18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

JKM o Islamie

Glugsti • 2013-06-04, 22:54


było wywalone do zbiorczego, a jak wiadomo, tam nikt nie zagląda poza samymi modami i garstką innych.
Co do filmiku - jak to mówią w życiu, jeśli dzień przed będziesz znał prawdę to przez 24h będziesz uchodził za idiotę

dmnkzl

2013-06-04, 23:24
76200 napisał/a:


Nie powiedziałem, że jest mi z tym dobrze. Mamy najbardziej ch*jowy rząd ever, ale jkm to pok*** i powinien się leczyć. pie**oli dokładnie to, co głupi tłum chce usłyszeć. Dojdzie do władzy i ch*j wielki zdziała a wtedy większość z was powie "co za pojeb, ja na niego nie głosowałem / głosowałam". Jesteście śmieszni :D Wy, ONR'y, młodzież wszechpolska i inne jkm'owe zjeby :D




Nie no k***a lepiej zagłosować na partie która obiecuje milion mieszkań, niższe podatki, a po 4 latach, podatek rośnie a mieszkań nie ma albo są ale nikogo na nie nie stać.

sz...........an

2013-06-04, 23:25
ch*j głosuję na Korwina :D

kowalik

2013-06-04, 23:25
Nie umiecie sie zająć swoją zarazą- KK a walczycie z czymś co wam osobiście nie zagraża. Najpierw trzeba zrobic porządek z własnymi pijawkami na własnym podwórku.

Wszystkie_nicki_zajęte

2013-06-04, 23:26
@MrYeni

Akurat chodziło mi o cały program telewizyjny gdzieś na JuTube, ale i tak dzięki :P

Merkuriusz

2013-06-04, 23:31
Korwin może czasem i powie coś dziwnego, ale w większości to ma rację, zwłaszcza że gada to samo od ponad dwudziestu lat. Leci zimne piwo prosto do Korwina :-D

Gl0BaL

2013-06-04, 23:34
Wyjściem dla tego kraju (jedynym) jest zagłosowanie na najgorszą partię jaka istnieje. Gnilibyśmy 4 lata, to te ch*je z PIS i PO może by na oczy przejrzały.

uyvu

2013-06-04, 23:37
Właściwie to wrzucałem to normalnie do poczekalni, widać mod modowi nierówny :)

AmorPatriae

2013-06-04, 23:42
Prawda jest taka, że albo Korwin albo nikt. A jest on dlatego ośmieszany poniżany i szczyty, bo jak dojdzie do władzy to usunie koryto z którego żrą czerwone świnie od ponad 70 lat

Sledziu_w

2013-06-04, 23:46
Mam nadzieję, że tej lewackiej torbie jest teraz głupio.

chiver5

2013-06-05, 00:01
Gdyby poparcie internetowe przenieść na realia to JKM miałby chyba z 90% i wygraną w kieszeni. A będzie jak zwykle.

LICH0

2013-06-05, 00:15
Znowu ten murzyn?!?! Ostatnio zbłaźnił się jak zaprosili go żeby rozmawiać o historii :homer:

Pan_Adol_F.

2013-06-05, 00:26
A tam, wybierzmy Korwina, może i nie będzie lepiej ale przynajmniej będzie śmiesznie.

Choć nie wiem czy jego zapał trochę przez te ładnych parę lat nie osłabł i nie przyzwyczaił się po prostu do roli naczelnego krytyka rządu :/ I tak sobie w spokoju zarabia na starość.

freaky

2013-06-05, 00:28
Co zrobić, aby poparcie dla J K-M wzrosło dwukrotnie?
*
*
Oddać swój głos!

Ale całkiem serio i z szacunkiem dla człowieka, który w odróżnieniu od pozostałych kandydatów, swoją kampanię wyborczą finansuje z własnej kieszeni... Cokolwiek ma do powiedzenia merytorycznego, nie udziela się to w głosie politycznym. Korwin- Mikke od dawna skutecznie jest tłumiony w mediach i nie zanosi się na zmianę. To co według niego najbardziej kuleje i wymaga reformy w obecnym (uznawanym za wzorcowy) systemie demokratycznym, czyli prawo większości, jak na ironię jest jedyną drogą, by móc coś ugrać- nie licząc oczywiście puczu, ale i na to się nie zanosi.

Zaethrael

2013-06-05, 00:33
Glugsti napisał/a:



to nie jest idol, to jest człowiek który może nas obronić przed tym wszystkim co się dzieje na zachodzie pod względem społecznym i tym burdelu który jest tutaj. Tak więc 100 murzyńskich pał Ci w oko i życie do usranej śmierci pracując na darmozjadów z wiejskiej skoro tak Ci dobrze w tym co jest



Przepraszam.. a co się stało, że jeszcze tego nie zrobił ? :>
Z jednej strony spier*alacie do Niemiec po kasę, a myślisz jak bezrobotny Niemiec patrzy na Ciebie ? Z drugiej strony wszyscy chcą żyć i mieć sianka jak na zachodzie, ale już nie chcą socialu, islamu i tysiąca innych rzeczy. O czym w końcu gada ten korwin, czego chce, co zrobił ? I co to znaczy ku*wa normalny kraj ?

____

2013-06-05, 00:33
Nieważne kto głosuje, ważne kto głosy liczy ;) a na serio, nie liczcie na zmiany...do głosowania chodzi administracja państwowa i ich rodziny, reszta ludu ma około 30-40% głosów. Jak ktoś w programie wyborczym pisze że zmniejszy poziom biurokracji to sam sobie odbiera najważniejsze głosy.