jako prawde objawiona. Nie macie podstaw ekonomii a po przeczytaniu felietonu dajecie sobie reke upie**olic ze tak jest, koniec i kropka.

Nie jestem krynica madrosci ;D, wiem ze pis tez zj***l. Ale porownujac go do reszty rzadow, pis wychodzi najlepiej. IMAO KNP/UPR>>PiS>kolko teatralne>PO=PSL=SLD=RPP.

@diabełzeszczegółu
Jaka fame za granica? PIS pyskowal przeciw Rosji i wlasnie tak wyglada polityka zagraniczna. To nie dziala tak, ze dasz dupy wszystkim wokolo i bedziesz sie zastanawial czy ci za to zaplaca. Tutaj chodzi wlasnie o szczekanie. Dzieki temu ue szla na ustepstwa i ladowala wiecej kasy w Polske, zeby Kaczor przestal blokowac naszych drogich przyjaciol.

Bilda, gdyby nie miala nic na sumieniu to by sie nie zabila. Widocznie miala bardzo duzo. Btw, walka z korupcja to bardzo dobra rzecz, przynajmniej w Polsce. No ale ty np. wolisz zyc w tym bajzlu.

Btw, nie mozna tak poprostu przyjechac na koniu, w zlotej zbroi i zbudowac od fundamentow nowa lepsza Polske. Najpierw trzeba pozbyc sie skorumpowanych smieci trzymajacych wladze za kulisami.

Cz...........el

2012-02-15, 23:42
@plugnplay - suko to możesz zwracać się do swojej starej. Ile razy mam pisać, że nie jestem za j***nym PO tępaku. Ja po prostu nie lubię PISu koniec kropka.

diabełzeszczegółu

2012-02-15, 23:46
co wy sie tak doj***liscie do mnei o ta fame za granica? nic takiego nie pisalem a juz druga osoba sie o to przyczepia...
crossfire - nie musisz mi tłumaczyć zasady działania polityki zagranicznej a czy nie sadzisz że wymiana bez obrażania się i ostentacyjności jest niemożliwa ?

Blida miała dużo na sumieniu i sie zabiła ? Bronia funkcjonariuszki ktora ja zatrzymywala ? tutaj nie ma nic podejrzanego ?
a może Ty rozumiesz walke z korupcja jako likwidacje jej swiadkow ?





masabitumiczna

2012-02-15, 23:52
@ccrossfire - Leszek nie był profesorem, pracował na stanowisku profesora...
"Ale porownujac go do reszty rzadow, pis wychodzi najlepiej."
Co do PiS'u to jest tak samo zakłamana banda idiotów jak cała reszta PO/SLD/PSL...
Jak rządzili to walczyli z kibolami (sądy 24h itp), a teraz, że kibole to patrioci...
Dzisiaj krzyczą że rząd walczy z wolnością w internecie itp (ACTA), ja za rządów PiS miałem wjazd na chatę, konfiskatę komputerów i sprawę w sądzie...

pozdro

skival

2012-02-15, 23:53
Ja-ah-qu-ub-el dałbym Ci jeszcze kilkadziesiąt tych browarców...tak trzymaj.

plugnplay

2012-02-15, 23:57
@kasztan
mam lepsze okreslenia dla mojej matki, a ty widze cisniesz odrazu po starych, jak ostatnia ciota,
nie jestes za po, ale ostro ich bronisz bo wedlug ciebie to mniejsze zlo? od pis? dlatego mowie ze trzeba nowego rzadu, ekspertow, a nie tych gamoni ktorych mamy teraz

