18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Joanna Mucha a polska III liga hokeju ;)

palczi • 2012-02-15, 18:43
Nasza szanowna pani minister znowu "zabłysnęła" :lol:

Candem

2012-02-15, 21:44
Az sie zalogowalem zeby odpoweidziec (tak chce medal).
No wiec zgadzam sie z postem Ja-ah-qu-ub-el, po za jednym malym szczegolem.
Na zwykly gaz r*chaja nas ruscu, a na GAZ LUPKOWY r*chaja nas amerykanie.
To Amerykanie dostali ten gaz za psi grosz i to oni maja koncesje + oni maja patent na wydowbywanie tego gazu (i tu przy okazji mowimy hello ACTA jak bysmy chiceli w inny sposob (podobny) wydoboywac na wlasna reke ten gaz).

Cz...........el

2012-02-15, 21:47
Widzę, że polityka na sadolu zagościła na dobre pora więc usunąć konto i poszukać czegoś nowego. Wszystkiemu winny Jareczek i jego internetowi trole pokroju Ja-ah-qu-ub-el. Trzeba przyznać, że potrafi ruszyć ciemną masę gadając słodkie pierdy jak jego guru. Krytyka najważniejsza a od siebie nic. Banda idiotów wymienia co rząd sp***olił ale nie potrafi powiedzieć jak wprowadzić reformy lepiej. Takie pie**olenie żeby popie**olić. Też uważam ten rząd za kiepski ale żadna inna partia nie jest w stanie powiedzieć jak lepiej przeprowadzić te j***ne reformy skupia się tylko na krytyce nie dając nic od siebie.

I wygląda to tak że Ja-ah-qu-ub-el powie, że tefałen to zło oglądajcie tylko tv Trwam a gimbusy takie jak:

Cytat:

zsflogo, palczi, nurgiel, kulawyyogi, EMIO093, swiezy, kuksik, kerim85, carlos87, Siemek, lukaszcls, bloodwar, jasnejasne, Poltavsky, Rezystor, darq921, paul150, glinglqnglowy glunglak, grejfrut88, rallymaciek, alkr, maxs90, stich69, zmutowangrzechotnik, wojtas2112, DurAntch, Pjess, Rience, czaja321, LukasMale, neil, dziku2, Ant1984, Fedor87, hell.no, jaras0303, ccrossfire, Carol, Veetoo, ciacho9595, dhany, sohy, casimus, Exoone, kevlarx, Koorn, Dante69, red1791, bosmanZGR, kiljas001, marekeasy, Raynor, konował, Wdr, Streszczu, pysiu15, stud3nt, Eter, BiOoSs, czubens, khalifa, sowiak92, bingo100, Bengajlo, blood17, kaiel, Diral, Kamiiru__, ~Tołdi



no to oczywiście " on ma racje tefałen jest zły oglądajmy tv trwam, nie wiemy czemy tefałen jest zły ale skoro tak powiedział to my banda gimbusów wymieniona powyżej też tak uważamy".

Tylko jedno mi się rzuca na myśl jak czytam te pierdy i widzę debili którym się to podoba:



ostatni

2012-02-15, 21:54
kasztan_85 napisał/a:

I wygląda to tak że Ja-ah-qu-ub-el powie, że tefałen to zło oglądajcie tylko tv Trwam a gimbusy takie jak:



Gratuluję spranego mózgu i świetnego odtworzenia schematu myślenia, który zaprogramowały w twoim umyśle nasze niezależne media: "krytykujesz donka to jesteś moherem i oglądasz rydzyka" :homer:

Dzoshu

2012-02-15, 21:55
Rzygam już tym politycznym szambem, zróbcie wszystkim przysługę i załóżcie jakiegoś bloga na którym będziecie sobie wzajemnie lizać dupska. Czy nie może zostać chociaż jeden portal bez krytyki politycznej ? Niedługo się zrobi z tego onet gdzie każdy głodny posłuchu burak będzie wrzucał jaki to Tusk jest zły w każdym możliwym temacie chociaż nikt tego nie będzie czytał. Co wy macie jakąś misje życiową, żeby wrzucać tematy, że rząd jest zły ? Jest w tym jakiś cel ?

