18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

lapps

2013-08-05, 17:27
Cytat:

ale mimo to nie zagłosują na oszołoma, który chce wprowadzić jedynie burdel w kraju znosząc większość racjonalnych zakazów obowiązujących w cywilizowanym świecie.



ahh te piekne hasla. "cywilizowany swiat" jak w paryzu na obrzezach, albo cyganskich osiedlach na slowacji, albo zbankrutowanej grecji(taa bo to lenie i nygusy byly, ciekawe kim my bedziemy jak nam sie sypnie), czy tam anglii, szwecji, norwegii, ktore zalewa patologia tylko po to zeby ukryc obraz sypiacego sie spoleczenstwa "racjonalne zakazy" jak na przyklad: "nie pal marihuany, bo cie wsadzimy do wiezienia, ktore zniszczy cie psychicznie i fizycznie, po czym wyjdziesz i bedziesz musial lamac prawo bo pracy ci nie damy recydywisto", albo "nie rob oscypkow wedlug starego rodzinnego goralskiego przepisu, bo urzednik w brukseli stwierdzil, ze tak sie oscypkow nie robi, albo takie oscypki nie przystoja cywilizowanym goralom"


Cytat:


Pozostaje bez odpowiedzi, bo zbytnio nie ma sensu dyskutować z takimi jak ty, dla których gość oderwany od rzeczywistości bełkocze jakieś brednie, jak np "po co recepta, skoro wiem co mi zaszkodzi i tego nie kupię". No do ch*ja, litości.



no ta, lepiej zeby o wszystkim decydowano za ciebie. ty masz byc glupi i poslusznie wykonywac swoj zawod wszystko inne ci zapewnimy. zabawne w tych wszystkich "racjonalnych", "cywilizowanych" socjaldemokratach jest to, ze mimo swiadomosci, ze sa zbyt glupi zeby zdecydowac co powinni jesc, pic i jak gospodarowac swoje pieniadze, wydaje im sie, ze powinni wspoldecydowac o losach ojczyzny. kto tu jest k***a oderwany od rzeczywistosci. w izraelu czy egipcie maja psychotropy bez recepty, sterydy maja bez recepty i jakos zyja(przynajmniej jeszcze niedawno mieli). ale ty jestes idiota i zdajesz sobie z tego sprawe dlatego urzednik cie musi obronic, bo sobie jeszcze krzywde zrobisz

Nomercyy

2013-08-05, 17:33


Pragnę Wam przedstawić wystąpienie Pana Janusza Korwina-Mikke w Radiu Polska.


Bardzo przyjemnie się słucha :ok:

!Timon

2013-08-05, 18:16
@tranzystor

Już w wieku 15 lat podejmujesz decyzję chociażby na jaki profil w ogólniaku chcesz iść albo czy na pewno ogólniak a nie zawodówka/technikum. Traktuj młodych ludzi jak dorosłych a zaczną się dorośle zachowywać. Gwarantuję Ci to. Dlaczego wielu młodych ludzi w wieku 15-18 lat nie wie co chce w życiu robić? BO NIE MUSI.

Zacznij traktować dorosłych jak przygłupie bydło które potrzebuje "racjonalnych zakazów" o których raczysz pisać a zaczną się zachowywać jak to przygłupie bydło.

Nikt nie jest idealny, każdy co jakiś czas musi zrobić coś głupiego i ponieść tego konsekwencje ale żeby uchronić tego jednego 'głupiego' musisz utruć życie tysiącom innych. Warto?

rksrobert

2013-08-05, 18:38
eNeRgOo napisał/a:



Jak już to e-n-e-r-g-o, gdzie ty tam masz jakieś negro? 'Aż tak opóźniony jesteś?' A może nauki czytania w przedszkolu nie było?


:amused:



Negro, ty rzeczywiście jesteś opóźniony nie zauważając ironii. Poszukaj w internecie co oznacza "negro" i poczytaj o grze słów.

eNeRgOo

2013-08-05, 23:39
rksrobert napisał/a:



Negro, ty rzeczywiście jesteś opóźniony nie zauważając ironii. Poszukaj w internecie co oznacza "negro" i poczytaj o grze słów.



Gra słów? Jaka gra słów? Bo nazwiesz kogoś czarnym i to niby ma być ta twoja gra słów? Dobre, uśmiałem się. Rozumiem, że człowiek ciemniejszej karnacji jest niższej wartości niż człowiek 'biały' ? Idź być rasistą gdzieś indziej. k***a następny kawalarz się znalazł.

:trzesieee:

Rheged

2013-08-06, 00:05
"Białe czy czerwone?"
"Hmm, w sumie wolę czerwone, ale jako że nie cierpię czerwonej lewackiej zarazy wezmę białe"

a miałem nadzieję, że to powie. Kłamco :<
Mimo wszystko łap piwo :D

Zaethrael

2013-08-06, 08:58
eNeRgOo napisał/a:



Gra słów? Jaka gra słów? Bo nazwiesz kogoś czarnym i to niby ma być ta twoja gra słów? Dobre, uśmiałem się. Rozumiem, że człowiek ciemniejszej karnacji jest niższej wartości niż człowiek 'biały' ? Idź być rasistą gdzieś indziej. k***a następny kawalarz się znalazł.

:trzesieee:



Hmmm a ja myślałem, że to jest właśnie miejsce gdzie każdy może być rasistą bez płaczu tęczowych ludzi.

rksrobert

2013-08-07, 15:45
eNeRgOo napisał/a:


człowiek ciemniejszej karnacji jest niższej wartości niż człowiek 'biały' ?
:trzesieee:



Dokładnie tak.

Pycholandia

2013-08-07, 23:49
Bo ja chcę mieć wolność "do" :idzwch*j:

RockyWood

2013-08-07, 23:54
Co za tępy jełop... skąd oni go wykopali?

Mam wolność do 100 kurew! No i k***a gdzie te k***y?! Ja się tak nie bawię.

Pycholandia

2013-08-08, 00:01
@up

mlodsze troche bo z 2011 ale po tagach nie znalazlo :nie_znaju:

kapral

2013-08-08, 00:06
ale ten koleś w tych długich włosach jest słaby.

definicja wolności się zmieniła. super, a jak zmienią definicję słońca że świeci na zielono to będzie świeciło na zielono?

rzeczywistości nie zmienisz zmieniając definicję. JKM ma rację, jestem wolny OD nałogu, ale nie jestem wolny OD niepalenia, tak?

PanMarian

2013-08-18, 05:30
Slaby ze mnie grafik, ale mam nadzieje, ze ktos przerobi na terminatora, dla podpowiedzi dodam, ze ta mimika jest wynikiem, wygadywania bzdur i wymyslonych przez "mylewacy.pl" statystyk dotyczacych Pinochetta, i wkrecanie w usta nigdy niewypowiedzianych slow.

SamSobieBogiem

2013-08-22, 19:21


Polecam całość, ale najważniejsza wg mnie jest wypowiedź od 20'20 do 22'20. Szczególnie dla tych, którzy nie rozumieją co ten pan ma do zaoferowania.
X