18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ASAKKU

2013-08-22, 19:34
A.J.K.S napisał/a:

Znowu PrawJanusz k***in Nikke :facepalm:



Osobiście zawsze go lubiłem za swoje dość bezkompromisowe podejście do polityki i od dawna uważam, że ktoś właśnie taki jak JKM powinien choć na 1 miesiąc zostać premierem, bo rozj***łby, to wszystko w piździec i możnaby wówczas od nowa budować kraj dla nas - obywateli...

le...........ce

2013-08-22, 19:39
ASAKKU, Nie chodziło mi o poglądy, a raczej, że wiele osób wrzuca tu wszystko co z nim związane, a tak samo wiele osób nie chce oglądać politycznego pie**olenia. Podkreślam - pie**olenia.
Jest zbiorczy więc.

SamSobieBogiem

2013-08-22, 19:42
No i niech do zbiorczego trafi, niewazne... wazne, ze masz scroll (chyba) i mozesz sobie przewinac dalej :) miej swoj rozum, nie ogladaj wszystkiego co Ci serwują bo nikt Ci nie kaze :)

KarolCarmel

2013-08-22, 19:43
k***a to jest człowiek który ma coś mądrego do powiedzenia na każdy temat, to jest proszę państwa Pan Polityk, nie jakiś agent tomeczek wabik na glosy kur domowych

ASAKKU

2013-08-22, 19:47
A.J.K.S napisał/a:

politycznego pie**olenia. Podkreślam - pie**olenia.



Spoko, tylko jak dla mnie, nie jest, to polityczne j.w., ponieważ JKM mówi w większości, to co 90% obywateli tego kraju myśli o kolejnych rządach tego państwa, jednak wielu na niego nie pójdzie zagłosować, bo boi się, że po jego "rządach" będzie co najmniej anarchia :mrgreen:

SamSobieBogiem

2013-08-22, 19:52
Retoryka własnie jest jaka jest, ale to własnie w nim lubie bo gada dosadnie... moze troche własnie chaotycznie, ale ktos kumaty zawsze wyciagnie odpowiednie wnioski nawet z wypowiedzi kogos takiego jak Kononowicz(chce dobrze, ale nie ma do tego wiedzy, taki wk***iony obywatel), a co dopiero JKM :)

Bi...........__

2013-08-26, 17:04

Akcja pod siedzibą Greenpeace'u :szczerbaty:

Co...........oc

2013-08-26, 17:17
stary ale wariat :)
będę na niego głosował :)

totti28

2013-08-26, 17:52
szkoda mi tego człowieka...

GoldRoger777

2013-08-26, 17:56
Rośliny potrzebują dużo CO2... no ok, prawda, ale k***a w zimie??

necroboss

2013-08-26, 18:02
Najbardziej mnie rozwaliło zdjęcie zrobione w upalny dzień, gdzie przedstawiciele Greenpeace z Komisją Unii Europejskiej ds. Środowiska, negocjowali zmniejszenie emisji przy napojach gazowanych.

Fuk da hipokryzja!

antyk77

2013-09-09, 20:55
Minister finansow nie przekonuje Pana Janusza


evilmatt

2013-09-12, 23:55
Krew mnie zalała jak oglądałem tę szopkę.

:evil:

Imper3838

2013-09-13, 01:35
evilmatt napisał/a:

Krew mnie zalała jak oglądałem tę szopkę.


:evil:



Ikonowicz swoim zachowaniem i postulatami przypomina rasowego komucha ze stadem baranów w tle. Żadne argumenty nie docierają.

Czy związkowcy k***a nie widzą, że chcą wprowadzić to z czym walczą?

Żal mi tych zwykłych robotników, którzy tam poszli myśląc, że robią dobrze. A pogorszą i tak już ch*jową sytuację. "Pożyteczni idioci" jak to mawiał Lenin.

Przez nich wiele młodych ludzi będzie zmuszonych wyjechać, bo upadną kolejne zakłady pracy.
X