Myślisz że Tusk jest zły ? To zajebiście ! Tak samo myśli (wstaw liczbę piw jakie dostają tematy o aktualnym rządzie). Pogratulować oryginalności. Nic nowego, suchar i bieda.

Albo prośba do adminów - zróbcie dział "POLITYKA" i wypie**alajcie tam całą radosną twórczość buraków którzy tworzą temat za tematem, tak żebym ja - użytkownik portalu "Sadistic" nie musiał odnosić wrażenia, że czyta jakieś forum Polityka.pl.

Do...........ka

2012-02-15, 21:59
Veetoo napisał/a:

"Naród wspaniały, tylko ludzie k***y."

@DonKluseczka
"Zielona wyspa to zasluga tego ze nasz kraj nie jest tak silnie powiazany ze swiatowa gospodarka."

W jakiej ty firmie pracujesz? W obecnej chwili nawet na pie**oloną, nie wiem np. piekarnię oddziałuje to co się dzieje za granicą.


"To zarzady spolek ktore wykonuja autostrady A PÓŹNIEJ USTALA CENY PRZEJAZDU (look it up) inkasuja najwieksze kwoty, i to ich trzeba obarczać za bycie ch*jami. ALE, ALE. Całe szczescie mamy w Polsce cos takiego jak wolny rynek. Chca narzucić 1000zł za przejazd? Niech narzuca, maja do tego prawo. Wszystko lezy w gestii kierowcow. Wystarczy zrobic bojkot i juz ugna sie im kolana."

pie**olisz takie bzdury, że aż przykro to czytać. Przejrzyj ustawę kto ustala maksymalną kwotę za przejazd.
http://prawo.legeo.pl/prawo/ustawa-z-dnia-27-pazdziernika-1994-r-o-autostradach-platnych/

@diabełzeszczegółu
"nie znasz hasła "mniejsze zło"? 80% ludzi których znam głosowało na PO tylko dlatego żeby PIS nie ośmieszył kraju."

Niestety mam masę (ciemną zresztą) tego typu znajomych



Co do pierwszego, to napisalem nie TAK SILNIE. Mogłem dodać słowo "AŻ". Nie aż tak silnie jak przykładowo Niemcy czy Francja. Wiem ze gospodarka jest zglobalizowana, nie musisz mi tego tlumaczyć.

http://finanse.wnp.pl/financial-times-dlaczego-polska-uniknela-recesji,113404_1_0_0.html

A co do drugiego, to przepraszam, masz racje. Bez obrony dla mojej osoby.

Generalnie jestem wolnościowcem (ale takim hardcore'owym jak Mikke); więc im mniej państwa w gospodarce (poza kluczowymi sektorami jak energetyka itp) tym lepiej; musisz przyznać.

Pzdr, choć mnie zj***łeś to się należało :oops:

diabełzeszczegółu

2012-02-15, 22:00
Ja-ah-qu-ub-el

bo taka prawda - widać po tematach które poruszasz że chyba blisko Ci do PiS-u (zagadka katastrofy smoleńskiej)

i dziwne że tak u wszystkich widzisz manipulację ale u siebie już nie...


Prawda jest jedna:
Każdy jeden rząd nas okradał i każdy następny będzie to robił
Kiedy ministrem finansów był ekonomista ? mało mamy profesorów ekonomii?

od zawsze kumple kumplom...

Cz...........el

2012-02-15, 22:02
Ja-ah-qu-ub-el - szkoda klawiatury żeby Ci tłumaczyć jak bardzo Ty masz wyprany mózg przez nasze ZALEŻNE media. Pewnie się zaraz trafi jakiś palant co mi karze wypie**alać. Z góry mówię ch*j Ci w dupę

stud3nt

2012-02-15, 22:08
DonKluseczka napisał/a:

@Ja-ah-qu-ub-el

Nie powstaja autostrady- zle. Powstaja - zle, bo drogie, bo w złym stanie. A kto te autostrady wykonuje? No prywatni wykonawcy. Tu masz mapke http://tnij.org/pgdi Jak dla mnie duzy postep w stosunku do tego co bylo 10 lat temu. Jasne, ze nie sa to jeszcze niemieckie standardy, ale na cos takiego trzeba pracowac LATAMI. Wiesz co jest problemem w tym kraju? polaczkowanie. To zarzady spolek ktore wykonuja autostrady A PÓŹNIEJ USTALA CENY PRZEJAZDU (look it up) inkasuja najwieksze kwoty, i to ich trzeba obarczać za bycie ch*jami. ALE, ALE. Całe szczescie mamy w Polsce cos takiego jak wolny rynek. Chca narzucić 1000zł za przejazd? Niech narzuca, maja do tego prawo. Wszystko lezy w gestii kierowcow. Wystarczy zrobic bojkot i juz ugna sie im kolana.



