18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

JKM o Islamie

Glugsti • 2013-06-04, 22:54


było wywalone do zbiorczego, a jak wiadomo, tam nikt nie zagląda poza samymi modami i garstką innych.
Co do filmiku - jak to mówią w życiu, jeśli dzień przed będziesz znał prawdę to przez 24h będziesz uchodził za idiotę

MrYeni

2013-06-04, 22:58
Ja głosuje na Korwina-Mikke, bo jako jeden z nielicznych mówi co myśli i faktycznie widzi w ciapatych problem. JKM EL PRESIDENTO!

Ronoaro

2013-06-04, 23:00
Sami ukręciliśmy bat na własną dupę. Teraz nawet nie możemy otwarcie powiedzieć z kim jest problem bo zaraz pojebce krzyczą: faszysta, rasista, ksenofob...

Ko...........ę

2013-06-04, 23:03
Też sobie k***a idola znaleźliście... :roll:

Glugsti

2013-06-04, 23:06
76200 napisał/a:

Też sobie k***a idola znaleźliście... :roll:



to nie jest idol, to jest człowiek który może nas obronić przed tym wszystkim co się dzieje na zachodzie pod względem społecznym i tym burdelu który jest tutaj. Tak więc 100 murzyńskich pał Ci w oko i życie do usranej śmierci pracując na darmozjadów z wiejskiej skoro tak Ci dobrze w tym co jest

ilves

2013-06-04, 23:08
Nie wiem jakie muslimy chciały by tu wyciągać łapę po socjal jak na zachodzie dostaną więcej.

coolfilip

2013-06-04, 23:12
@ilves

Najgorsze, czyli te, dla których nie pieniądz, tylko dżihad i islamizacja się liczą

danmaster

2013-06-04, 23:14
up, człowieku pomyśl troche, najpierw zachód, później my . . .
ludzie, jeśli tak naprawdę boicie się spojrzeć prawdzie w oczy to czekajcie az zamkną nas w bambusowe klatki.

Ko...........ę

2013-06-04, 23:15
Glugsti napisał/a:

pracując na darmozjadów z wiejskiej skoro tak Ci dobrze w tym co jest


Nie powiedziałem, że jest mi z tym dobrze. Mamy najbardziej ch*jowy rząd ever, ale jkm to pok*** i powinien się leczyć. pie**oli dokładnie to, co głupi tłum chce usłyszeć. Dojdzie do władzy i ch*j wielki zdziała a wtedy większość z was powie "co za pojeb, ja na niego nie głosowałem / głosowałam". Jesteście śmieszni :D Wy, ONR'y, młodzież wszechpolska i inne jkm'owe zjeby :D

Marian Pudzianowski

2013-06-04, 23:20
A wy dalej jęczycie o tych ciapatych jakby wam zagrażali w tej biednej Polsce bez socjalu. A pewnie wszyscy przed monitorami w sobotę usiądziecie i Mamedowi będziecie kibicować, j***ni hipokryci.

olex

2013-06-04, 23:22
no i co ze chcesz zagłosować jak i tak go na listach wyborczych nie bedzie;)

Meretrix

2013-06-04, 23:22
Zacznie się od tego, że we Francji, Niemczech czy Anglii powstanie partia islamska, zdobędzie większość w parlamencie, później ciapate wybiorą sobie ciapatego prezydenta i stopniowo zaczną wprowadzać prawa islamskie i po kulturze zachodniej. Pewnie im w meczetach każą przyjeżdżać do Europy i rozmnażać się jak szczury, to jest ich plan.

MrYeni

2013-06-04, 23:23
Marian Pudzianowski, nie jestem pewien czy trollujesz czy jesteś taki głupi.

Już teraz przyjeżdza do nas masa turków. Nie masz budek z kebabami w mieście? Bo w Rzeszowie na samym rynku jest koło 20 turasów. A Mamed? On jest muzułmaninem, ale w pełni zasymilowanym, mentalność w Czeczenii jest inna niż w jakimś Pakistanie. Khalidov jest uciekinierem z kraju pogrążonego ówcześnie wojną, gdzie sytuacja polityczna jest dramatyczna. Studiował w Polsce, ma Polską żonę. A-S-Y-M-I-L-A-C-J-A. To naprawdę ewenement wśród kozojebaków.