18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

JKM o Islamie

Glugsti • 2013-06-04, 22:54


było wywalone do zbiorczego, a jak wiadomo, tam nikt nie zagląda poza samymi modami i garstką innych.
Co do filmiku - jak to mówią w życiu, jeśli dzień przed będziesz znał prawdę to przez 24h będziesz uchodził za idiotę

Zaethrael

2013-06-05, 00:37
z internetu korzysta regularnie prawie połowa polaków :O :P Gdzie oni są gdy przychodzi czas na wybory ?


- W Szkole :D

zonk

2013-06-05, 00:38
Glugsti napisał/a:



to nie jest idol, to jest człowiek który może nas obronić przed tym wszystkim co się dzieje na zachodzie pod względem społecznym i tym burdelu który jest tutaj. Tak więc 100 murzyńskich pał Ci w oko i życie do usranej śmierci pracując na darmozjadów z wiejskiej skoro tak Ci dobrze w tym co jest


jakby ten "idol" pie**olony chciał coś zrobić w Polszy to dążyłby do tego a odkąd wyleciał z sejmu to tylko pie**oli i smuci i nikt się z nim nie liczy. Nawet w niektórych okręgach nie można było na niego głosować. Taki z niego wielki guru a nie potrafi dopilnować żeby wszystko było ok. Idź pan w ch*j. :idzwch*j:

samae

2013-06-05, 00:38
A pomyśleć, że jakiś czas temu mało go nie rozjechałem na placu trzech krzyży...

blezio

2013-06-05, 00:40
Odkąd zacząłem czytać felietony pana Janusz w Angorze, zrozumiałem że nie jest to zwykły dziwak, jak próbują go przedstwaić nam media, ale jeden z nielicznych ludzi którzy myślą trzeźwo. Z pewnością jest to człowiek, którego chciałbym zobaczyć przy władzy, nawet z czystej ciekawości.

Piweczko.

solton021987

2013-06-05, 00:56
linki do reszty:
/watch?v=eWSRy32AouY
/watch?v=Ytg-4z3_SAo
/watch?v=dv7jzZ0QpIo

Rottensparrow

2013-06-05, 01:05
k***a korwin ma racje, murzyni faktycznie zarzynają nas

solton021987

2013-06-05, 01:14
qrwa jak obejrzałem całość z ta baba to aż mi sie krew zagotowała jak można być takim poj***nym lewckim scierwem, typiara tłumaczy o tolerancji równości i o tym że korwin sie na niczym nie zna i za duzo gada, przy czym pyskata morda jej sie nie zamykała i dosłownie przekrzykiwała korwina i prowadzącego, wiec gdzie ta jej równośc? tepe babsko... oby zjawił sie ten jej ukochany murzyn i jej dupsko w pół rozerwał.

kalinka21

2013-06-05, 01:16
on w tym filmiku powiedział 1 słowo "wrócą"

Viaderoni

2013-06-05, 01:20
Taaa, Korwin wygrywa wszystkie sondaże w necie. King of the internet normalnie. A jak przychodzi co do czego to mieści się w granicy 4-5%. Drogę do legalnej władzy w Polsce wygrywa się tylko przez demokratyczne głosowanie. A prawda jest taka że wasz JKM ma mała szansę na zrobienie czegoś w tym państwie, bo go "zakrzyczą" w wyborach.

Moim skromnym zdaniem, jedzie TROCHĘ pod publiczkę z tymi hasłami. Jeżeli ktoś mnie merytorycznie przekona że jest on w stanie coś zmienić to na niego zagłosuję. Tylko niech się najpierw pojawi na kartach wyborczych. Bo samo głosowanie żeby jakiemuś politykierowi skoczy słupek poparcia z 5 do 6 czy 7 procent mnie nie kręci. Ale to wymaga czasu, którego nie mamy zbyt wiele.

Murekkk

2013-06-05, 02:00
Wydaje mi się, że większość internautów będzie głosować na Korwina - sam też tak zrobię.

szopekm

2013-06-05, 02:05
mnie tylko martwi jego wiek, ma juz 71 lat a najblizsze wybory czy to parlamentarne czy prezydenckie dopiero w 2015, oczywiscie zycze mu jak najlepiej i oby cieszyl sie dobrym zdrowiem jak najdluzej

MówięPrawdę

2013-06-05, 02:32
JESTEŚCIE STRASZNIE NIETOLERANCYNI. TROCHĘ ALTRUIZMU. Wczujcie się trochę w sytuacje drugiego człowieka. Chcąc dla niech jak najlepiej proponuję wysłać ich do raju. A jest na to prosty sposób. Męczeńska śmierć... PS. Korwin to jedyny polityk który nie jest populistą dlatego trudo mu się przebić. Wszyscy politycy mówią to co akurat jakaś część społeczeństwa chciałaby usłyszeć. A Korwin konkretne plany i poglądy poparte argumentami. I nie pitolić, że marnowanie głosu, że lepiej na coś z większym poparciem. Nie patrzcie na sondaże bo w tedy wybory tracą sens

Gienek2

2013-06-05, 07:30
no to kurrwa gratulacje szybko decydujecie kto nna prezydenta a "Wasze" argumenty są nie do przebicia..

PaQ93

2013-06-05, 08:39
choćby ch*j na ch*ju stawał Krowin nie zostanie nawet przydupasem przyszłego rządu. A wiecie dlaczego? Poziom lewactwa w Polsce jest na tyle wysoki że to jest po prostu niemożliwe. Zaglądnijcie sobie czasami na inne stronki takie jak np.: ten obsrany kwejk i poczytajcie sobie komentarze ludzi już "dorosłych", zwrócicie również uwagę na propagandę gejowską jaka tam się rozwija. Napiszesz coś co w jakiś sposób obraża gejów, arabów, murzynów czy inne ch*jstwo to zaraz Ci wyskoczy stado spedalonych gimbusów i reszty nastolatków... Nasza Polska zginie. Zginie w gównie zachodu oraz wschodu. Historia lubi się powtarzać co?