Zasadniczo się zgadzam, ale pominąłeś fakt, że mamy najwyższe opłaty za autostrady w Europie, jesteśmy w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o cenę 1km autostrady, a ich jakość końcowa w porównaniu do zachodnich autostrad jest ch*jowa.

Poj***ne jest też to, że płacimy na j***ne drogi CIĘŻKIE pieniądze. Ktoś już wyliczył, że gdyby same tylko zyski z opłaty drogowej (tj. akcyza i VAT w paliwie) naprawdę przekazywać na drogi, to mielibyśmy nasrane autostradami od Zakopanego po sam Gdańsk. Nawet przy obecnych cenach, wliczając koszty utrzymania i budowy pozostałych dróg. Tymczasem ta kasa sp***ala na boki albo do srusu.

I sprawa zasadnicza. Wypie**alaj mi stąd z 'polaczkiem' i zbliżonymi określeniami. To pojęcie zostało stworzone przez pie**olonych zaborców i używane było z pełną pogardą. Używanie go przez Polaka przeciwko Polakowi to j***ne kurewstwo.

DonKluseczka napisał/a:

Dluzszy czas pracy? No, k***a, niestety trzeba. Zyjemy dluzej, a system emerytalny, ktory funkcjonuje w Polsce jest w ch*j przestarzaly. Bez przedluzenia wieku emerytalnego wszystko sie rozpie**oli. Mam dla Ciebie alternatywe. Po prostu zacznij oszczedzac na wlasna reke. Trzec filar. Prywatne fundusze emerytalne. Wystarczy chciec, nie patrzec na Państwo.



Z całym szacunkiem, ale pie**olisz. System emerytalny i tak się rozpie**oli, to więcej niż pewne. Działa on na zasadzie piramidy finansowej. Z tą tylko różnicą, że po jebnięciu całości Madoff dostał ileśset lat pierdla, a u nas winnych nie będzie.

Odkładam pieniądze na trzecim filarze, bo na posrany rzad nie będzie co liczyć, oni z głodu nie umrą. Ale oszczędzanie nie jest proste, skoro państwo wpie**ala się do moich pieniędzy i ogromną ich część rabuje. Ceny rosną, zarobić jest coraz trudniej - taka to j***na zielona wyspa, jak z koziej dupy saksofon.

DonKluseczka napisał/a:

Co do ACTA to powiem tyle: obecni rzadzacy to old schoolowcy. Zaloze sie ze wiekszosc z poslow i senatorow ma ch*j pojecie o necie, o P2P itd. Wiec tu nie chodzi o to ze sa ŚWIADOMIE marionetkami wielkich korporacji i dostaja za to fure siana. Po prostu podpisuja traktat nad ktorym gdyba caly swiat. Nie chca byc odmiencami. Globalna polityka rzadzi sie swoimi prawami. Nasi chcieli wyjsc przed szereg, nie do konca wiedzac dlaczego. No i sp***olili, z kretesem. Zawiodl Boni. To ze maja przestarzale myslenie, to ich zgubi tak nawiasem mowiac. Ale to kazda partie; zarowno PO jak i PiS czy RPP.



Jeśli masz rację, to powiem: skoro oni są takimi debilami, to musza WY-PIER-DA-LAĆ!!! Kto by k***a widział, żeby debile kierowali krajem. Zrobisz mordercę ministrem sprawiedliwości?

A ACTA to nie tylko internet i ściąganie gier/programów/filmów, poczytaj trochę...

DonKluseczka napisał/a:

Jakie majstrowanie przy wskaznikach? Zielona wyspa to zasluga tego ze nasz kraj nie jest tak silnie powiazany ze swiatowa gospodarka. Mamy silny rynek wewnetrzny. To nie MACKI RZĄDU a normalni ludzie ktorzy albo z glupoty albo ze swiadomoscia nie zamkneli swoich portfeli a dalej inwestowali uratowali Polske przed kryzysem. Polecam obczaic przyczyny wielkiego kryzysu w USA.



