18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowa przerwa techniczna 1.06 (sobota) 23:00 - 2:00
topic

!Timon

2013-08-04, 22:47
abdul napisał/a:

dokladnie tak. to, co zdawalo egzamin w epoce maszyny parowej w anglii nie ma prawa przyjac sie na gruncie polski xxi w. tez mnie to boli, ale takie sa fakty



Jest takie powiedzenie - historia kołem się toczy.

Jakby ktoś w 100 r p.n.e. powiedział w Rzymie, że wrócą do monarchii to by go wyśmiali albo i stracili ;) . W bliższych czasach - 5 lat po rewolucji Francuskiej raczej nikt nie spodziewał się powrotu króla/cesarza na tron.

Dziubas

2013-08-04, 23:04
Lubię tego faceta.Ale w polityce nic nie osiągnie.Ma zbyt logiczne rozumowanie a ludzie boją się na takich głosować.

oozyxak0o

2013-08-04, 23:20
Katodebile zagłosują na PiS. Dlaczego? Bo tak jest fajnie.

kroplowa

2013-08-04, 23:28
Za JKMa zawsze piwo

Noxior

2013-08-04, 23:45
-A pan lubi lody?
-Nie dziękuję.

:krejzi:

tanazwamusibycdostepna

2013-08-04, 23:55
Cytat:

"Białe czy czerwone?"
"Hmm, w sumie wolę czerwone, ale jako że nie cierpię czerwonej lewackiej zarazy wezmę białe"

:amused:




CZERWONE kombi :D

St...........el

2013-08-05, 01:10
Dziubas napisał/a:

Lubię tego faceta.Ale w polityce nic nie osiągnie.Ma zbyt logiczne rozumowanie a ludzie boją się na takich głosować.



Nieprawda. Nie osiągnie wiele, przez myślenie, które przedstawiłeś. Myślę, że ma szanse w 2015 wejść do sejmu na nie więcej niż 10% jeżeli nic się nie spieprzy.

eNeRgOo

2013-08-05, 02:01
rksrobert napisał/a:

@up Negro, aż tak opóźniony jesteś?



Jak już to e-n-e-r-g-o, gdzie ty tam masz jakieś negro? 'Aż tak opóźniony jesteś?' A może nauki czytania w przedszkolu nie było?

Pater patriae napisał/a:



Warn za komentarz reprezentujący niski poziom kultury autora i trolling za 3...2...1...
:idzwch*j:



E tam przestań już dosyć tych komplementów na dziś :D


I teraz mój ulubiony :emo:

Tas123x napisał/a:

@eNeRgOo

Wypie**alaj na 3...2...1...



Było warto dla warna? :amused:

SzwagierPL

2013-08-05, 04:08
A ciekawe badania ostatnio zrobili, że Korwin swój elektorat znajduje właśnie najczęściej w przedziale wiekowym 15 - 18, czyli tych, którzy tylko drą ryja w necie i proszą mamusie o drobne na bułkę żeby ściepę na L&D zrobić z kumplami pod szkołą. I co k***a, rewolucji Wam się zachciało ? Strzelać do ludzi będziecie ? Idźcie w p*zdu z polityką na sadolu, albo najpierw posłuchajcie dokładnie przemówień Korwina (wszystko jest na youtube) i przeanalizujcie sobie w tych małych mózgach raz jeszcze jaką Polskę widzi ten gość.

Zaethrael

2013-08-05, 08:40
SzwagierPL napisał/a:

A ciekawe badania ostatnio zrobili, że Korwin swój elektorat znajduje właśnie najczęściej w przedziale wiekowym 15 - 18, czyli tych, którzy tylko drą ryja w necie i proszą mamusie o drobne na bułkę żeby ściepę na L&D zrobić z kumplami pod szkołą. I co k***a, rewolucji Wam się zachciało ? Strzelać do ludzi będziecie ? Idźcie w p*zdu z polityką na sadolu, albo najpierw posłuchajcie dokładnie przemówień Korwina (wszystko jest na youtube) i przeanalizujcie sobie w tych małych mózgach raz jeszcze jaką Polskę widzi ten gość.



Bo kiedyś nastolatki przechodziły swój bunt młodzieńczy w trochę inny sposób. Dzisiaj mama zabrania się buntować w domu, na dwór nie wychodzą - więc trzeba rewolucję robić tam gdzie można ;-) :kawa:

Pójdą dzieciaki do swojej pierwszej pracy, zaznają realnego życia i później będą się śmiać ze swoich młodzieńczych "wygłupów".

A co do Korwina to osobiście chciałbym, żeby był w sejmie. Co prawda nie powinien mieć prawa robić czegokolwiek - powinien tylko chodzić i gadać i robić bekę z polityków - czyli dokładnie tak jak jest teraz tylko w innej lokacji.

Sylarr

2013-08-05, 10:00
SzwagierPL napisał/a:

[...] i przeanalizujcie sobie w tych małych mózgach raz jeszcze jaką Polskę widzi ten gość.



Proszę o konkrety, a nie to z czym się bardzo często spotykam (tak jak i w tym przypadku) czyli ogólnikami, że Korwin to zjeb, dziwak bo tak i ch*j. Zazwyczaj w takich momentach pozostaję bez odpowiedzi, bo ci zagorzali przeciwnicy nie wiedzą właśnie do czego się przyczepić.

