18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

evilmatt

2013-09-13, 02:00
Imper3838 napisał/a:


Czy związkowcy k***a nie widzą, że chcą wprowadzić to z czym walczą?


Podejrzewam, że zdecydowana większość o tym wie.
Swoją drogą niezły paradoks. Spora część z nich to byli opozycjoniści, w ogóle związki były opozycją w PRL, a sami robią to z czym kiedyś walczyli. Przypadek? :amused:

Imper3838

2013-09-13, 04:22
Chcą podniesienia płacy minimalnej, a nie wiedzą bądź nie chcą do siebie dopuścić myśli, że przez to w ciągu kilku miesięcy połowa tych ludzi którzy tam byli straci pracę, bo pracodawca nie da rady tyle płacić. Sami sobie kręcą sznur na którym zostaną powieszeni i to zupełnie nieświadomie.

A i taka informacja: pan Ikonowicz jest bratem Magdy Gessler. No i już wiadomo czemu cała rodzinka robi kariery. Stare komuchy.

asco

2013-09-13, 11:43
masakra...

vredes

2013-09-13, 14:04
najlepiej napie**olić się i wydzierać morde haha co za syf w tym kraju, porażka...

Sylarr

2013-09-13, 15:57
W materiale wrzuconym wyżej przez asco pod koniec widać, że ludzie po tak krótkiej rozmowie dostrzegali sens i prawdę w słowach Pana Janusza. Gdyby teraz go pokazywać w TV i dawać dojść do głosu, a nie tak jak ten skończony idiota Ikonowicz przekrzykiwać, to więcej ludzi pojęłoby, że państwo szkodzi ludziom i, że tylko kapitalizm jest drogą do wzbogacania się.

kroplowa

2013-09-13, 18:03
Jak ten Ikonowicz gada pod publikę.. Ciągle tylko krzyczał, spoglądając w stronę ludzi, zapewne licząc na jakieś oklaski.. Pan Janusz widać w formie. Gdyby ten socjalista nie darł ryja to by ciekawsza rozmowa była, a tak bez przerwy wcinał się Korwinowi w zdanie i lipa.

papcio666

2013-09-14, 11:15
Kiedyś wrzuciłem, ale wrzucę tu jeszcze raz.

Swoją drogą świetna riposta 8-)

virusotron

2013-09-14, 23:09
Ikonowicz to stary komuch czerwony... Każdy człowiek logicznie myślący, który potrafi przewidzieć konsekwencje swoich działań dalej niz na 10 minut w przód zauważy, ze w systemie proponowanym przez tego czerwonego buraka każdy klepie biedę. Za komuny było lepiej bo było mniej komuny niż teraz.

Nuck4d-

2013-09-19, 20:50
Tak sobie przeglądałem różne filmiki z Januszem Korwinem Mikke i tak mi się rzuciło w oczy...



Naprawdę, Korwin Mikke nie jest zagrożeniem dla siebie samego :D
Ruchu Narodowego nie liczę, bo autor wypowiedzi miał chyba co innego na myśli.
Swoją drogą, że takie bzdury pozwalają pokazać w telewizji, musi to być "rzetelnie" sprawdzane.

Tutaj jakby ktoś sobie chciał obejrzeć całość.


Takie mały absurdy, czasami nie zauważalne...

Jeszcze jedna "mała" wpadka, tym razem dziennikarki :)

Marxe

2013-09-19, 20:57
Jakby nie patrzeć ten Rychły ma troche racji.W internetach 3/4 zapytanych osób zagłosowało na Korwina,gdzie w rzeczywistości miał max 3 % poparcia.Ale ludzie dalej będą głosować na PO,i jak zwykle te obietnice składane przez nich można by było do jakiejś książki o tematyce fanstastyki wpie**olić...
Dopóki będą rządzić te same parchate ryje to prędzej wygram w totka 2 razy z rzędu niż miało by być faktycznie tutaj lepiej.

I wyprzedzając wypowiedzi innych:sam nic nie zdziałam,dlatego trzeba by było się zjednoczyć i powiesić tych sk***ieli z wiejskiej,MAMY k***A PRAWO DO GODNEGO ŻYCIA NIE DO WEGETOWANIA !

scoobiedoobiedooya

2013-09-19, 22:43
@UP ja przewiduje PiS teraz. ogólnie sumując twoją wypowiedź - pomyślał tak każdy Polak, żaden nic nie zrobił.

scofi16

2013-09-20, 00:49
Dokładnie teraz wygra pis, a za 2 kadencje znowu ludzie wybiorą po i tak do usranej śmierci

plonk

2013-09-20, 10:34
Ja pie**ole, kogo oni tam do roboty przyjmują?
Aż strach pomyśleć jak ta kobita dostała się do telewizji.
O ile nazwiska Taylora czy Rybarskiego może panienka nie kojarzyć, tak o Dmowskim, to chyba każdy słyszał :)

A zestawienie PiSu z Korwinem to jakaś bzdura. Kompletnie nieporównywalne środowiska polityczne. To tak, jakby obstawiać kto wygra w pojedynku niedźwiedzia z rekinem.

SamSobieBogiem

2013-09-25, 15:40
Czas byście poznali kilku ludzi stojących za JKM
Myśle, że Kongres Nowej Prawicy może pochwalić się naprawdę mocnym zapleczem, ale o tym nie dowiecie się z wiadomości...

Konrad Berkowicz


Piotr Najzer
http://www.youtube.com/watch?v=KA7kO8JZMHI

Grzegorz Sowa


Artur Dziambor


Stanisław Michalkiewicz


Adam Słomka


Proszę adminów by ten temat nie zaginął w zbiorczym o Korwinie bo bezpośrednio jkm tu nie występuje :)

ProVVe

2013-09-25, 16:16
Ja pie**olę... Ale ten palikotowiec jest debilem... Niech mu jakiś psychol wyrżnie w dupę całą rodzinę, a później poćwiartuję ciała i przyozdobi choinkę na nadchodzące święta... Zobaczymy jego ryj i reakcje później...

PS. Najlepiej taki co wyszedł po 25latach
X