Z całym szacunkiem, ale znowu pie**olisz. Bezrobocie już dawno przekroczyło 12%, normalnie k***a pie**olona zielona wyspa. Rząd Platfusów uprawia kreatywną księgowość na olbrzymią skalę, rabuje pieniądze z OFE, zmusza ZUS do zaciągania kolejnych kredytów na spłatę zobowiązań.

Kraj przed gospodarczym wypie**oleniem się uratowała przede wszystkim rosnąca szara strefa, a nie inwestorzy. Kryzys był i u nas, masa zakładów zredukowała zatrudnienie i ograniczyła produkcję. pie**olenie o 'zielonej wyspie' to zwykły pic na wodę wynikający z kreatywnej księgowości.

DonKluseczka napisał/a:

KGHM mnie wk***ilo. Przyznaje. Totalny brak kompetencji. Palnelo sie Donkowi. Wk***ili mnie jednak bardziej ludzie ze sztabu Tuska. Bo Tusk mam mowic. Sztab ma myslec. Z Białorusią nie znam kulis. Ale juz sobie wyobrazam polski rzad kolaborujacy z Łukaszenka w zamian za tony walonek. Cos widac musialo byc na rzeczy. Afery sa zawsze i wszedzie, w kazdym rzadzie, w kazdym panstwie. Nie jest to dobre, ale nie jest to tylko domena PO. Lepper mnie jebie, nie jest mi go wcale szkoda. Tylko wichrzył w państwie. Smolensk ch*jówka, ale Rosjanie sa jacy sa. Nie ma co na nich z szabelka, bo to juz nie te czasy. Mamy okazje ich wyjebac na polu energetycznym, i tego trzeba sie trzymac. Wyjebac ich w bialych rekawiczkach. Tak sie uprawia polityke



Podpisaliśmy umowę na gaz, która jest tak w ch*j niekorzystna, że od Niemiec do Paryża się temu dziwili. Jakim to cudem Polacy podpisali takie coś? Nie wspomnę już o tym, że umorzyliśmy Gazpromowi parę miliardów długu. Za nic. Widać wracają stare czasy przyjaźni i współpracy gospodarczej z ZSRR - my dawaliśmy im węgiel, w zamian za co oni brali od nas węgiel.

Przewały są normalnym elementem pracy rządu - zgoda. Ale nie będę tu przytaczał listy przekrętów obecnych rządów, bo strona rozj***łąby się parokrotnie. DOŚĆ, k***A! Przesadzili! Nie widzisz, co się k***a dzieje? Kraj nam rozpie**alają na drobne!

DonKluseczka napisał/a:

No wlasnie i jacy bracia Rosjanie z łupkiem, o czym Ty gadasz? Koncesje maja w wiekszosci Amerykanie. Wiesz dlaczeog? Bo posiadaja technologie i sprzet. Proste. Nie pie**olmy jeszcze ze wszystko stracone, gdy odwierty dopiero raczkuja i na razie ch*j z tego jest i bedzie przez najblizszych pare lat



Gazprom ma już 20% koncesji na wydobycie gazu łupkowego. Nigdy nie pozwolą nam wykorzystać tego gazu. Amerykanie chcą nas zmusić do podpisania ACTA chroniącego patenty. Kto ma patenty na wydobycie gazu łupkowego? Hamburgery. Jesteśmy upie**oleni, do widzenia.

A jeśli zacznie się wydobycie, będzie to tak popie**olone, jak z węglem.Mamy jedne z największych złóż w Europie. Tymczasem zamykamy wydobycie, bo się nie opłaca. A cena tego surowca zapie**ala ostro do góry i pochłania coraz większą część dochodów przeciętnej rodziny.