ccrossfire

2012-02-15, 23:58
@kasztan_85
Tak jak okolo 50% spoleczenstwa. I co tym wnosisz? Nic, poprostu pokazujesz, ze twoje osobiste sympatie sa wazniejsze niz zycie w normalnym kraju. No sorry, ja tez nie lubie pisu, ale jeszcze bradziej nie lubie zlodzieji i bezpieczniakow. Ludzie z pisu mnie draznia, denerwuje mnie to ze to nie jest jasno okreslona partia tylko moloch zlozony z zespawanych liberalow i socjalistow. Ale laczy ich jedno (nie, nie kaczka) walka z ta kreatura ktora od polwiecza nazywamy "rzadem Polskim". Ci ludzie, udolnie czy nie walcza z korupcja i probuja zreperowac system w Polsce. Czemu jest na nich taka nagonka? Albowiem wlasciciele wiekszosci mediow w Polsce to emerytowana czesc aparatu bezpieczniackiego. Michnik - GW/ONET, Urban - NIE, Kotlinski - FiM, Lis - Wprost, M. Walter - TVN ("W lutym 1983 był rekomendowany przez Jerzego Urbana na stanowisko głównego konsultanta w planowanym zespole propagandowym, mającym poprawić wizerunek służb: SB, MO, ZOMO."). To sa fakty, ci ludzie i ludzie trzymajacy wladze pod koniec i po upadku PRL'u sa przyjaciolmi, przebywaja na tych samych salonach, pija razem. W momencie jak Olszewski (Korwin, Macierewicz tez) ruszyl te maszyne to od razu sie go pozbyto. PiS tez probowal to rozwalic, no i skonczylo sie tak, ze nienawidzi go cala Polska.
...
Think about it.



edit. @masabitumiczna

Nie napisalem ze Pis jest zbawca swiata. Poprostu udowadniam, ze pisanie PO>PIS jest bynajmniej nie na miejscu.
Lech byl prof. nadzwyczajnym. Dostal by profesure zwyczajna, ale no coz.. 1. jako prezydent nie wykladal. 2. no teraz to juz nie dostanie...

edit edit

Zrobienie z Bildy meczennicy mnie smieszy. Jak mozna sie na to lapac? Gdyby telewizja chciala, to by z Hitlera meczennika zrobili. (znam ludzi, POLAKOW, ktorzy twierdza ze Stalin byl dobry i robil to co musial...)

Pilot_Tupolewa

2012-02-16, 00:41
pie**olicie głupoty. I ch*j, że się nie zna na sporcie.
Listkiewicz i Lato się znają i co k***a zrobili z naszą piłką!
Przynajmniej ma kobieta luz i dystans do tego. I jakoś się prezentuje.

Kto z Was zna zasady rozgrywek, zasady gry, wszystkich dyscyplin sportowych itp? Albo przynajmniej 25%!

WolframowyKowal

2012-02-16, 00:44
hem hem, chciałem się wk***ić na pojazd po technikach, bo uczęszczam do jednego z nich, ale k***a jak zacząłem wgłębiać się w wypowiedź Ja-ah-qu-ub-el , oraz innych użytkowników przeszło mi momentalnie.
Jak to jest że na stronce o adresie sadistic można znaleźć tylu trzeźwo myślących ludzi z głowami na karku się pytam się?

No, ale przejdźmy do rzeczy wg mnie:
-za mojego krótkiego życia to PiS był najlepszym wyborem - nie podobało mi się parę rzeczy ale,
walczył z korupcją i próbował coś ogarnąć to na plus. Wydaje mi się ,że walka o Polski kapitał państwowy była rzeczą dobrą (no bo k***a, jak jedna z największych w europie stocznie jest zamykana a niemcy w swoich z robieniem statków się nie wyrabiają chyba coś nie halo?)
-ktoś mówił coś o sądach 24h, no to chyba też dobrze bo jak wiadomo w Polsce takie rozprawy mogły by trwać wieczność a za niewinność raczej cię nie posadzą.

Co do blidy
@up somewhere
"Blida miała dużo na sumieniu i sie zabiła ? Bronia funkcjonariuszki ktora ja zatrzymywala ? tutaj nie ma nic podejrzanego ?"

to chyba nie była broń funkcjonariuszki? tylko jej Rewolwer - rewolwery o ile mi wiadomo, a oczywiście mogę się mylić nie są bronią służbową w Polsce