18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jimi Hendrix - Star Spangled Banner

MUSTAINE • 2012-11-20, 20:35
Hymn USA w wykonaniu Hendrixa.
Jak można zinterpretować to wykonanie?
Najlepiej oglądać pod wpływem środków odurzających :maryska:

Przypominam ,że jest rok 69 - Wojna wietnamska.

obcyss

2012-11-20, 20:50
Byłby wstyd gdybym za Hendrixa nie dał piwka ;)

icek Berg

2012-11-20, 20:53
W 69 już się powoli wycofywali

JedzMojLagier

2012-11-20, 21:11
napisze to co kazdy tak naprawde mysli, ale boi sie napisac : k***a jaki syf ! zachwycacie sie bambusem, ktorego pradziadek zostal sprzedany za paczke fajek jako niewolnik a dziadek tyral u bialasa na chalupie ... ten hymn grany na gitarze w wykonaniu murzyna brzmi tak naprawde h*jowo

obcyss

2012-11-20, 21:18
Skoro według Ciebie ten "bambus to syf" to dlaczego Jimi jest uznany za jednego z najlepszych gitarzystów na świecie? ;)

MUSTAINE

2012-11-20, 21:20
JedzMojLagier napisał/a:

napisze to co kazdy tak naprawde mysli, ale boi sie napisac : k***a jaki syf ! zachwycacie sie bambusem, ktorego pradziadek zostal sprzedany za paczke fajek jako niewolnik a dziadek tyral u bialasa na chalupie ... ten hymn grany na gitarze w wykonaniu murzyna brzmi tak naprawde h*jowo



Włącz mózg i posłuchaj jeszcze raz ;)

Koniec Świata

2012-11-20, 21:37
Za Jimiego zawsze piwo, a dla debila JedzMojLagier wielkie elektryczne dildo w dupę. Jedz moje :kupa: , burasie.

TheCars

2012-11-20, 21:44
Lubie Hendrixa ale to nawet dupy nie urywa..

JedzMojLagier

2012-11-20, 21:52
obcyss napisał/a:

Skoro według Ciebie ten "bambus to syf" to dlaczego Jimi jest uznany za jednego z najlepszych gitarzystów na świecie? ;)

sadze, ze to ty powinienes odpowiedziec na to pytanie, ja nie mam zielonego pojecia ...

MUSTAINE napisał/a:



Włącz mózg i posłuchaj jeszcze raz ;)

nie bedziesz mi rozkazywal !, a tak na serio kazde ponowne odtworzenie tego filmiku wywoluje u mnie reakcje wymiotna

Koniec Świata napisał/a:

Za Jimiego zawsze piwo, a dla debila JedzMojLagier wielkie elektryczne dildo w dupę. Jedz moje :kupa: , burasie.

sam jestes burasem, brudasie :krejzi: a dildo odstaw tam skad je wziales, do pokoju taty ;) to ze z tatem lubicie takie zabawki nie oznacza ze kazdy bedzie sie nimi z wami bawil, gimbusie

MUSTAINE

2012-11-20, 21:55
JedzMojLagier napisał/a:

sadze, ze to ty powinienes odpowiedziec na to pytanie, ja nie mam zielonego pojecia ...

nie bedziesz mi rozkazywal !, a tak na serio kazde ponowne odtworzenie tego filmiku wywoluje u mnie reakcje wymiotna

sam jestes burasem, brudasie :krejzi: a dildo odstaw tam skad je wziales, do pokoju taty ;) to ze z tatem lubicie takie zabawki nie oznacza ze kazdy bedzie sie nimi z wami bawil, gimbusie



Naprawdę jesteś z 90?

ostatni

2012-11-20, 21:57
ch*jowe wykonanie, ale niech będzie ono metaforą tego, jak czarni i kolorowi niszczą USA, co podoba się tylko lewactwu, tak jak to nagranie sadisticowej bandzie znafcuff muzyki.

MUSTAINE

2012-11-20, 22:00
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

ch*jowe wykonanie, ale niech będzie ono metaforą tego, jak czarni i kolorowi niszczą USA, co podoba się tylko lewactwu, tak jak to nagranie sadisticowej bandzie znafcuff muzyki.



Przedstaw mi kolego swoją interpretację tego wykonania ,proszę.

Roszp

2012-11-20, 22:08
Ale o co się kłócicie? Jimi był z Anglii, tam nie było niewolnictwa.
Tylko czarnych nie pokazywali w telewizji, ot co.

Koniec Świata

2012-11-20, 22:09
@Ja-ah-qu-ub-el

Weź się lewaknij w ten durny łeb i daruj sobie te breivikowe pie**olenie. :plzdie:

TheCars

2012-11-20, 22:15
Sami pie**olicie. Wykonanie ch*jowe, tak jak każda gitarowa interpretacja hymnu USA. Rzygam już tym. Ochy i achy bo Jimi Hendrix, co z tego? Czy wszystko wielkich ludzi musi być tak zajebiste? Nie, a to zdecydowanie nie jest.