Tak że nawet jeśli tylko my będziemy wydobywać gaz łupkowy bez niczyjej pomocy (nierealne), to jego cena poszybuje w kosmos. Już chyba lepiej wysadzić te złoża w p*zdu i mieć spokój...

kasztan_85 napisał/a:

Widzę, że polityka na sadolu zagościła na dobre pora więc usunąć konto i poszukać czegoś nowego. Wszystkiemu winny Jareczek i jego internetowi trole pokroju Ja-ah-qu-ub-el. Trzeba przyznać, że potrafi ruszyć ciemną masę gadając słodkie pierdy jak jego guru. Krytyka najważniejsza a od siebie nic. Banda idiotów wymienia co rząd sp***olił ale nie potrafi powiedzieć jak wprowadzić reformy lepiej. Takie pie**olenie żeby popie**olić. Też uważam ten rząd za kiepski ale żadna inna partia nie jest w stanie powiedzieć jak lepiej przeprowadzić te j***ne reformy skupia się tylko na krytyce nie dając nic od siebie.



Nikt Cię tu nie trzyma, możesz śmiało wypie**alać, pomacham chusteczką na pożegnanie.

Rozwiązanie jest bardzo proste i znane tutaj wszystkim - niech rząd zredukuje administrację do minimum, sprywatyzuje szkolnictwo i służbę zdrowia, zlikwiduje wszystkie podatki oprócz dochodowego obniżonego przynajmniej dwukrotnie. Słowem - niech odpie**oli się od pieniędzy obywateli, oni sami zrobią z nich dużo lepszy użytek!

Przytoczyłem to skrótowo i z litości nad leniem, któremu nie chciało się sadola czytać. Jak to sam powiedziałeś, krytyka najważniejsza, a od siebie nic...

Plecionkarz

2012-02-15, 22:20
maxs90 napisał/a:

@up k***a po to by ściągnąć fanów piłki którzy popchną cała gospodarkę wydając nie małe pieniądze ( na gastronomie , transport, handel ,bilety) ,a żeby wyciągnąć to najpierw trzeba włożyć . poza tym stadiony teraz nie tylko służą do grania w nogę ,ale i koncertów itd co daje zarobek i utrzymuje stadion. Twoje pytanie jest na poziomie podstawówki ,albo i gorzej



RPA przez organizację Mistrzostw Świata straciła około 3 mld funtów. Bardzo bym się cieszył jakby Polsce się udało zarobić ale jakoś w to nie wierzę.

diabełzeszczegółu

2012-02-15, 22:20
@up
no i zgadzam sie z Toba stud3nt, jest burdel, przekręty, korupcja i wielkie rządowe gówno tylko powiedz mi na kogo mam głosować...?

Pis zrobi to o czym napisałeś ?
Korwin-Mikke - sam jak Rambo?
Palikot?
SLD?
PSL?
...?

wojas30

2012-02-15, 22:21
Wielcy k***a pie**oleni patrioci się znaleźli. Zejdź z fotela i go przewietrz bo od pierdzenia w niego już nawet roztocza nie chcą w nim żerować.

ccrossfire

2012-02-15, 22:26
@diabełzeszczegółu

Cytat:

Kiedy ministrem finansów był ekonomista ? mało mamy profesorów ekonomii?



Zyta Gilowska - minister finansów w rzadzie Jarosława Kaczyńskiego. Jest profesorem doktorem habilitowanym nauk ekonomicznych. Pomimo przynalezenia do partii odchylonej socjalistycznie jest wolnosciowcem. Pisala felietony dla Najwyzszego Czasu.

Do...........ka

2012-02-15, 22:34
@stud3nt Co do wysokich cen za autostrady - totalnie sie zgadzam. Mowilem tylko o zwalaniu wszystkiego na rzad. O tym, ze panstwowa administracja rozpie**ala pieniadze - wiadomo. Zgadzam sie ponownie - niestety taki jest ch*jowy charakter polskiej biurokracji.

Cytat:

I sprawa zasadnicza. Wypie**alaj mi stąd z 'polaczkiem' i zbliżonymi określeniami. To pojęcie zostało stworzone przez pie**olonych zaborców i używane było z pełną pogardą. Używanie go przez Polaka przeciwko Polakowi to j***ne kurewstwo.