!Timon

2013-08-05, 12:08
SzwagierPL napisał/a:

A ciekawe badania ostatnio zrobili, że Korwin swój elektorat znajduje właśnie najczęściej w przedziale wiekowym 15 - 18, czyli tych, którzy tylko drą ryja w necie i proszą mamusie o drobne na bułkę żeby ściepę na L&D zrobić z kumplami pod szkołą. I co k***a, rewolucji Wam się zachciało ? Strzelać do ludzi będziecie ? Idźcie w p*zdu z polityką na sadolu, albo najpierw posłuchajcie dokładnie przemówień Korwina (wszystko jest na youtube) i przeanalizujcie sobie w tych małych mózgach raz jeszcze jaką Polskę widzi ten gość.



Dodaj, że Ci 15-18 latkowie to młodzi ludzie którzy chcą coś w życiu osiągnąć i wybijają się przed rówieśników.

Zabawne jest to, że wśród moich rówieśników przeciwnicy Korwina to zwykle ci co są dalej na cycku rodziców albo mający jakąś ch*jową robotę [niekoniecznie nisko płatną ale też taką której nie lubią] a zwolennicy to osoby samodzielne/próbujące się usamodzielnić, spełniające się w życiu. No przykra historia.

milosciprzyjazn

2013-08-05, 14:20
Człowiek, który uważa że dealerzy rozdają dzieciom pod szkołą działki hery i kokainy, żeby potem uzależnić je od narkotyków i wróciły po więcej... Niech wraca na swoją planetę.

tranzystor

2013-08-05, 14:56
SzwagierPL napisał/a:

A ciekawe badania ostatnio zrobili, że Korwin swój elektorat znajduje właśnie najczęściej w przedziale wiekowym 15 - 18, czyli tych, którzy tylko drą ryja w necie i proszą mamusie o drobne na bułkę żeby ściepę na L&D zrobić z kumplami pod szkołą. I co k***a, rewolucji Wam się zachciało ? Strzelać do ludzi będziecie ?




Bo ludziom mało bystrym (lub niedoświadczonej życiowo młodzieży) wystarczy naopowiadać o zniesieniu zakazów i pobiegną zagłosować, choćby na Adolfa H.

SzwagierPL napisał/a:

Idźcie w p*zdu z polityką na sadolu,



Cały czas o tym piszę, ale zrozum, że ta propaganda będzie szerzona tam, gdzie są zbiegowiska "wolnej" młodzieży i jednynych poprawnych politycznie prawicowców tzw "prawdziwych polaków" (pisownia zamierzona).

!Timon napisał/a:

Dodaj, że Ci 15-18 latkowie to młodzi ludzie którzy chcą coś w życiu osiągnąć i wybijają się przed rówieśników.



A co może chcieć osiągnąć człowiek w wieku 15-18 lat, poza ukończeniem szkoły, skoro większość tak naprawdę nie wie, co konkretnie chce robić w życiu? Wiem, że zaraz podniosą się głosy, że większość z was w wieku 15 lat już miała życiowe plany w tym biznesplan swojej firmy z ogromnym sukcesem finansowym w wieku 50 lat!

!Timon napisał/a:

Zabawne jest to, że wśród moich rówieśników przeciwnicy Korwina to zwykle ci co są dalej na cycku rodziców albo mający jakąś ch*jową robotę



Z kolei zabawne jest to, że wśród moich rówieśników ludzie mający dobrą pracę pie**olą PO, PiS, SLD, PSL, ale mimo to nie zagłosują na oszołoma, który chce wprowadzić jedynie burdel w kraju znosząc większość racjonalnych zakazów obowiązujących w cywilizowanym świecie.

Sylarr napisał/a:

Proszę o konkrety, a nie to z czym się bardzo często spotykam (tak jak i w tym przypadku) czyli ogólnikami, że Korwin to zjeb, dziwak bo tak i ch*j. Zazwyczaj w takich momentach pozostaję bez odpowiedzi, bo ci zagorzali przeciwnicy nie wiedzą właśnie do czego się przyczepić.



Pozostaje bez odpowiedzi, bo zbytnio nie ma sensu dyskutować z takimi jak ty, dla których gość oderwany od rzeczywistości bełkocze jakieś brednie, jak np "po co recepta, skoro wiem co mi zaszkodzi i tego nie kupię". No do ch*ja, litości.

Sylarr

2013-08-05, 16:00
tranzystor napisał/a:

A co może chcieć osiągnąć człowiek w wieku 15-18 lat, poza ukończeniem szkoły, skoro większość tak naprawdę nie wie, co konkretnie chce robić w życiu? Wiem, że zaraz podniosą się głosy, że większość z was w wieku 15 lat już miała życiowe plany w tym biznesplan swojej firmy z ogromnym sukcesem finansowym w wieku 50 lat!



W tym wieku niektóre dzieciaki zaczynają już właśnie myśleć o swojej przyszłości finansowej. Przykładem może być Kamil Cebulski, zresztą zwolennik KNP.

tranzystor napisał/a:

Pozostaje bez odpowiedzi, bo zbytnio nie ma sensu dyskutować z takimi jak ty, dla których gość oderwany od rzeczywistości bełkocze jakieś brednie, jak np "po co recepta, skoro wiem co mi zaszkodzi i tego nie kupię". No do ch*ja, litości.



Dla ciebie może to są brednie dla mnie oczywista oczywistość. Człowiek sam powinien o sobie decydować w każdej sferze życia i nie jest to pogląd KNP tylko ogólnie libertarian.
X