O nie, nie - nie rob ze mnie ch*ja - ja kocham ten kraj, jego historie i ludzi ktorzy potrafili za niego walczyc i umierac. Zgadzam sie ze 'polaczek' (celowo z malej litery) to mocne okreslenie - ale, ziomuś, jak okreslić skorumpowana administracje, nieudolne, oportunistyczne rządy grające pod słupki poparcia i wreszcie takich wiesz, jedermanów, społeczniaków pie**olacych na lewo i na prawo jak to jest zle, jaki to CZWARTY ROZBIÓR i kondominium rosyjskie itd. Wk***ia mnie to. Polaczek to stan umysłu. Taka psiocząca p*zda. Niezaleznie od narodowości.

Cytat:

Z całym szacunkiem, ale pie**olisz. System emerytalny i tak się rozpie**oli, to więcej niż pewne. Działa on na zasadzie piramidy finansowej. Z tą tylko różnicą, że po jebnięciu całości Madoff dostał ileśset lat pierdla, a u nas winnych nie będzie.

Odkładam pieniądze na trzecim filarze, bo na posrany rzad nie będzie co liczyć, oni z głodu nie umrą. Ale oszczędzanie nie jest proste, skoro państwo wpie**ala się do moich pieniędzy i ogromną ich część rabuje. Ceny rosną, zarobić jest coraz trudniej - taka to j***na zielona wyspa, jak z koziej dupy saksofon.



Po pierwsze szacun za myslenie i działanie co do trzeciego filara. A po drugie - jasne, ze sie rozpie**oli. Ale trzeba go łatać póki nie pojawi sie REALNA mozliwosc zmienienia go. Tak uwazam. Nie mowie, ze jest on dobry, jest on ch*jowy, ale obecnie, moim zdaniem, niemozliwym jest tak po prostu wypie**olenie go z dnia na dzien i zastapienie czyms lepszym. Może sie myle, żaden ze mnie spec - wypowiadam moją opinie.


Co do zielonej wyspy - nigdy nie powiedziałem ze wierze w ta idee. Powiedzialem tylko, ze fakt, ze Polskie PKB uniknelo megaspadku, a Polska nie ucierpiala BARDZO jest zasluga polskiego rynku wewnetrznego i polskich konsumentow. Ok, bezrobocie 12% - ale popatrz na kraje PIIGS. Tam dopiero jest jatka. Co do szarej strefy - nie wiem ile w tym prawdy, możliwe, że jest tak jak mówisz.

Co do gazu, jesli jest tak jak mowisz, no to ch*jówka. Aczkolwiek jestem optymistą z natury, i wole poczekać jak sprawa sie rozwinie. Najwyżej później przyznam Ci racje.

Generalnie, podsumowaujac, zgadzam sie ze administracje powinno okroic sie do mozliwe minimalnych rozmiarów - maks wolności dla obywatela. A Polacy powinni wziąć sprawy zwiazane z gazem łupkowym w swoje ręce; ew przy asyście hamburgerów ale z rzeczywista korzyscia dla Polski. Rząd powinien być stanowczy, a nie jest. A wiadomo jak to z nimi (hamburgerami) jest i z ich idea szerzenia pokoju na swieice. pie**olona policja światowa.

Tyla. Nasze opinie nie różnią sie bardzo; troszke nieprecyzjnie sie wyrazilem, ale to pod wpływem wk***ienia. Pzdr.

itemeczek

2012-02-15, 22:34
ccrossfire napisał/a:

@diabełzeszczegółu



Zyta Gilowska - minister finansów w rzadzie Jarosława Kaczyńskiego. Jest profesorem doktorem habilitowanym nauk ekonomicznych. Pomimo przynalezenia do partii odchylonej socjalistycznie jest wolnosciowcem. Pisala felietony dla Najwyzszego Czasu.



Jakis kasztan czy inny pajac zaraz napiszą, żebyś wyłączył trwam i poszedl ogladac TVN.

Cz...........el

2012-02-15, 22:39
@Up Pajac to Cie robił. A Zyta była jedyną rozgarniętą osoba w rządzie nieudacznika tylko teraz niepotrzebnie się w kampanii wpie**alała.

Prawda jest taka, że począwszy od AWS kończąc na PO x2 każdy rząd nas j***ł w dupę. Natomiast najbardziej mnie wk***iają telewizyjne szmaty niestety najwięcej ich zauważyłem w PISie. Wyjdzie jeden z drugim i pie**olą pod publiczkę jakieś głupoty sami nie mają pojęcia o czym mówią, niczym Graś po ataku na serwery .gov